Şimdi Ara

DH ŞİİR SEVERLERİ BURAYA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
6
Favori
2.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar aramızda şiir tutkunu kaç kişi var ? Şiir paylaşımlarımızı bu paylaşım altında yapıp şiir dinleyep yada okuyabilecebileceğimiz bir konu olur umarım. Şahsen ben Attila İlhan'ciyım. Eğer konu ilgi görürse imza ve talebe göre isim listesi yapabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piri reis -- 24 Temmuz 2012; 19:28:21 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piri reis -- 21 Temmuz 2012; 19:19:19 >
  • buda yeni şairlerimizden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piri reis -- 24 Temmuz 2012; 20:52:18 >
  • şiirleriim vardı kendi yazdıkllarım ama sevdigim kişide kaldı hiçbirini almadım daha fazla acıtmasın diye..
  • quote:

Orijinalden alıntı: silvestet

şiirleriim vardı kendi yazdıkllarım ama sevdigim kişide kaldı hiçbirini almadım daha fazla acıtmasın diye..

bende zamanında acemice birşeyler karalamistim fakat fazla acemice olduğuna karar verip birakmistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri reis

quote:

şiirleriim vardı kendi yazdıkllarım ama sevdigim kişide kaldı hiçbirini almadım daha fazla acıtmasın diye..

bende zamanında acemice birşeyler karalamistim fakat fazla acemice olduğuna karar verip birakmistim

hım bırakmasaydın keşke,ben ayrılıgın ardından şiir değil de yazı yazmaya başladım uzun uzun,her gece oturup kendimle konuşur gibi gözyaşları içerisinde yazdım bıkmadan,artık yazmıyorum öyle arada olursa belki..
  • quote:

quote:

quote:

hım bırakmasaydın keşke,ben ayrılıgın ardından şiir değil de yazı yazmaya başladım uzun uzun,her gece oturup kendimle konuşur gibi gözyaşları içerisinde yazdım bıkmadan,artık yazmıyorum öyle arada olursa belki..

aynen bende bu şekilde şiirden yazıya geçtim ilk başta aşk üzerine değişik yazılar yazarken alıskanlik oldu ve ne zaman uzaklaşmak istesem yazıya yönelir oldum bu sayede hala yaziyorum ve devam eden bir romanım var

• bu saatlerde katılım olur belki

• Ben de şiir severim. Hem okumayı, hem de yazmayı. Yazdıklarımı kimseyle paylaşmadım şu ana dek. Liste olursa beni de yazın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: miella

Ben de şiir severim. Hem okumayı, hem de yazmayı. Yazdıklarımı kimseyle paylaşmadım şu ana dek. Liste olursa beni de yazın.
    buda aşk acısı çekenlere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piri reis -- 24 Temmuz 2012; 19:17:20 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piri reis -- 24 Temmuz 2012; 19:30:42 >
  • Hani iftar vaktine yakın susar ya insan,
    yokluğun o denli yakıyor beni !
    Söyle ne zaman okunur burda ezan ?
    Bir yudum su gibi özledim seni...

Can Yücel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piri reis -- 24 Temmuz 2012; 19:58:53 >
  • paylaşımlara devam edeyim belki katılım olur
  • quote:

buda aşk acısı çekenlere

Alıntıları Göster

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piri reis -- 24 Temmuz 2012; 20:48:55 >
  •  DH ŞİİR SEVERLERİ BURAYA
  •  DH ŞİİR SEVERLERİ BURAYA

DH ŞİİR SEVERLERİ BURAYA

DH ŞİİR SEVERLERİ BURAYA

DH ŞİİR SEVERLERİ BURAYA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yorgun şair -- 25 Temmuz 2012; 0:39:42 >

• Yalnızlık Paylaşılmaz

Yalnızlık, yaşamda bir an,
    Hep yeniden başlayan..
    Dışından anlaşılmaz.

Ya da kocaman bir yalan,
    Kovdukça kovalayan..
    Paylaşılmaz.

Bir düşün'de beni sana ayıran
    Yalnızlık paylaşılmaz
    Paylaşılsa yalnızlık olmaz.

Özdemir Asaf
  • Şiir dedin mi benim için akan sular durur arkadaş.. Yazmayı okumayı dinlemeyi severim 15-20 tane şiirim var. Bir tanesini 90 günde yazmıştım çok aşıktım beyler öyle böyle değil. öyle bir şiir yazayım ki herkes çok etkilensin dedim kız hariç herkes etkilendi kızın isminin baş harfi geçiyor şiirde ama anlamıyor kız! Klip yaptım dün gönderdim çok güzel olmuş tebrik ederim dedi kız ! Yok böyle bişey !
  • bu saatlerde katılım olur
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.