Şimdi Ara

dh server yetkililerine bi öneri...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dh daki server sahipleri icin bi öneride bulunmak istiyorum....malum mu server lari gün gectikce artiyor..we server daki player sayilari gittikce azalmakta...simdi dh deki bircok server a baktim online sayilarina 10 12 20 bu civarda hepsi...her server in kendine has player lari war...her server da da real playerlar war liste basini ceken..ben diyorum kie ortak bi server acsaniz da playerlar 10 15 yerine 50 60 larda dolassa lorede adim actak yer kalmasa..kasayi tıklamak icin insanlar can cekisse itisip kakıssa fln...msla gerjekten adam gibi ayakta kalan we kalacagina inandigimiz server adminleri bir araya gelip otursa konussa ortak bi karar fln alinsa gzl olmazmiydi..MUO yeniden canlandirmak adina gzl bi fikir diye dusunuyorum...ne kadar serverla ilgilenen kisi okdr kalıcı olmasi garantii.en azından biri bıraksa o isi digeri devam edicekk..online sayisi fasla olujak we su oyundan daha fasla zevk almayi basaracagimiza inaniyorumm..
    HERKEZE SAYGILAR..

• Güzel fikir ama imkansız gibi.
  • ya ne bileyim tabi herkez kendi server i olsun ister ama bolede dedigim gbi online sayisi az we eskisi kadar rekabet olmuyor...boyle can ciger 2 server wea 3 server yokmu player larini birlestirecek ortak bi server:D
  • çoğuda admin olmak için açıyor ama heveslerini alınca sıkılıcaklar..yani kısacası işin hevesindeler bizde hevesindeydik..şuanlık bi Mu-Turkiye var düzgün...yeterince playerda war ... ama ne biliyim bu konuya kimse sıcak bakmaz gibi geliyor bana.
  • bende zten herkezin bi goruslerini alayim demistim ondan bole bi konu acma geregi duydum
  • quote:

Orjinalden alıntı: DaRKBLoW

dh daki server sahipleri icin bi öneride bulunmak istiyorum....malum mu server lari gün gectikce artiyor..we server daki player sayilari gittikce azalmakta...simdi dh deki bircok server a baktim online sayilarina 10 12 20 bu civarda hepsi...her server in kendine has player lari war...her server da da real playerlar war liste basini ceken..ben diyorum kie ortak bi server acsaniz da playerlar 10 15 yerine 50 60 larda dolassa lorede adim actak yer kalmasa..kasayi tıklamak icin insanlar can cekisse itisip kakıssa fln...msla gerjekten adam gibi ayakta kalan we kalacagina inandigimiz server adminleri bir araya gelip otursa konussa ortak bi karar fln alinsa gzl olmazmiydi..MUO yeniden canlandirmak adina gzl bi fikir diye dusunuyorum...ne kadar serverla ilgilenen kisi okdr kalıcı olmasi garantii.en azından biri bıraksa o isi digeri devam edicekk..online sayisi fasla olujak we su oyundan daha fasla zevk almayi basaracagimiza inaniyorumm..
    HERKEZE SAYGILAR..

bu daha önceden çok denendi.ben şahsen 1gb ram 1024 bağlantılı ev bilgisayarıma mu kurmam.kurana da akıllı demem.

• senin dediğin biraz profosyenellik istiyor yani bu işi ciddi bişekilde iş olarak yapacak birileri lazım. Oda biraz zor gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Soul_Limit

Güzel fikir ama imkansız gibi.

Soul Limit Oyle Yapmisti..
    Mu Eskisehir Ile Darkmare Birlesti..
    Sonra Tekrar Baska Bir Server Ile Birlesecektiler..
    Yani Yavas Yavas Birlesiyorlardi..
    Senin Dedigin Gibi Birşey Olucak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarKLq -- 16 Şubat 2008; 2:59:32 >
  • ßu Fikir Daha Önce SunuLmuştu Ama ßoşuna Uğraşma.
  • güzel bir fikir millet admin gm olmak için kuruyo server zaten çoğuda fun oluyo en fazla 1-2 hafta dayanıo şöle zor bi server olsa kalıcı güzel olurdu
  • 10 tane serwr varsa zaten 7-8i gidici :) o yüzden bence gerek yok adamlar bikaç hafta snra kapatır bizim online artar :)
  • Türkiyedeki server ların çoğu kendi evinden verio internete adam gibi server makineleri ile kurulsa bu dediginiz baya tutar ama evden kurulduktan sonra bu iş olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: anqelus

10 tane serwr varsa zaten 7-8i gidici :) o yüzden bence gerek yok adamlar bikaç hafta snra kapatır bizim online artar :)

oke anqelus guzel soyluyorsun ama ben de diyorum her server in degismeyen player lari wardir..birlesinje orda oynayanlarin hepsi gelicek ama diyelim server kapandi kac kisi senin server ina gelicek..hepsi olamayacagi kesin..ben boyle bise dusunmustum yakin dost warsa server lari birlestirse flan...
  • birleşmeden kastın nedir?

2 makinayı net üzerinden paralel bağlamak gibi bişey mümküm deiş sanırım mümkünse bile tr bağlantısıyla mümkün deil :D

hadi gerçekleşti diyelim ben derim serwer A olacak öteki der B olacak :D yine olmaz

biri bıraksa öteki dewam eder demişinde makina sahibi bırakırsa napacaz?

mümkünse katılabilirim :D
  • quote:

birleşmeden kastın nedir?

2 makinayı net üzerinden paralel bağlamak gibi bişey mümküm deiş sanırım mümkünse bile tr bağlantısıyla mümkün deil :D

hadi gerçekleşti diyelim ben derim serwer A olacak öteki der B olacak :D yine olmaz

biri bıraksa öteki dewam eder demişinde makina sahibi bırakırsa napacaz?

mümkünse katılabilirim :D

ya birlesmesi kaldi da sen A SİNİ B SİNİ soruyorsun ortak bi kararla guzel bi isim koyarlar heralde bu kararlari alanlar....ne kadar negatif sin biraz relax ol pozitif bak iste uzun sureli server dusunen adminler we server larda gecerli olabilir bu..denemek icin 1 aylik deneme suresi olabilir...oluyorsa devam eder begenmedyse zten proje iptal edilir diye dusunmustum...

• iide hayata geçirme konusunda bilgilendirsen daha iyi bie öneri olurdu

şimdi öle bişey yapmaya kalktık diyelim A-B-C serwerlarını birleştircez :D İİDE NASIL BİRLEŞTİRCEZ birleşme die bişey mümkünmüki ben playerlarımı başka bi serwera nasıl yönlendircem vs.vs :D
  • la fikir benden uygulamasi sizden herseyi devletten beklemeyin sizde
  • ii bütün serwerlar kapasın anasayfasına bnm adresi versin birleşmiş olalım :D
  • quote:

ii bütün serwerlar kapasın anasayfasına bnm adresi versin birleşmiş olalım :D

muhaha ei fikir en guzeli bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: DaRKBLoW

quote:

ii bütün serwerlar kapasın anasayfasına bnm adresi versin birleşmiş olalım :D

muhaha ei fikir en guzeli bence

başka fikri olan varsa yazsın :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.