Şimdi Ara

DH Seçim sonrası zamları bekleyenler grubu (Sırada 31 mart var -UZADI: 23 Haziran))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
1.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tecrubelı DH grubu olarak biliyoruz ki seçimlerden sonra dolar 7 tl olur, euro 8 TL olur, elektrık doğalgaz %50 zamlanır vs vs . Tabiki herzaman olduğu gibi geçen seçimlerde de yanılmadık ve Zarrablar brunsonlar nasıl unutturulur gülerek izledik ülkemizin halini... Önümüzdeki 31 mart 2019 seçimlerine kadar standart yeşillendirme projelerı, kaldırım projeleri hızla devam etmekte. 31 mart seçimlerinden sonra develüasyon vs herşeyi bekiyoruz. Tabiki tecrübelerimiz bizi artık belli kapasiteye sahip olgun insanlar yaptı. 31 marttan sonra sizce neler olacak paylaşalım ve diğerlerinden farklı, algı operasyonlarına kanmayan insanlar olduğumuzu anlasınlar...

Edit: İStanbul 23 hazirana uzadı arkadaşlar bu sırada akaryakıta birçok zam geldi ancak gizlemek için ötvden karşılanarak pompa fiyatlarına yansımadı. Tanzımler kaldırıldı ve devam etmıyor zaten orasını açık olarak sizlerde görüyorsunuz yerli üretici iflas etti mecbur soğanı 10 TL den satıyorlar indirim mindirim yok) Dahili ve Harici olarak ülkemiz kuşatılmış durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shifisitert -- 10 Mayıs 2019; 10:21:28 >

• Seçim sonrası 1 ay içerisinde ekemk 1.5 TL olacak diye bekliyorum ayrıca
  • Ben artık batalım istiyorum. Kangren gibi olmaktansa. Kes gitsin. Yeter artık. Umudum yok gelecekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 31 marti beklemeye gerek yok .1 ocakta herşeye zâm bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mrnick

Ben artık batalım istiyorum. Kangren gibi olmaktansa. Kes gitsin. Yeter artık. Umudum yok gelecekten.
    adamlar oldurmez kullanırlar. Ölü insanı kullanamazlar biraz akıllı olun köle lazım adamlara sizi öldürmeden kullancak planları var. Ha ölmenızı isterlerse de sağcı solcu türk kürt vs vs birbirinize düşürecek planları coktan hazır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

31 marti beklemeye gerek yok .1 ocakta herşeye zâm bekliyorum
    Hocam secimler var onumuzde o nedenle 3 ay daha oyalarlar

• Mayıs 2019 da dolar 7.5 TLbeklıyorum, haziran ve temmuzda ucar gider zaten malum dış mihraklar :D
  • Elektrık ve dogalgaza yenı zamlar beklıyorum ayrıca son yapılan %50 zammı az buluyorum
  • Dolar 8.5 - 9 bandını görecek!
    Ekmek 1.5 TL olacak!
    Doğalgaza en az %40 Zam! (Elektrik - su zammını saymıyorum bile..)
    Şuanda Ankarada LPG 2.99 civarında, o zaman en az 4 TL olacak.

Devam Edicem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doksanlar çocuğu

Dolar 8.5 - 9 bandını görecek!
    Ekmek 1.5 TL olacak!
    Doğalgaza en az %40 Zam! (Elektrik - su zammını saymıyorum bile..)
    Şuanda Ankarada LPG 2.99 civarında, o zaman en az 4 TL olacak.

Devam Edicem.
    hocam ben soyle bir tecrube kazandım doalr kuru dusurulsede beyaz esya fiyatları ve otomobil fiyatları kurun ilerisinde kaldıgında orada cok rahat bir şekilde tespit yapabiliyorum. kaldıki su an yılsonu oldugu için 2018 model oto beyaz esya vs ellerınden cıkarmaya çalıştıkları halde fiyatlar oldukça yuksek. Dolayısıyla seçime kadar tutabilirler mi bılemıyorum ancak develuasyon riski de var tabıkı 2001-2002 yılını hatırlayanlar o zaman durum bundan cok daha iyiyken develuasyon olmustu ki su an drum daha vahim yanı yazarkasa bile atmıyorlar mıllet meclıs onunde kendını yakıyor, kadın cınayetleri intaharlar vs vs....

http://www.somaolay.com.tr/2001-krizinde-turkiyede-ne-oldu.html

• güzel düşünülmüş bir konu :) ben size piyasaları incelememden sonraki şahsi görüşlerimi yazayım. Seçimden sonra dolar yükselmeyecek, 3 ay daha piyasa sakin gidecek. Haziran ayı içerisinde zıplayışa geçebilir dolar, ama sağlam zıplayıştan bahsediyorum 7'leri vs geçebilir. Umarım olmaz ancak sanayi işindeyim, şahsi gözlemlerim bunlardır.
  • Trump bize fuze satıp suriyeden cekıldı. Dolar kontrollu sekılde oynanamaya devam edıyor. Algı oraya cekılırken ,işsizlik, hısızlık, icralar iflaslar rekor kırmaya devam edıyor. Seçimden sonra bakalım abd gerı donecek mı? Irak'ı işgal ederkende seçim sonrasını beklemişlerdi hatırlarsanız
  • Sokaga cikinca artik kalabalik olmuyor disari cikmiyor kimse neden boyle arkadaslar sizinde dikkatinizi cektimi

• Bugun asgarı ucret acıklanacak ve zamları erıtmek adına dolar altın yukselişe gececektır acıklamadan sonra yani 1 ay ıcınde bugunle aradaki fsrkı alıntılayın onemli bilgiler verecegım bır ay sonra

• Secim sonrasi degil de yeni yilda sigara fiyatlarinda cok ciddi artis bekliyorum. Suan 10 lira olan paketler 13 lira olsa sasirmam hicbir sekilde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az once asgarı ucret acıklandı ve 2 bın oldu. Bu sartlarda develuasyon kesin arkadaslar 31 mart secim sonrası bu mesajı alıntılayın. Secim öncesi riake girmezler ama sart olursada surıye vs savas cıtı dıyıp bahane bulabılırler. Onumuzdekı 3 ay cok garip gececek. Cok fazla kişi işten cıkacak vs vs. 8 mılyon asgarı ucretlı calısan varsa 6 mılyona dusup bu zammı ddngeleyeceklerdir.

• dolar tekrar yukselıse gectı asgarı ucret acıklandıktan sonra ne hıkmetse :D
  • Evet secımlerı yavaslattılar ama bugun dolar yıne 6.7lere tırmanmaya basladı bakalım bu hafta drveluasyon olabılır

• bugun tahtakale ısımlı markete ugradım orada genelde sebze meyve pazarla aynı fıyat olur. Domates 8 tl muz 9 TL, biber 22 Tl an itibariyle
  • Develuasyon bahanesı bu s400 ler ve abd ye karsı yer alacagız muhtemelen trumpta bızd yaptırım dıycek ve hop drveluasyon bahanesı bellı oldu. Bıde kurt devletı kurarlarsa kı zaten altyapısı hazır o zmn kandırıldık kandırıldık dıye gezecekler anlaşıldı

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.