DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
DH SEÇİM ANKETİ - 25 Ekim 2017 (1 SENE ÖNCEKİ SONUÇLAR EKLENDİ)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: crtasus Daha Az
1 Kayıtlı Üye
350
Cevap
10
Favori
17.818
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> DH SEÇİM ANKETİ - 25 Ekim 2017 (1 SENE ÖNCEKİ SONUÇLAR EKLENDİ)
Sayfaya Git:
Sayfa:

DH SEÇİM ANKETİ - 25 Ekim 2017 (1 SENE ÖNCEKİ SONUÇLAR EKLENDİ)

(En Son Oy Tarihi: 24.4.2018)
Giriş
      1973 Mesaj
      28 Ekim 2017 16:23:55
      Yine mi seçim anketi. Daha önce de yapılmıştı. Sonuç hüsran. Türkiye'yi DH forumundan ibaret sananlar

Chp, Akp yi geçmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      2086 Mesaj
      28 Ekim 2017 16:23:56
      quote:

Orijinalden alıntı: Periah

Son Rus krizinde biz Rus uçağını düşürdüğümüzde ABD bizim yanımızda durmuştu bu önemli bir dayanaktı. Onu8n dışında bizi koruyup kollamamaları o kadar önemli değil önemli olan dünyaya ya Nato sözünü tutup Türkiye'yi savunursa caydırıcılığını vermek.

Rusyada 13.000 tane nükleer bomba var arkadaşım. Saddam veya İran daha 25 yıl önce yaptıkları savaşta birbirlerinden milyonlarca insanı katlettiler. Ama Türkiyeye ilişkiler bozuk dahi olsa bulaşamadılar.

Bunlar Türkiye'nin çok korkutucu olmasından kaynaklanan şeyler değil. Biz< NATO üyesi bir ulusuz. NATO iş gerçeğe bürünürse yardım eder mi bilemem ama ya yardım ederse korkusu düşmanlarımıza karşı bizim en büyük kozlarımızdan biri.

Dünyanın en güçlü devletlerinden bazıları ile aynı savunma organizasyonunun içindeyiz bu belli bir güvenlik sağlıyor bizim için.

Bir hiç için 900 şehit cererek girebildiğimiz bu örgütten çıkmamamızı mı öneriyorsun dört bir yanımız savaşlarla kırılırken ???

Rusya Ukranyna ve Gürcistan'ı dağıttı.
      Suriyeliler birbirini katlediyor.
      Kürtler her tarafa saldırmak için Irak'ı sürekli sırtından vurma derdinde.
      İran ise savaş çığırtkanlığından asla vazgeçmemiş durumda.

Kısaca aklınızı başınıza devşirin. Bu ülkenin güvenliği herşeyden önce gelir. Boş klavye milliyetçiliği yapmayın. Konuştuğunuz lafın nereye gideceğini tartın biraz arkadaşım.

Bence ithamlarına bir dikkat et. Prof ya da ağır abi tavırlarıyla konuşmaya gerek yok. Ben Nato'dan çıkalım da demedim. Sadece etkili bir kurum olduğunu düşünmüyorum dedim.

BM konusunda da aynı şeyi düşünüyorum. Milletler Cemiyeti nasıl savaşa engel olamadı, 3. Dünya savaşı durumunda da BM de aynı duruma düşecek. Nato da çıkarlar değiştiği anda dağılır gider. S400 alacağımız için bile: "S400 almak konusunda bağımsızlar ama sonuçlarıma katlanmak konusunda da bağımsızlar." denilen bir oluşumdan bahsediyoruz. Batı ile ilgili kurum kuruluşlara bu kadar olumlu bakılmasını anlamıyor, şahsen tasvip de etmiyorum.

He şuan karşımızdakileri hareket etmeden önce bir düşünceye sevk eder mi etmez mi orası olabilir. Olmayabilir de.

Kendi kendine bir şeyler söylediğimizi iddia edip kendi kendine aklınca sert sert cevaplıyorsun.

Ne düşündüğün zerre umrumda değil gerçi, ama manipülasyona da göz yumamam.

İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 28 Ekim 2017; 16:26:39 >

Ahmaklığın bir işareti de, kendinden çok daha güçlü olan şeyleri yok varsaymaktır.
    • Binbaşı
      1295 Mesaj
      28 Ekim 2017 16:25:53
      Yine geleneksel boş konu açılmış. Burdakilerde sonuçlara bakıp coşup bayrak asıyor ya her seferinde. Anlamsız

|
      |

Apple iPhone 7 & 7 Plus Kullanıcı Kulübü
      iPhone 7 Plus / 32GB Mat Siyah
    • Yarbay
      2367 Mesaj
      28 Ekim 2017 16:27:42 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Opethian v2

quote:

Orijinalden alıntı: geekon

quote:

Orijinalden alıntı: Opethian v2

Akpli değil miydin sen?

onu sen bir yerlerinden uydurdun kendine uygun olmayan görüşü görünce kendi kendine akpli dedin.kafa yapını degistir biraz

Niye kızdın ki belki ben de akpliyim

kesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2367 Mesaj
      28 Ekim 2017 16:30:12 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: selodonanımhaber

Yine mi seçim anketi. Daha önce de yapılmıştı. Sonuç hüsran. Türkiye'yi DH forumundan ibaret sananlar

Chp, Akp yi geçmiş.

en son 51-49 diye hatırlıyorum.yalanlara inanan insanlar da başkanlıkla daha kotuye gittigimizi gorunce vazgececektir.hüsran dedigin ne

• Teğmen
      108 Mesaj
      28 Ekim 2017 16:35:26
      Zuhahahhas Barajı Geçmesi İmkansız İYİ nin

|
      |

• Yarbay
      2768 Mesaj
      28 Ekim 2017 16:36:00

Demeye calistigim nokta yalniz kalmamaliyiz.

Agir komonusf gecinen pkk destekcileride Nato'dan Türkiye'nin çıkmasını ustiyorlar.

Sadece şunu söylüyorum eğer bir kez Nato'dan çıkarsak Avrupa Birliği gubi bir daha Natoya girmek gibi bur şansımîz asla olmax.

Araplara güvenilemeyeceği tarihin bize öğrettiğu en büyük deslerden birudir. Hem kendikerind hemde müttefiklerind ihanet edip öldürmd konusunda üstlerine yoktur.

Aynı şekikde Saddamın Halepçe katliamını Kürtker bilif ama Saddam'ı oraya çağırzn rezil herifin Barzani olduğundan kjmse bahsetmez.

Bh topkukuklar en ufak bir çıkar için kdndi uluslarını bile satarken bizd neler yapacsklarinj bur düşün ? Birbirlerine akil almax iskencelerde bulunzn, sarin gazi ile kendi halklarinu zehirlemekten cekinmeyen , coluk cocuk ölsün bende prim yapayim derdinde pkklilar ortadayken bu ülkeyi yalniz bırakmamalıyız...

|
      |
      Ömerayhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1973 Mesaj
      28 Ekim 2017 16:41:31
      quote:

quote:

Chp, Akp yi geçmiş.

en son 51-49 diye hatırlıyorum.yalanlara inanan insanlar da başkanlıkla daha kotuye gittigimizi gorunce vazgececektir.hüsran dedigin ne

Referandumla ile 2019 seçimi bir tutma yanlışına düşüyorsun.

Referandumda MHP liler de birçok AKP lilerde Hayır oyu verdi.

• Yarbay
      2367 Mesaj
      28 Ekim 2017 16:45:48 Konu Sahibi
      quote:

quote:

quote:

Chp, Akp yi geçmiş.

Referandumla ile 2019 seçimi bir tutma yanlışına düşüyorsun.

Referandumda MHP liler de birçok AKP lilerde Hayır oyu verdi.

nerden çıktı o zaman bu %51

|
      |

• Yarbay
      2465 Mesaj
      28 Ekim 2017 16:56:02
      1 oyum var oda İYİ parti'ye.

|
      |

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    • Yarbay
      3852 Mesaj
      28 Ekim 2017 17:03:27
      quote:

Orijinalden alıntı: radef

way be 1 numaralı fetöcüler 1. olmuş.

Zaten bu ülkedeki akp li siyasetçiler ve akp ye oy verenler dışında herkes fetocu dimi

|
      |

2005 Laguna 2 faz 1 1.6 16V privilege+beyaz+brc lpg
    • Yarbay
      3915 Mesaj
      28 Ekim 2017 17:14:36
      İyi parti chpden %5, mhpden %7, akpden %10 oy alacak. Kararsızlar %30 seviyesinde. Gerisini siz hesaplayın. Rte bey'e ikinci seçim şoku geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k2fg9 -- 28 Ekim 2017; 17:15:23 >
      |
      |

• Yarbay
      2236 Mesaj
      28 Ekim 2017 17:15:58
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      28 Ekim 2017 17:35:05
      Yorum yapmaya değmezmiş !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eroled -- 14 Kasım 2017; 23:23:13 >

"Adaletin değil, adaletsizliğin uygulanmaya çalışıldığına dair tespitlerim sonucunda ELVEDA DH diyorum."
    • Yarbay
      4096 Mesaj
      28 Ekim 2017 17:36:57
      iyi parti'nin ankette birinci olduğuna bakmayın. genç parti kadar bir oy alacak, bugün ben iyi parti'ye oy vereceğim diyenlerin %80'i önceki oy verdiği partiye oy verecek.
      çünkü türkiye'de bir partiyi futbol takımı destekler gibi destekliyor insanlar, fanatikten hallice.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hey Jude. -- 28 Ekim 2017; 17:38:55 >

AKK'ye Hayır! Bir imza da siz atın.
      ESOGU-Comparative Literature
      STEAM ID: 5oomsn
      hâlâ cahiliz.
    • Yarbay
      2236 Mesaj
      28 Ekim 2017 17:42:05
      quote:

Orijinalden alıntı: Hey Jude.

iyi parti'nin ankette birinci olduğuna bakmayın. genç parti kadar bir oy alacak, bugün ben iyi parti'ye oy vereceğim diyenlerin %80'i önceki oy verdiği partiye oy verecek.
      çünkü türkiye'de bir partiyi futbol takımı destekler gibi destekliyor insanlar, fanatikten hallice.

Hayır ben MHP liyim artık IYI partiye verecegim ailem cevremde IYI parti diyor artık futbol takımı tutar gibi tutmak eskidendi simdi artık halk daha bilinçli daha okuma duzeyi yuksek eskiden yorum yapma kabiliyeti yokdu halkın.
      En azından IYI ve Kötü yü ayırt edebiliyoruz artık !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSAVIOR -- 28 Ekim 2017; 17:44:29 >

• Yarbay
      5855 Mesaj
      28 Ekim 2017 17:47:30
      quote:

Orijinalden alıntı: radef

way be 1 numaralı fetöcüler 1. olmuş.

Yoo yanlış görüyorsun 3.sıradalar. Dikkatli bakmak lazım.

• Yarbay
      2512 Mesaj
      28 Ekim 2017 17:47:57
      quote:

Orijinalden alıntı: Musty28

quote:

Orijinalden alıntı: Gogoesteban

İlk defa DH nin bir anketinde CHP yi 3. Sırada ve akp nin altina indiğini gördüm.

Çünkü iyi diye bi parti geldi ve partilerini hemen sattılar

Takım mı la bu partiyi sattılar ne bu nasıl bir kafa ya. Gerçekten sizin seçimden anladığınız şey çok yanlış.

Onlara yarışmalar düzenle, en popüler şarkıların sözlerini, devletlerin başkentlerini veya Iowa'da geçen yıl ne kadar mısır yetiştirildiğini bilerek kazansınlar. Onları patlamalarına neden olmayacak bilgilerle doldur, öyle lanet olası olaylarla tıka basa yap ki, kendilerini bilgileriyle gerçekten zeki hissetsinler... Olayların bağlantılarını kurmaları için onlara felsefe veya sosyoloji gibi kaypak şeyler verme. O zaman melankolik olurlar.
    • Binbaşı
      1124 Mesaj
      28 Ekim 2017 17:52:24

al birini vur otekine oda aynı
      |
      |
      Krone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      49 Mesaj
      28 Ekim 2017 18:18:11
      Saadet partisi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Reklamlar
SEO
SEO
Yeni Abonelik d-smart
Erkek yüzük modelleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,872
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.