Şimdi Ara

DH RENAULT KANGOO KULÜBÜ 62 kangocuyla yola devam ... (147. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.194
Cevap
29
Favori
595.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende bir ara öyle düşünmüştüm Çünkü 5 kollu kapak çok hoşuma gidiyordu.
    Sonra sordum soruşturdum senin gibi tavsiye etmediler.

Servslerde de orjinal siyah renk kapak üretimi yok.

Dediğin gibi pek sağlıklı birşey değil galiba. En makulu Çelik jant gibi duruyor.
  • Stoplardaki boya mı folyo mu ?
  • folyo
  • iyi geceLer kLüp , herkese hayırLı ßayramLar !..
  • Selamlar Arkadaşlar Hayırlı Günler Herkese Tüm Arkadaşlarımın Geçmiş Bayramlarını Kutluyorum Bayramınız Mubarek Olsun
  • sizlerinde bayramı mübarek olsun...
  • Kangoo cuların sesi çıkmıyor bugünlerde,hayırdır?
  • RİZELİ KARDEŞ aracın çok güzel olmuş eline sağlık sen bu işleri beceriyon
  • KLUP SESSİZ HERKESE İYİ AKŞAMLAR
  • sLm arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende 2007 1.5 65bg kangoo sahibiyim..
  • [Deleted by Admins]
  • quote:

Orijinalden alıntı: renault_0808

sLm arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende 2007 1.5 65bg kangoo sahibiyim..

hoş geldin arkadaşım 0808 artvinlimisin yoksa sen
  • Hayırlı olsun aracınız..
    quote:

Orijinalden alıntı: renault_0808

sLm arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende 2007 1.5 65bg kangoo sahibiyim..
  • Özellikle SİYAH rengini tavsiye ederim.2. elleri daha avantajlı..
    mesela;
    2009 50.000 km de çok küçük bir boya,içi tertemiz,23500 e satıldı,1-2 ay önce..
    quote:

Orijinalden alıntı: kirei

siz böyle anlatdıkça içim gidiyo bide ben alabilseydim yeni kangoo dan biraz zamana ve nakte ihtiyacım var

• İyi geceler arkadaşlar.
  • Arkadaşlar ben de kangoo almaya niyetliyim. Toyota Corolla var ve kendimle beraber 4 kişi daha her gün en az 50km yol yapmak zorundayım. Gittiğim yol da oldukça bozuk ve toyotanın parçaları da oldukça pahalı. Kendi arabamı babama verip birtane kangoo alacağım ama arabayı hiç tanımıyorum. Yakıt tüketimi iyiymiş duyduğuma göre. Alt takımı da sağlammış. Ben zaten bu özelliklerde bir araba almaya niyetliydim. Ancak kaç motor iyidir, kaç beygir yeterlidir veya en sorunsuz modeli hangisidir, paraya sıkışınca en kolay satılan modeli nedir pek bilmiyorum. Bana 15bin Liraya kadar alabileceğim kangoo modeli tavsiye ederseniz ben de aranıza katılırım.Satın almak için 5 Ekim'e kadar sürem var. Şimdiden teşekkürler.
  • ARKADAŞ 1.5DCİ KAMGO MULTİX 2004 MODEL VE SONRASI ALMANI TAVSİYE EDERİM
    TABİKİ ORJİNAL CAMLI KOLTUKLU ÇİFT SÜRGÜLÜ
  • selam arkadaşlar,benimde 2005 model 193.000 km.kangoo multix var.inanın çok memnundum.hiç bir sorun yaşamadım.bu yüzden vefa borcumu deyin,siz bilirsiniz yine renault'la devam edip aracımı yeni kangoo 85 bg.full+full ile değiştirdim.bu hafta içinde teslim alıcam.ilk kangoomdan çok memnundum,umarım Allah utandırmaz,hayırlısı olur. herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.
  • Hayırlı olsun şimdiden ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotokopi tamircisi

selam arkadaşlar,benimde 2005 model 193.000 km.kangoo multix var.inanın çok memnundum.hiç bir sorun yaşamadım.bu yüzden vefa borcumu deyin,siz bilirsiniz yine renault'la devam edip aracımı yeni kangoo 85 bg.full+full ile değiştirdim.bu hafta içinde teslim alıcam.ilk kangoomdan çok memnundum,umarım Allah utandırmaz,hayırlısı olur. herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.
    pekı 193 bın km boyunca ne gıbı sorunlar yasadın enjektor turbo sorunu varmıydı yada yakıtı nerden aldın euromu aldın ???????? trıgerı kac bınde bır degıstırdın?????????
  • 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.