Şimdi Ara

DH RENAULT KANGOO KULÜBÜ 62 kangocuyla yola devam ... (144. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.193
Cevap
29
Favori
595.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne kadara aldın özellikleri yani donanım neler.
  • hayırlı olsun.kazasız belasız sürüşler.
    bende merak ediyorum. bende 1 haziranda almıştım, bakalım nedir fiyatları.
    2002 kango 1,9dizel benim araç.
  • 2001 model 1.9 dizel 11 milyar falandı piyasaları 10 milyara bulduk köyden 65 yaşında bi amcadan aldık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakahin

arkadaşlar, bu plastik kısımları silmek için hangi spreyi kullanıyorsunuz.
    birde benim aracın arka plakayı aydınlatan ışıkları düşmüş yaa, geçenlerde köy yoluna girdim. dangır dungur giderken oldu büyük ihtimal.
  • Ben vernikli sprey boya kullanıyorum.Arka stopları stop sprey boyasıyla boyadım.Çok güzel oldu.Can sıkıntısından ön sis kapaklarını aracın rengine yani beyaza boyadım spor bi hava verdi hoş durdu. Foto ekliyim dicem ama telde foto yok çekmedim maalesef.
  • Stop boyası nerede ve kaça satılır? Atma falan yapmıyor mu? Dıştan boyadın galiba ?
  • arkadaşLar gecen önve arka tamponLarı ßoyatmak için tanıdık ßir kaportacıya gittim !.. ßana ßoyatmayı tafsiye etmedi , zamanLar yıkarken taziksu ßoyayı kaLdıraßiLiyormuş daha kötü görüLeßiLir feLan dedi !.. ön ve arka tamponu ßoyattıran arkadaşLardan ßu tarz ßir sıkıntı yaşayan oLdumu acaßa ?.. yada ßunLar şehir efsanesimi ?..
  • arkadaşlar, bi yerde okumuştum.
    ince filmler oluyor, bu reklamcılarda satılıyor. şeffaf folyolar.
    onların tek taraflı yapışkanlı. onlardan alıyorsunuz, yapıştırılacak yüzeyi güzelce temizleyip yapıştırıyorsunuz. böylece istediğiniz zamanda sökme imkanınız oluyor. yorumlara göre solma da yapmıyor.
  • fiLm tafsiyeniz tamponLar içinmi acaßa ?..
  • ßurada anLatıLan farLar için tamponLara fiLm oLmaz sanırım !..
  • Evet far ve stoplar için ...
  • Bu yeni kangoolarda 85 hp lik ve 105 hp lik arasında ne fark var gerek donanımsal gerek motor bakımından gerek dış ve iç görünüm bakımından gerek güvenlik hava yastıkları vs. bilgi verirseniz sevinirim.
  • 85 likle 105 lik arasında donanım, görünüm farkı yok.105 lik olan 6 vites ve çift egzos çıkışlıdır ve yaklaşık 50 kg daha ağırdır.başka bişey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evangelion

85 likle 105 lik arasında donanım, görünüm farkı yok.105 lik olan 6 vites ve çift egzos çıkışlıdır ve yaklaşık 50 kg daha ağırdır.başka bişey yok.

1 şey daha Ben Giresun - Bulancak' ta ikamet ediyorum. burada yeni kasa kangooların birinde çift hava yastığı haricinde yan taraflarda da hava yastığı

olduğunu belirten ön camda bulunan yapıştırmalardan gördüm. bu şekilde de olabiliyor mu araç 85 lik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TnHn61

1 şey daha Ben Giresun - Bulancak' ta ikamet ediyorum. burada yeni kasa kangooların birinde çift hava yastığı haricinde yan taraflarda da hava yastığı

olduğunu belirten ön camda bulunan yapıştırmalardan gördüm. bu şekilde de olabiliyor mu araç 85 lik.

ABS paketi satın alındığında 4 havayastığı standart oluyor,bendeki araçta böyle ön koltuklarda havayastıkları var.
    Kangoocu kardeşlerimin Kadir Gecesini tebrik ederim.
  • kLüp , kadir gecesini kutLu oLsun !.. ALLA aiLemize sevdikLerimize ve araçLarımıza zevaL vermesin !..
  • quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Stop boyası nerede ve kaça satılır? Atma falan yapmıyor mu? Dıştan boyadın galiba ?

Stop boyası oto sanayilerde oto cam filmi çeken yerlerde bulunuyor.
    Ben film çektirecektim siyah istiyordum ama bizim arabaların arka stoplarına film zor çekliyor.
    Aradaki girintiler işi bozuyor.Film çekmek o girintileri göze alırsak imkansız gibi.
    Bana en iyi olacak olan şey stop sprey i dediler.
    Bende sprey aldım.Atma falan yapmıyor.
    Gayet şık durdu.Benım araba beyaz oldugu için kırmızı beyaz çok hoş durdu gerçekten.
    Ben ilk önce bir kat attım biraz bekledim sonra bir kat daha sonra bir kat daha.
    Bu boyaların bir özelliği var normal sprey boyalar gibi dengesiz boyama şansını çok aza indirmişler.
    Sanırım içinde bulunan bir sıvı sayesınde ki sanırım bu vernik yüzeye çok güzel yayılıyor.
    Beyaz geri lambasının oldugu kısmı bile kıpkırmızı yaptım.
    Daha sonra bagaj kapagında bulunan stop lambasını söktüm ona da boya attım ama ona daha cok zaman harcadım çünkü küçük oldugu için zamanımı aldı.
    Ben stopları söktüm eve çıkardım evde yaptım daha kolay oldu.
    Diğer türlü yapmaya çalışırsan eğer arabaya boya gelme ihtimali var.
    Bu boya 25 lira falan daha fazla isterlerse verme. Her yerde 25 lira.
    2 seçenek var siyah yada kırmızı.Ben muayenede sorun çıkarırlar diye kırmızı tercih ettim.
    Her zaman internete girme şansım yok o yüzden fotoları ekleyemiyorum.
    İki tanede plakaya Kırmızı TR aldım.Ön sis kapaklarını söktüm beyaza boyadım vernikli spreyle.
    Güzel bir hava kattı arabaya.
    Benım tek eksiğim çelik jant onun dışında arabamda bir eksik görmüyorum.
    Sade modifiye her zaman tercihimdir.Büyük işler arabanın tadını kaçırıyor.

• SA KANGOOCULAR NASILSINI HAYIRLI RAMAZLAR KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN YİNE 15 GÜN KADAR YOKDUM BAYA YENİ ARKADAŞ ARAMIZA KATILMIŞ HOŞ GELDİNİZ 1-2 SAYFA ÖNCE OOKUDUM ARKADAŞALR KANGOO 100 000 BİNDEN SONRA ELEKTRONİK ARIZA VERİYO DİYE BEN CE YANLIŞ BİR KANO 143.406 KM OLAN KANGOOM BÜGÜN SABAH İTİBARİYLE SADECE ODA ÇOK SEYREK ÖN SÜRÜCÜ KOLTUĞUNU OYNATINCA AİRBAG IŞIĞI YANIYO ODA KOLTUĞU BİRAZ ÖNE ALINCA DÜZELİYOR BİLMEM SİZDE VARMI BU SORUN 148 BİNDE 10 BİNLİK BAKIMI YAPDIRCAM 10 BİNLİK BAKIMIN MALİYETİ NE KADAR OLUR 138 BİNDE FİLİTRELER VE YAĞ DEĞİŞTİMİŞTİM 130 BİNDE TRİGER VE AĞIR BAKIM OLMUŞDUR .YİNE BİR UZUN YOLDAN SONRA ARACIMIN 90 KM HIZ SINIR AŞMAMK VE DEVİRLİ KULLANMAMK KAYDIYDA 130 KRŞ GÖRDÜM HAYIRLISIN HERKESE İYİ GÜNLER

50-)karakahin renault Kangoo 2002
    51-)bora_feat renault Kangoo 2009 YENİ KANGO
    52-)TnHn61 renault Kangoo 2007 multix auting.
    53-)rizeliy renault kangoo 2005 KANGOO MULTİX
    54-)biaraba.com 2008 1.5 dci authentique
    55-)canpolat35 2009 kangoo multix expression
    56-) semihsafa54 2004 ModeL KanGoo
    57-)oplav renault kangoo 2000 express 1,9
    58-)serdarcayir renault kangoo 2004 model 1.5 dci kangoo multix
    59-)19KaaN25 renault kangoo 2001 model 1.9 dizel kangoo
    60-)karakahin renault kangoo 2002

• beni iki kere kayıt etmişsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.