Şimdi Ara

DH REKLAM KUŞAĞI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 20 yıldır ulusal kanalları izlemem. Sadece internet kullanırım. Geçen analık geldi. Yeni doğan bebeğimiz için.
    Sağolsun.
    Takip ettiği dizi varmış. E iyi dedim . şu kanalda şu saatte başlıyor. Başladı 2 saat geçti. Hah dedim sıra bana geldi.
    Dedi dur. Daha başlamadı. Nası dedim. Sinema gibi dizi 2 saat geçti dedim.
    Dedi o özetti.
    Haskktr dedim. (İçimden)
    Dizi başladı bi 2 saatte o sürdü. 4 satte dizi bitti. Hatta reklam arasına dizi goymuşlar. Bir reklam var.
    Aman allahım. Biri bitio dieri başlıo. Reklamlar şaftımı ayrı kaydırdı, salak saçma dizi ayrı kaydırdı.
    Bende diorum bu ulus nie beyinsiz mallar gibi ortalıkta dolaşıyor. (Demedim tabiki) beyinsiz kısmı doru ama sebebi tv değil seçimlerimiz.
    Efendim nereye bağlıcam bu turk telekom gibi tekel olan DH tıklıyorsun reklam çıkıyor. Kapat dion. Üstüne başka reklam çıkıyor. İyiden iyiye mide bulandırıcı.
    BTK ya mı RTÜK emi TİCARET BAKANLIĞINA mı şikayet edeyim bilemedim. Eskisinden daha az iştirak ettiğim kesin. Reklamdan gelir getirmesinler demiyorum ama bunun bi ayarı olmalı. DH neredeyse kamu hizmeti yapıyor. Gaztecilerin kalmadığı bağımsız olanların hapse atıldığı, STK ların yalama peşinde koştuğu bu devirde. Gerçi bi yandanda her koyun bacağından asılıyor bu ülkede.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• okumadım
  • Burada reklam mı varmış.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.