Şimdi Ara

DH Rammstein FAN CLUB <272 Kişi Olduk> 2014 Güncel (51. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.028
Cevap
4
Favori
72.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üniversite yılları geldi aklıma, hey gidi günler hey
  • Yeni single ve klip çıktı.

• Yeni şarkıya bayıldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: getta

Konu sahibi sınırsız uzaklaştırılmış
    Hayır uzaklaştırılmamış bu arada Ferdi Tayfur'dan şaşmayın
    https://www.youtube.com/watch?v=2kTIFfezNLA
  • Yeni albümü son çıkardıkları Rosenrot'u aratmayacak hatta aşacak gibi, Deutschland ile birlikte yayınlanan şu remixe hasta kaldım ben şimdiden

• Albumde varmi bu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cd tr de piyasaya surulmeyecek heralde

• 1 gün önceden dinlemek isteyen varsa albüm malum yerlerde. Zeig Dich'i beğendim.
  • Albüm çıktı arkadaşlar. Anlatacak birşey yok mükemmel.
  • Yaşlandıklarından mıdır nedir albümün seviyesi bayağı düşük.Kötü de değil güzel de değil ama ne bileyim rammstein karakterini yansıtmıyor gibi.
  • Albümü dinliyorum şu anda. 10 sene sonra gelen albüm, hissettirdikleri çok başka. Henüz Zeig Dich'teyim ve çıldırmış vaziyetteyim. Ev halkının suratına ZEIG DICH diye bağırmak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Cluster

Albümü dinliyorum şu anda. 10 sene sonra gelen albüm, hissettirdikleri çok başka. Henüz Zeig Dich'teyim ve çıldırmış vaziyetteyim. Ev halkının suratına ZEIG DICH diye bağırmak istiyorum.
    Sadece istemekle kalmıyorsun, bağırıyorsun, bıktık be!
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Sadece istemekle kalmıyorsun, bağırıyorsun, bıktık be!

Alıntıları Göster
    Kardeşim 10 senede bir bağırıyoruz, tölere ediver sen de. Tak kulaklığını 1 saat duymazsın.

• albümü dinledim fakat bir şeyler eksik gibi geldi. albümde solo yokmuş ya. sadece 1-2 şarkıda. sanki paul hiç kayda gitmemiş gibi :D neyse 8,5/10
  • LionFromTheNorth kullanıcısına yanıt
    Solo zaten max 2-3 şarkıda oluyordu albümlerde, kayıp değil o yüzden. Hatta onun yerine gitar melodisi pek yazmazlardı, şimdi her şarkıda var neredeyse. Solo yerine melodi yazmışlar, o da olumlu.

Reise Reise'den sonra en iyi albüm bence. Beklemeye değdi ama bir tık daha iyi olabilirdi gibi. Çok gaz şarkı yok, Radio'nun main riffi muhteşem. Kimseler beğenmemiş ama albümün en iyilerinden bence. Rammstein'ın alışık olduğumuz tarzına en uygun şarkı o.

8/10 benden albüme. Favorim şarkım Puppe
  • Puppe'daki nakarat kısmı nedir be abi.
    Tüyleri diken diken ediyor.

Albümün 2-3 parçası basit ve Rammstein'a yakışmayacak seviyede fakat genel olarak albümün çoğu parçası efsane.
  • albüm tr de ön siparişe çıkmış arkadaşlar
  • Yeni albümde şu an dikkatimi çeken tek şarkıları Radio.Diğerlerini de dinledikçe severim diye düşünüyorum.
  • Puppe fena . Albumu ilk aldim oturdum dinledim ama pek begenmedim lakin dinledikce seviyorum 1 ,2 tirt parca var denebilir ama dinletiyor digerleri kendini .

• Beni de ekler misiniz? Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.