Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (1054. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
21.966
Cevap
128
Favori
569.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10521053105410551056
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

5 bölüm ortalama 2buçuk saatten 12buçuk saat sürüyor platinlemek. kaçırılabilir kupası yok. hikaye genel olarak güzel fakat bazen uzun konuşmalar sıkıyor. 7 farklı finali var kupası yok ama hikayenin nasıl sonlarla bitiğini mutlaka izleyin derim youtube dan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    100 ne abi :)
    Gamepass de var diye almak istemiyorum. abi. Ama xbox da da oyun oynamak hiç açmıyor beni nedense
  • Battlefield 4 ve hardline a girmek istiyorum ama lanet multiplayer kupaları beni uzaklaştırıyor.
  • ottomanson kullanıcısına yanıt
    Master olmadığım için bende vazgeçtim bu platinden :)
    Wolfenstain ile uğraştığım kadar bununla uğraşsam alırım büyük ihtimalle. Wolfenstain mağdurları diye bir site kuracağım abi. Sende yönetim kurulu başkanı olursun :))
    Bu kadar sıkıldığım başka bir oyun hatırlamıyorum.
  • GOZ_35 kullanıcısına yanıt
    spontane gidiyom mehmet nfs, star wars ve birkaç indie oyun var elimde hangisi denk gelirse artik :)

• agent82 kullanıcısına yanıt
    bende kupa takıntısınsan dolayi xbox a hiç bakmiyorum.

Ondan değil hocam aslında Switch ve Pc'de çatır çatır oynuyorum ama xbox one ara yüzü kolu falan olmuyor tatsız geliyor. Önceki nesilde de ps 3 de toplam 5 oyun oynamıştım hepsini 360 da oynadım şimdi durum tersi.
  • Nasıl sabrediyosunuz hiç çekilmiyo

• The last of usda iki online trophy kalmisti ateş bocegi yolculuğu tamamla kupasinda 10.hafta 6. Gun geldim risk gorevlerrinden birini yapamadım diye sifirladi onca emek boşa gitti. Zaten tek oynuyorum büyük saçmalık
    Birde klavye mouse baglamislar nedir önüne gelen headshot atıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 12 Aralık 2019; 10:2:50 >
  • Benimde ayni kupalar kaldi ama cok sıkıcı kupalar.Acipta oynayasim gelmiyor.Comelerek oynamak zorunda olmak delirtiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kupaları almadan önce detaylı bir şekilde rehberi okumakta fayda var hocam.
    6, 8 , 10 11 ve 12. haftalarda görevleri %100 yapmanız gerekiyor
    Dolayısıyla en kolay görevleri sona doğru bırakmanız lazım.

düşmanı işaretleme, infaz, indirme, tam otomatik ile indirme gibi bir çok yapılabilir görev mevcut aslında.
    %100 risk taşıyan görevlerde bunları kullanın derim. En baştan kullanırsanız her seferinde görev iki katına çıkıyor, sonlara bırakmakta fayda var.

Bu arada baktınız olmuyor ve sıfırlanacak görev,başa döneceksin, oyundayken internet bağlantını kes ve ya ps yeniden başlatın.

psn : seyhano
  • ayrıca, bu kritik haftalar dışındaki görevleri yapmasanız da olur, en zor, imkansız olan görevleri ilk haftalarda kullanın
    bol şanslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyhano -- 13 Aralık 2019; 13:47:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyhano

kupaları almadan önce detaylı bir şekilde rehberi okumakta fayda var hocam.

düşmanı işaretleme, infaz, indirme, tam otomatik ile indirme gibi bir çok yapılabilir görev mevcut aslında.
    %100 risk taşıyan görevlerde bunları kullanın derim. En baştan kullanırsanız her seferinde görev iki katına çıkıyor, sonlara bırakmakta fayda var.

Bu arada baktınız olmuyor ve sıfırlanacak görev,başa döneceksin, oyundayken internet bağlantını kes ve ya ps yeniden başlatın.

İşte üşenmeden en doğru çözümü yazan arkadaş. Buraya böyle adam lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: GOZ_35

İşte üşenmeden en doğru çözümü yazan arkadaş. Buraya böyle adam lazım

Alıntıları Göster
    Bir 7. Hafta bir 10. Haftada sifirlandim arkadasin yazdiklarini deneyecem bunaldim kafayı siyiracam:)

• quote:

Orijinalden alıntı: seyhano

kupaları almadan önce detaylı bir şekilde rehberi okumakta fayda var hocam.

Cansin çok tşk ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Bir 7. Hafta bir 10. Haftada sifirlandim arkadasin yazdiklarini deneyecem bunaldim kafayı siyiracam:)

Alıntıları Göster
    Yüzde yüz riskli görevlerde en kolayları seçeceksin abi temel olay bu. Hastalıklı mastalıklı kasma devam et. Tek önemli olan yüzde yüz riskliler.
  • rica ederim hocam, yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bana
    platinumu almam +100 saati bulduğu ve daha dün aldığım için paylaşmak istedim taze taze.
    hem avcı hem ateş böceği trophy demek 168 tane oyun demek, dünya zaman alır bu.
    dolayısıyla her haftada 1 oyun oyna + 2 oyun gir çık +1 oyun oyna yapabilirsiniz.
    klanınızdaki aç ve hasta sayılarına dikkat edin tabi.
    2 oyun oynamadan gir çık yapacaksanız eğer zaman kazanmak için, öncesinde, klanınızda hepsinin sağlıklı olmasına fayda var, riske atmayın.

%100 görevli haftalarda bile oyundan quit yapabilirsiniz. Bir görev 3 dilime ayrılıyor. Önemli olan ilk dilimi almak ki o da görevin %60 'ı demek. Klanınızı her türlü kurtarırsınız.

Adamı indirmek tabi önemli ama indirmeseniz bile bol bol craft yapın, kutu açın, üretin, yine yeter Size.

platları almanız dileğiyle.
  • çok konuşuyorum ama son bir ek bilgi,
    bu trophyler için 'erzak baskını' oynayın ki şansınız daha fazla olsun.
  • Çok güzel bilgiler hem bana hem yapicak olanlara. Tskler

• 
Sayfa: önceki 10521053105410551056
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.