Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (1044. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.966
Cevap
128
Favori
569.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10421043104410451046
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: byvolcan

%100 kupası için rehber burda hocam kontrol edebilirsinizhttp://www.powerpyx.com/red-dead-redemption-2-100-guide-checklist/

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• toplam 20 yan görev yapmak lazim.

Pephka
    Obsidian Islands = Hydrea + Melos
    Abantis Islands = Euboea + Skyros

bu 3 yerdeki yan görevkeri yapman lazim

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Anladım üstadım, teşekkür ederim cevabınız için :)

• KOF 14 100 party match trophy si kasmak isteyen varsa yazsın.toplamda 6 kişi olmak gerekiyor.
  • Beyler çok da alakalı olmayan bir şey soracağım PS3'te trophy aldığımızda bir ses geliyordu bu PS4'te neden olmuyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

Beyler çok da alakalı olmayan bir şey soracağım PS3'te trophy aldığımızda bir ses geliyordu bu PS4'te neden olmuyor ?
    Ps4'te de var da maalesef bende de gelmiyor o ses. Ses ayarlarını açtım ama yine de yok ses:)

• Şu kupa kasma olayı bence oyundan alınan zevki öldürüyor. Bir ara öyle bir hırs yaptım ki, oyunun kendisinden çok kupalara odaklıydım. Paso kupa kasma peşindeydim. Oynadığım oyundan çok gelen kupa haz veriyordu bana.
    Kısacası kötü bir şey. Kurtulmak gerek. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mor Ejder

Şu kupa kasma olayı bence oyundan alınan zevki öldürüyor. Bir ara öyle bir hırs yaptım ki, oyunun kendisinden çok kupalara odaklıydım. Paso kupa kasma peşindeydim. Oynadığım oyundan çok gelen kupa haz veriyordu bana.
    Kısacası kötü bir şey. Kurtulmak gerek. :)
    Kupa kasan herkes oyunu bir kez zevkiyle bitirir. tabiki kaçacak kupa varmı yokmu diye mutlaka bakarda ama zevkle bir kez bitirir hatta bazen kupa için 2-3 kez bitiririz. Oyundan alınan zevki öldürmez aksine çogaltır. Çünkü oyunun görmedigin yerleri yapmadıgın işleri kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Kupa kasan herkes oyunu bir kez zevkiyle bitirir. tabiki kaçacak kupa varmı yokmu diye mutlaka bakarda ama zevkle bir kez bitirir hatta bazen kupa için 2-3 kez bitiririz. Oyundan alınan zevki öldürmez aksine çogaltır. Çünkü oyunun görmedigin yerleri yapmadıgın işleri kalmaz.

Alıntıları Göster
    Bu düşüncene maalesef katılamıyorum hocam. Bu noktada amaç oyun kendisinden çok kupa kasmak oluyor artık, işin içerisine hırs giriyor.

Beyin o kupayı kazanma hırsıyla dopamin salgılamaya başlıyor, ve kazanınca bir anlık haz verip yenisini kazanmaya itiyor seni tekrar salgılayıp aynı hazzı yaşayabilsin diye.

Uyuşturucu bağımlılığı gibi kısacası.

• Eğer plat kupaniz yoksa en kolay nfs 2015 bitirerek alabilirisiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Söylediklerinde haklısın uzun yıllardır kupa kasan biri olarak katılıyorum. Fakat malesef son cümlen doğru değil. Oyunlar ya da kupalar öyle bir şey değil. İnsanlar(kupa kasan) bunlarsız da yaşayabiliyo ve delirmiyolar. Ha senin bünyende böyle etkiler yaratıyosa onu bilemem kişiyle de alakalı biraz.

@Mor Ejder
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesaboogie

Söylediklerinde haklısın uzun yıllardır kupa kasan biri olarak katılıyorum. Fakat malesef son cümlen doğru değil. Oyunlar ya da kupalar öyle bir şey değil. İnsanlar(kupa kasan) bunlarsız da yaşayabiliyo ve delirmiyolar. Ha senin bünyende böyle etkiler yaratıyosa onu bilemem kişiyle de alakalı biraz.

@Mor Ejder
    Her uyuşturucu kullanmayınca krize sokmuyor hocam. Ama arıyorsun ve ona kavuşunca tatmin ediyor seni rahatlıyorsun. Bu kupa mevzusu da aynı, bir fark göremiyorum.
  • quote:

Her uyuşturucu kullanmayınca krize sokmuyor hocam. Ama arıyorsun ve ona kavuşunca tatmin ediyor seni rahatlıyorsun. Bu kupa mevzusu da aynı, bir fark göremiyorum.

Alıntıları Göster
    Uzaklara uçman dileğiyle sevgili ejder...

• quote:

Alıntıları Göster
    Anladım. Geçmiş olsun kardeşim.
  • Uyuşturucu bağımlısı değil diyen arkadaşlara gelsin.

https://www.techbook.de/gaming/bester-playstation-spieler-trophaee-trophy

Uyuşturucu bağımlısından pek farkı yok gibi bakıyor sanki...

• quote:

Orijinalden alıntı: yaratıc1KLAVYE

Uyuşturucu bağımlısı değil diyen arkadaşlara gelsin.

https://www.techbook.de/gaming/bester-playstation-spieler-trophaee-trophy

Uyuşturucu bağımlısından pek farkı yok gibi bakıyor sanki...
    Aynen haklısın bu fotonun orjinal halini görmüştüm, kadrajda gözükmüyo hdmi damara bağlı.

• Geldi yine oyunları easy açıp aldığı gün bitiren tayfa. Size ne kardeşim? Bir de utanmadan kaynak(!) koyan var. Spider Man’da kupa alma kolay olunca en çok eleştiren bile boy boy SS attı konuya, bakın bu kupam diye.

• OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    Utanılacak ne var bunda? Önce sakin ol(!)
    Ayrıca özelden psn hesabımı yazabilirim. Bak bakalım oyunları basitte açıp kupa kasan, üstüne birde utanmadan kaynak paylaşan tayfadanmıyım görürsün.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaratıc1KLAVYE

Utanılacak ne var bunda? Önce sakin ol(!)
    Ayrıca özelden psn hesabımı yazabilirim. Bak bakalım oyunları basitte açıp kupa kasan, üstüne birde utanmadan kaynak paylaşan tayfadanmıyım görürsün.
    Ben neden utanayım ki? Kendini bilmezin biri bir tarafından element uydurdu diye utanmam ve sakinim merak etme yani.

• OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    Hüsn-i kuruntu : Herhangi bir durumu saf bir şekilde kendinden yana iyiye yorma" anlamını taşır.

• 
Sayfa: önceki 10421043104410451046
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.