Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (1036. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.922
Cevap
126
Favori
567.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10341035103610371038
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Sniper Elite v2 de make every bullet count kupasında glitch mi var alamadım bi türlü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: valley4891_sony

Arkadaşlar Sniper Elite v2 de make every bullet count kupasında glitch mi var alamadım bi türlü
    Serhat, eğitimi kapatman lazım. Eğitimde tabanca ve mayın kullandırıyor. Kupa için sadece tüfek kullanmak gerek

• Adamsın abi videoda detaylı göstermemiş başka video ile çözdüm olayı

• ac origins te kaçırabileceğim bir kupa var mı, oyun bittiğinde de platin alabilir miyim ? Ayrıca platin almak icin anladığım kadarıyla zor seviyede oyunu bitirmek gerekmiyormuş, doğru mudur ?

• kaçırilabilir kupasi yok hocam sadece dikkat etmen gereken Reduce, Reuse, Recycle kupasi var tek seferde 100tane ıvırzıvır satman gerekiyor. oyun suresince bulduklarini biriktir satma hiç 100tane olunca satarsin sonradan uğraşma toplucam diye. zorluk kupasi yok istediğin zorlukda bitirebilirsin oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 16 Mayıs 2019; 13:39:7 >
  • Selam arkadaşlar division 2 de iki kupa icin bana yardim edermisiniz takedown ve hijack blakout kupası için

• #9 Storm Boy
    #10 FullBlast

İkisi de kolay platin oyunlar ama Storm Boy tatlı bir oyundu hoşuma gitti :)
    FullBlast shoot em up türünde 20 dk civarında plat alınabiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun zaten çok kolay.platin alacağım diye eğelenceden mahrum bırakma kendini.en zor da başla.o zaman gerçekten eğlenirsin.emin ol platini yine kolayca alırsın.ama tek fark daha fazla eğlenerek.
  • ykrr kullanıcısına yanıt
    Zaten originste istediğin zaman zorluğu değiştirebiliyordun yanlış hatırlamıyorsam, o yüzden zor başlayıp sıkıntı yaşarsa düşürebilir de

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    güzellüğü orada zaten.zorlanacağınıda sanmıyorum.trophy kasma uğtuna oyunu hiç etmesin.sonuç maksat eğlence.bu bir iş değil.ilk amaö trophy kasmak olmamalı.
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    15 dakikadan uzun hocam. Oynanmaz. Easy dedigin 15 dakikayi gecmemeli ve en az 6 listesi olmali. =D

• Arkadaşlar 3-5 tale kolay platinlenen oyunum var psn hesabımda. Bunları PS3 sisteminde de platinlemek istiyorum oyunlar buna uygun. Sormak istediğim arkadaşımın kırık PS3'ü ile bunu yapabilir miyim? Yani cihazı formatlamadan kendi hesabımla giriş yapmak ve kütüphanedeki oyunların kurup platinlemek istiyorum.

Bu mümkün mü?
  • Abysm Nucleus kullanıcısına yanıt
    Ratalaika reisciyiz diyorsun yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Arkadaşlar 3-5 tale kolay platinlenen oyunum var psn hesabımda. Bunları PS3 sisteminde de platinlemek istiyorum oyunlar buna uygun. Sormak istediğim arkadaşımın kırık PS3'ü ile bunu yapabilir miyim? Yani cihazı formatlamadan kendi hesabımla giriş yapmak ve kütüphanedeki oyunların kurup platinlemek istiyorum.

Bu mümkün mü?
    Arkadasinin cihazi psn networke baglanabiliyorsa tabi ki mumkun fakat hesabinin ban yiyebilecegi ihtimalini de goze almalisin.

Bu risk bana sorarsan yuksek degildir su saatten sonra herhalde Sony kirik ps3 ile psne baglananlari banlama pesine dusmuyordur ama yine de bu bir risk aklinda bulunsun
  • ykrr kullanıcısına yanıt
    Bazıları ac serisi ile alakası yok diyor ama ben beğendim oyunu. Oyunun optimizasyon ve grafikleri sardı beni. Oyunun tamamını bu yüzden bitirmek istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B9F331545

Bazıları ac serisi ile alakası yok diyor ama ben beğendim oyunu. Oyunun optimizasyon ve grafikleri sardı beni. Oyunun tamamını bu yüzden bitirmek istiyorum.
    Ac Origins gerçekten mükemmel bir oyun, tadını çıkarın.

• Origins ile yeni bir şekle büründü seri, o yorumlar oradan geliyor. Kesinlikle çok iyi oyun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Driveclub platinum ve dlc ler 100%

Yıllar önce platinum almıştım. Bugün eksik bir kaç dlc kupasını hallettim. Sırada Driveclub Bikes ve Driveclub VR var.
    https://psnprofiles.com/trophies/2924-driveclub/iARDAs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iARDAs -- 18 Mayıs 2019; 13:21:49 >
  • bitir.oyun zaten sararsa seni emin ol herşeyi zaten otomatik yapmak isteyeceksin.DLC leri de oynamanı tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 10341035103610371038
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.