Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (1006. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.966
Cevap
128
Favori
569.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10041005100610071008
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: avedist

Arkadaşlar shadow of mordorda a mighty doom trophysini bitürlü alamadım. Hep epic rune denk geliyor niye acaba? Guideda death threat yapınca düşüyor diyor ama yapmayınca bile hep epic denk geliyor uyuz oldum 8 keredir bizim şansımıza mı denk geliyor hep anlamadım
    20 level bir ork bulun (yoksa sizi 20 level olana kadar öldürecek bir ork seçin - tercihen zayıflığı yanma korkusu olan) (+20)
    bu orku warcheif yapın (+2)
    bu ork sizi daha önce öldürdüğü için revenge aktif olacak (+1)
    ork hakkında intel alın (+1)
    orku öldürmeden korkusunu açığa çıkarın (+1)

Böylece 25 level rune alırsınız. Bir de death threat yapmayın sakın.
    Bunlara ek olarak ben şunu yapmıştım hocam. Ele geçirdiğim 4 orku bu warchiefe koruma atadım. Warchief ile savaş sırasında ona dokunmadım, ele geçirdiğim korumaların öldürmesini bekledim. Buradan da +1 geliyor. Ne olur ne olmaz diye garantiye almak için.

https://www.youtube.com/watch?v=_mODpkCkw3Q

• Merhaba,

Batman AA'da, hikaye tabanlı olan kupamı vermedi. (Recurring Nightmare) Oyunu hard modda bitirmeme rağmen. Bu yüzden oyunu platlayamıyorum. Çünkü Dr. Young'ın odasına giremiyorum. 231 riddler topladım. Perfect Night kupası yalan oldu. Mecburen ng yapacağım. Oynayacak arkadaşlar dikkatli olsun!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • self_control35 kullanıcısına yanıt
    Ben oyunu yeni platinledim. Bir sorun yok oyunda yani. Belki kazayla normal yapmışsındır bir anlığına.

• God of War’ı platinleyen var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Buyrun.

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    evet dostum yardımcı olacağım birşey varsa
  • PureHD kullanıcısına yanıt
    Hocam peki bu challenge lar için survivor zorluğu gerekli mi kupalarda öyle bir not göremedim kaynakta bulamadım?
  • agent82 kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamıyorsam daha kolay zorluklarda challengelara girince az puan geliyordu , istenen puana erisemiyorduk.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agent82

Hocam peki bu challenge lar için survivor zorluğu gerekli mi kupalarda öyle bir not göremedim kaynakta bulamadım?
    Hocam açıkçası ben hepsini survivorda oynadım daha kolayda oynanınca yeterli puan kasılıyor mu bilmiyorum. Zaten dediğim gibi survivor zorluğu da zor bir mod değil. Biraz tps tecrübeniz var ise rahatlıkla geçersiniz bölümleri. Leaderboardstan en yüksek skor yapanların kartlarına bakın sadece. Sınırsız poison arrow, sadece bandaj yardımıyla heal, bir bölüm için tek can kartları olanları seçtim. Multiplier lar yazıyor zaten yüzde olarak. %350 den fazla olanlarda ölmezseniz rahatlıkla skorları geçersiniz.
  • Selam herkese

Nedense ps Vita da platinlediğim oyunları ps4 te, ps4 te platinlediğim oyunları ps vita da platinleyebilirim diye düşünüyordum ancak kupa listesi farklı olması gerekiyormuş sanırım büyük şok yaşadım :)

Hitman go, lara croft go vs :)

• quote:

Orijinalden alıntı: PureHD

Hocam açıkçası ben hepsini survivorda oynadım daha kolayda oynanınca yeterli puan kasılıyor mu bilmiyorum. Zaten dediğim gibi survivor zorluğu da zor bir mod değil. Biraz tps tecrübeniz var ise rahatlıkla geçersiniz bölümleri. Leaderboardstan en yüksek skor yapanların kartlarına bakın sadece. Sınırsız poison arrow, sadece bandaj yardımıyla heal, bir bölüm için tek can kartları olanları seçtim. Multiplier lar yazıyor zaten yüzde olarak. %350 den fazla olanlarda ölmezseniz rahatlıkla skorları geçersiniz.

Alıntıları Göster
    Kral hiç şaşırmadık. Sen hepsini en zorda oynar 5 dakikada yapıverirsin.

• renzokuken kullanıcısına yanıt
    Maalesef bazıları ortak liste abi.

• Cosmos88 kullanıcısına yanıt
    Kardeş numune misin anlamadım ki. Shadow of war a güldüm dedin screenshot attık ortadan kayboldun. Zor mu diye sormuş arkadaş. Tomb raider gibi poison arrowlar ile herkese tek attığın bir oyunun survivor moduna kolay dedim alt tarafı. Çok zor mu demem lazımdı? Neye içerledin anlamadım ama konunun ağası da değilsiniz mafyası da ona göre hareket edin. İkili diyalogların arasına falan da atlamayın öyle bilmeden. İnsanlara rahatsızlık vermeyin. Oyununuza, işinize bakın. Tanımadığınız adamla derdiniz varsa önce tedavi olun sonra özelden yazın neyse karın ağrınız halledelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PureHD -- 15 Eylül 2018; 17:7:19 >
  • quote:

Kardeş numune misin anlamadım ki. Shadow of war a güldüm dedin screenshot attık ortadan kayboldun. Zor mu diye sormuş arkadaş. Tomb raider gibi poison arrowlar ile herkese tek attığın bir oyunun survivor moduna kolay dedim alt tarafı. Çok zor mu demem lazımdı? Neye içerledin anlamadım ama konunun ağası da değilsiniz mafyası da ona göre hareket edin. İkili diyalogların arasına falan da atlamayın öyle bilmeden. İnsanlara rahatsızlık vermeyin. Oyununuza, işinize bakın. Tanımadığınız adamla derdiniz varsa önce tedavi olun sonra özelden yazın neyse karın ağrınız halledelim
    Neden ortadan kaybolayım kardeşim. Yalan söylediğin aleni belli 17 saatmiş. Rehberde trollemek için bile kimse 25 saatten aşağıya oy vermemiş. Sen burada bilmeyenleri kandırırsın. Adam gibi oyununu oyna geç o zaman. Burada şov yapıp durma.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cosmos88

Neden ortadan kaybolayım kardeşim. Yalan söylediğin aleni belli 17 saatmiş. Rehberde trollemek için bile kimse 25 saatten aşağıya oy vermemiş. Sen burada bilmeyenleri kandırırsın. Adam gibi oyununu oyna geç o zaman. Burada şov yapıp durma.

Alıntıları Göster
    Sana hiçbir şeyi kanıtlama zorunluğunda olmamama rağmen screenshotını attım, update geldi dedim onların ss ini attım. Gözüne de inanmıyorsan kendine bir iyilik yap ve kesin tedavi ol. Milleti kandırarak çok para ve prestij kazanıyordum burda senin gibi bir bilir kişiyi kandıramadım ama. Sedat Peker modundan da bir çık istersen trophy konusundasın aklını azcık başına al. Bu sana yazdığım son mesaj boşuna alıntı yapma okumayacağım haliyle cevap da vermeyeceğim. Madem rahatsız oluyorsun sana da engellemeni tavsiye ediyorum.

• FIFA 19 kupaları hakkında gelişme var mı acaba ? Bir de buradan almayı düşünen arkadaşım var ise konuşabiliriz.
  • GOZ_35 kullanıcısına yanıt
    Liste belli değil reis

• 99vidas oyunu, coop kupaları için ekleyin; psn: erkanshi
  • quote:

#36 Detroit Become Human:
    Oyun şahane arkadaşlar öncelikle ilk seferinde trophyleri dert etmeden 1 defa bitirmenizi tavsiye ederim. Sonrasında ise 2 playthrough ile rahatlıkla platin alınıyor. Tek yapmanız gereken iyi son ve kötü son playthroughlarınızdaki magazinleri toplamaya dikkat etmek. Chapter specificler gayet basit zaten. 25-30 saat civarına rahatlıkla platin alınabilir.

#37 Sniper Elite 4:
    Collectible rehberiyle oynanmasını tavsiye ederim öyle senaryoyu falan spoil edebilecek pek bir detay yok zaten oyunda. Bir kaç tane co-op trophy var. Authentic mode birazcık zorlayabilir sadece tecrübesiz oyuncuları kalan mp trophyleri vs kolay. 20-30 saat arası platin alınabilir. Tabii bu oyun baya yeteneğe tecrübeye de bağlı 8 bölüm var kısa bir oyun zaten. 30 ar dk da bitirip 15 saatte de alabilirsiniz kupayı.

#38 Need for Speed Payback:
    Rehberi bir baştan sona okumanızı tavsiye ederim. Oyunda senaryo namına pek bir şey yok zaten. Collectibleları toplamak kolay yanından geçtikçe haritada işaretleniyor ve bir kaç istisna hariç öyle yada böyle geçiyorsunuz. Long grind dedikleri 50 levela kasma trophysi vardı ama ben drift, jump, speedrun ve speedtrap activitiesleri yaparken otomatik kasmışım öyle grind falan olmadı. Bir kaç tane zorlayan drift ve speedrun mevcut oyunda. Oynayışınıza bağlı olarak 30-50 saatte alınabilir diye düşünüyorum. Benim pek araba yarışı tecrübem olmadığından 43 saatte aldım.

Detroitte tekerlekli sandalyedeki adamin oglunu ittirdim ve polis beni vurdu.ayriyetten kendimi dizginledim carl öldü polis yine beni vurdu ve 2 kupayida aldim fakat hankin ofisindeki magazinler carl'in oglunu ittirme ve ittirmemeye bagli degisiyor.Ben en son ittirip sonraki bolume gectim ve hankin ofisindeki magazinin birini okudum.Digerinide okumam icin ittirme olan bolumu tekrar oynayip ittirmesem elemani bolumu tamamlasam save min ustune yazarak ve tekrar hankin ofisindeki bolumu acip diger magazini okusam kupa icin 2 magazinide saymis oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 19 Eylül 2018; 8:5:31 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• volcy123 kullanıcısına yanıt
    Dostum yazdıklarını spoiler içine al

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 10041005100610071008
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.