Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (1004. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.965
Cevap
128
Favori
569.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10021003100410051006
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zepharoth

Ikinci bir ps4 varsa, birinde sec birinde pri olarak iki ayri hesaptan girerek de alabilirsin
    Bir ara vardı ama maalesef artık yok :(
  • 4. Olarak Resogun platinlendi :)

Plus verdiğinden beri ara ara severek oynuyordum , oynaması hayli zevkli bir oyun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GOW'un toplanabilirlerini almam için yeni bir oyun mu başlatmam gerek ya da serbest dolaşım var mı? Bir de haritada toplanabilirleri görebiliyor muyum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hikayeyi bitirince serbest dolaşımda toplayabiliyorsun.

Haritada göstermiyor sadece hangi bölgede toplanabilirlerin ne kadarını toplamışsın bilgisi görünüyor.

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Anladım. Cevabınız için çok teşekkür ediyorum. İyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Otto_Skorzeny -- 8 Eylül 2018; 20:17:11 >
  • #41 AC Revelations Remastered:

Bu oyunla beraber ezio üçlemesini tamamlayabildim. Bu üçlemenin platinine girişecek arkadaşların oyunları art arda oynamamalarını tavsiye ederim. 3 oyunun da mekanikleri aynı olduğu için bunalabilirsiniz. Oyunda da zor kupa yok missable yok. Sadece lost archive in bazı ölmeden geçme kupaları biraz zorluyor. Onlar da biraz alıştıktan sonra alınıyor. 20 saatte aldım kupamı.

#42 Rise of the Tomb Raider:

3. oyun çıkmadan 2. yi de aradan çıkartayım dedim oynama fırsatım olmamıştı. İnternetteki rehberlerde kupalarda bug olduğu yazıyor ama son updateler ile tüm buglar düzeltilmiş sanırım hepsi açılması gereken yerde anında açıldı bende. Oyunda zorlayıcı kupa yok. Survivor modu bile epey basit kaçıyor. Platinlemek için iki defa bitirmek gerektiğinden biraz uzun sürüyor ama. 30 saat gömmeniz gerekebilir.

#43 Marvel's Spider-Man:

Oyunun trophy listesi çok sade. Senaryoda ilerlerken bir kısmı açılıyor. Yan görevler için ayrı ayrı kupalar var. Upgrade kupaları var. 2 tane de easter egg tadında kupa var. Herhangi bir zorluğu yok 20-25 saat arasında alınır rahatlıkla.

• quote:

Orijinalden alıntı: PureHD

#41 AC Revelations Remastered:

Bu oyunla beraber ezio üçlemesini tamamlayabildim. Bu üçlemenin platinine girişecek arkadaşların oyunları art arda oynamamalarını tavsiye ederim. 3 oyunun da mekanikleri aynı olduğu için bunalabilirsiniz. Oyunda da zor kupa yok missable yok. Sadece lost archive in bazı ölmeden geçme kupaları biraz zorluyor. Onlar da biraz alıştıktan sonra alınıyor. 20 saatte aldım kupamı.

#42 Rise of the Tomb Raider:

3. oyun çıkmadan 2. yi de aradan çıkartayım dedim oynama fırsatım olmamıştı. İnternetteki rehberlerde kupalarda bug olduğu yazıyor ama son updateler ile tüm buglar düzeltilmiş sanırım hepsi açılması gereken yerde anında açıldı bende. Oyunda zorlayıcı kupa yok. Survivor modu bile epey basit kaçıyor. Platinlemek için iki defa bitirmek gerektiğinden biraz uzun sürüyor ama. 30 saat gömmeniz gerekebilir.

#43 Marvel's Spider-Man:

Oyunun trophy listesi çok sade. Senaryoda ilerlerken bir kısmı açılıyor. Yan görevler için ayrı ayrı kupalar var. Upgrade kupaları var. 2 tane de easter egg tadında kupa var. Herhangi bir zorluğu yok 20-25 saat arasında alınır rahatlıkla.
    Bayılıyorum senin 40 - 50 saatlik oyunlardan 20 saatte platinum kupa almana. Fenomensin...

• quote:

Orijinalden alıntı: Cosmos88

Bayılıyorum senin 40 - 50 saatlik oyunlardan 20 saatte platinum kupa almana. Fenomensin...

Alıntıları Göster
    Hangi oyun 40-50 saat?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PureHD

Hangi oyun 40-50 saat?

Alıntıları Göster
    O işin makarası da geçenlerde Shadow of War hakkında yazdıklarına çok güldüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cosmos88

O işin makarası da geçenlerde Shadow of War hakkında yazdıklarına çok güldüm.

Alıntıları Göster
    Neden makara yapıyoruz nereden geliyor bu samimiyet onu anlayamadım ben? Tanımadığım etmediğim insanlara niye durup durduk yalan söyleyeyim? Güldüysen al save imin fotoğrafını atayım bakar bakar gülersin ;)

Bir daha da bilip bilmeden insanlara iğneleyici şeyler yazmayın önceki trophy postlarımda da yazmıştım rahatsız olan engelleyebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PureHD -- 10 Eylül 2018; 17:25:20 >

• PureHD kullanıcısına yanıt
    Bu benim de dikkatimi çekmişti. Gerçekten 17 saatte o oyundan platinum alabildin mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: GOZ_35

Bu benim de dikkatimi çekmişti. Gerçekten 17 saatte o oyundan platinum alabildin mi ?
    Evet aldım. İlk 7-8 saat civarı da bir save im bozulmuştu şimdi tam hatırlamıyorum epey ilerlemiştim oyunda. O kısıma kadar cutsceneleri atladım oynanış süresini kısaltmak için. 2-3 saat ona eklenebilir. Bir de easy mode da bitirdim. Normal Hard ne kadar farkeder bilmiyorum. +5 saat de ona eklesen hiç oynamayan biri bile 25 saatte alabilir kupasını bu oyundan. Ayrıca araştırdığımda Shadow Wars kısmının süresinin epey bir azaltıldığını gördüm. Ben 2 yada 3 kale alınca bitmişti. Araştırdığımda da bu durumu doğrular nitelikte bilgiler gördüm.http://prntscr.com/ksreta

Kimseye yalan borcumuz yok burada. Ben burada sizler gibi bir oyuncu olarak kendi deneyimlerimi paylaşıyorum. Sayaç olan oyunlarda sayaca bakıp söylüyorum sayaç olmayan oyunlarda 3 aşağı 5 yukarı oyunu oynadığım günlerdeki oynayış süreme göre tahmini bir rakam söylüyorum. Girip PSNProfiles yada PSTrophies den senede 1 kez güncelenen rehber paylaşmak, çevirmek kolay yoksa. Kabahat bende belki birine bir faydam olur diye bir şeyler paylaşıyorum arkadaşlar gülüp eğleniyorlarmış. Herkese iyi eğlenceler iyi oyunlar bundan sonra.
    https://psnprofiles.com/guide/6615-middle-earth-shadow-of-war-trophy-guide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PureHD -- 10 Eylül 2018; 18:26:33 >

İlk oynayışında rehberlere bakarak trophy mi kasıyorsunuz hocam? Ne zevk alıyorsunuz böyle oyundan? Benim bildiğim ilk önce 1 tane bile trophy ye bakmadan oyunu bitirirsin 2. oynanışında trophy kasarsın. Siz oyunlardan zevk almak için değil trophy kasmak için oyun oynuyorsunuz sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onunda zevki bir ayrı hocam zaten spoiler olan şeyler çoğu rehberde yer almıyor ve kupayla alakası olmuyor çoğunun

Spiderman de kaçırılacak bir kupa yok değil mi? Senaryo bittikten sonrada yapılabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 10 Eylül 2018; 19:20:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Spiderman de kaçırılacak bir kupa yok değil mi? Senaryo bittikten sonrada yapılabilir
    Yok hocam. Ana senaryo bittikten sonra da free roam devam ediyor tüm kupaları açabilirsiniz.
  • 99vidas oyununun kupalarını kasan var mı? coop ve online kupaları beraber açabiliriz..ekleyin lütfen: psn: erkanshi

• destiny 2'den platin alan var mı
    Zorluk kupası var mı peki? En zorda bitir gibisinden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 11 Eylül 2018; 2:19:8 >
    Yazık ediyorsun bence oyunlara. Sırf zorluk trophy’si yok diye Easy modda telef etmişsin oyunu.

• 
Sayfa: önceki 10021003100410051006
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.