Şimdi Ara

DH Quadcopter [ANA KONUSU] (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.001
Cevap
71
Favori
55.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yurtiçi satışlarda da modellerin artması lazım.Gün geçtikçe ilgi alaka talep artıyo.Amatör-orta kullanıcıya hitap eden pek ürün yok piyasada.Belli başlı iki üç model çinde 70 dolar bizde 800 lira.ya da gidicen dji alıcan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler syma x8w satacağım 3 aylık faturalı garantili...5 kere uçurdum 3 ü kapalı otoparkta...Hatasız...ilan açacağım bir yazayım dedim ilgilenenler pm atabilir...walkera nın 2d gimbalı da mevcut bilginize...
  • merhaba beni de bir drone hevesi sardı.bende bir drone almak istiyorum Syma x8hg model drone nasıldır ? istedğim video kaydı yapabilmek
  • hemen üstünüzdeki arkadaş ihtiyacınızı görecek cihazı satıyor bence onu alın işinizi görecektir.
  • çok iyi bir koonu başlığı olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aşırı Zeki Adam

merhaba beni de bir drone hevesi sardı.bende bir drone almak istiyorum Syma x8hg model drone nasıldır ? istedğim video kaydı yapabilmek

Selamlar....x8 olunca cihaz olarak tümü aynı...sonundaki harfler kamerasını vb özellikleri değişiyor onu simgeliyor...hg modelinde hd bir kamera var...internette yerli bir incelemesi vardı onun izlemeni tavsiye ederim...o kamera çok tatmin etmez sanırım...gopro-sjcam önerilir...syma x8 yazıp youtube de ararsan nasıl olduğuyla ilgili çok fikrin olur...Oynamaya gelişmeye çok müsait bir cihaz meraklılar için bire bir...ben satacağım 3 aylık hepsiburadadan faturalı cihazımı ilgilenen olursa pm atabilir...

• cancanax C kullanıcısına yanıt
    cihaz ne var sende_

? özellikler veya ilan numarası falan varsa paylaşır mısın?
  • satılık XK X251 Fırçasız Motorlu drone arıyorum. satan varsa eposta atabilir ya da buraya mesaj atsın herkes görsün belki başka alan çıkar. ya da 400 sınır olmak ve fırçasız motorlu olmak üzere başka drone da olur.
  • 6x45 prop ihtiyaci olanlara bir mesaj uzakliktayim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler 2 tane h8 minimi kaybettim bana sadece h8 mini drone satacak yada benden kumandayi satin alacak var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • türkün kezbanla imtihanı kullanıcısına yanıt
    Hocam sorma ya ben de h8c miniyi aldığım ilk gün ilk uçuşta kaybettim geçtiğimiz yaz. İçimde ukte kaldı hiç uçuramadan kaybetmek. Kumanda öyle boş boş duruyor. Uygun fiyata satan varsa ilginebilorim ben de

• Bende 2 adet sifir kutusunda eachine h8 mini var dusunurseniz pm atın hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: HatersGonnaHate

Hocam sorma ya ben de h8c miniyi aldığım ilk gün ilk uçuşta kaybettim geçtiğimiz yaz. İçimde ukte kaldı hiç uçuramadan kaybetmek. Kumanda öyle boş boş duruyor. Uygun fiyata satan varsa ilginebilorim ben de

ben baya ustalaşmıştım aşırı zevk alıyordum flipler kendi etrafında döndürerek sürmeler. bide seri ya. neyse ondan sonra arkadaşa balkondan ucurayım dedim :D uzaklaşınca kumanda etki etmedi aldı başını gitti. diğeride gece uçuşunda havada şöyle çılgınlar gibi ucurayım dedim aldı başını gitti seri ve güzel bi drone ama ucuzluğundanmıdır ara sıra alıyo başını gidiyo
  • Merhaba. DJI'ın bir dronunu alacağım kendi sitesinden. Türkiye'ye gönderim yok. amerikadaniste.com benzeri bir site buldum onunla da Türkiye'ye göndereceğim. Hepsi toplam 550$ civarı tutacak (%20 vergi dahil). Ben Isparta'da oturuyorum. Şimdi bu Drone İstanbul'da mı tutulacak? Taaa İstanbul'a Drone'u almak için mi gideceğim? Yoksa Isparta'ya gelecek de Isparta'da mı vergiyi ödeyip, SHGM'den aldığım ithalat uygunluk belgesini verip Drone'u Isparta'dan mı teslim alacağım? Aydınlatabilirseniz sevinirim.

• serkant6 S kullanıcısına yanıt
    vergiyi ödemeye istanbula gitmeyeceksiniz tabiki de sizi ararlar zaten. telefon numaranızı eklediyseniz siparişe. hesap numarası verirler hesaba gönderirsiniz. ama drone 500 gramdan hafifse sıkıntı yok da ağırsa kayıt yaptırmanız gerekecek. öyle olursa gitmeniz gerekir mi bilmem.
  • SHGM'nin onay verdiği İthal Uygunluk Belgesini vermem gerekiyor gümrüğe sanırım. Bunu nasıl ulaştıracağım onlara? 7 gün her şeyi uzaktan halletmem için yeterli mi? Bu arada yaşım 16. Gümrükte yaştan dolayı sıkıntı çıkar mı?

Şehrindeki gümrüğe gidip elden göstereceksin , istersen dilekçe ile bu süreyi uzattırabilirsin.
  • arkadaşlar araştırdım ama yeterli bilgi edinemedim.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

banggood dan hubsan h501s almayı planlıyorum.fiyatı 225$. %20 gümrük vergisi olursa 1000 tl yi buluyor.Son gümrük düzenlemesi sonrası gümrüğe takılır mıyız yakın zamanda yurtdışından quadcopter alan var mı? Uğraşmaya ,beklemeye değer mi?
    Türkiye'de 1400 tl ye satılıyor. Başka alternatif cihazlarda olabilir uçuş süresi iyi olan, fpv, fırçasız motor.
    posta youyla ulaştıracaksınız. onlar yaparlar her şeyi zaten. 7 gün süre de size tebligat geldikten sonra başlar. diğer arkadaşın dediği gibi dilekçe ile uzatabilirsiniz ama 7 gün hayli hayli yeter. yaştan dolayı sıkıntı çıkmaz ama imza babanın falan olursa iyi olur. reşit değilsin çünkü. imzanın hükmü yok.
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.