Şimdi Ara

## DH PSP Topluluğu ## (Toplam Üye: 192) (İmzaları düzeltiniz.) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
885
Cevap
1
Favori
38.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar dün gece kendimi aşmış bulunuyorum ve tebrik ediyorum kendimi az zamanda çok işler başardım OLay şu bi arkadaş psp aldı dün ama 2.50 versiyon yogun arama ve kurtarma çalışmalarından sonra makinayı önce 2.71 e update edip makinayı coşturdum daha sonra 1.50'ye indirip bayılttım ve son olarak da 3.03B 'ye Yükselttim Makina ilkin kendine gelemedi Noluyor diye bir afalladı ama ben affeder miyim ?? Düşündüm acaba ben bir canavar mı yarattım diye evet makina canavar oldu Her türlü halı , karpıt , kilim , tiravıl , psp , oyun işi itina ile yapılır ... msn already online ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badiyos54 -- 25 Ocak 2007; 20:59:48 >

• quote:

ya biliom bu topicle ilgisi yok ama İMZA NASIL ATILIO?

profilimde imza kısmına en başta triple h' nin verdği imzyı kopyala yapıştır. bu kadar
  • quote:

Orjinalden alıntı: badiyos54

Arkadaşlar dün gece kendimi aşmış bulunuyorum ve tebrik ediyorum kendimi az zamanda çok işler başardım OLay şu bi arkadaş psp aldı dün ama 2.50 versiyon yogun arama ve kurtarma çalışmalarından sonra makinayı önce 2.71 e update edip makinayı coşturdum daha sonra 1.50'ye indirip bayılttım ve son olarak da 3.03B 'ye Yükselttim Makina ilkin kendine gelemedi Noluyor diye bir afalladı ama ben affeder miyim ?? Düşündüm acaba ben bir canavar mı yarattım diye evet makina canavar oldu Her türlü halı , karpıt , kilim , tiravıl , psp , oyun işi itina ile yapılır ... msn already online ...

@badiyos54

Senin PSP'yi yaptıktan sonra anlamaya başladın bu işleri Helal diyorum , başarılarının devamını diliyorum.

Arkadaşlar 3.03 OE-C çıkmış bulunmakta ve büyük artıları var , şimdi kendi PSP'mi update yaptım , internetteki CPU hızını bile değiştirebiliyoruz Recovery Menu'den. Herkese tavsiye ederim.

EDIT: Yazım hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MinusHuman -- 25 Ocak 2007; 21:04:45 >

• Sayende Kardeşim Tabi Bir de MHoS'un yardımlarını da sölemeyi unuttum kusura bakma Kardeş sana da Teşekkür ederim :D:D:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: egeka

quote:

ya biliom bu topicle ilgisi yok ama İMZA NASIL ATILIO?

profilimde imza kısmına en başta triple h' nin verdği imzyı kopyala yapıştır. bu kadar

ALLAH RAZI OLSUN
  • Arkadaşlar herkesin 3.03 OE-C'ye geçmesini tavsiye ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Triple H

Arkadaşlar herkesin 3.03 OE-C'ye geçmesini tavsiye ederim.

ben geçtim elimde videosu bile var
  • benide ekleyin bendede psp var
  • Arkadaşlar müjde,

Artık 3.03 versiyon PSP'ler de kısa bir süre sonra downgrade edilebilecek. GTA oyunundan edinilen bir açık yardımı ile 3.03 için Downgrader önümüzdeki günlerde bizlerle olacak. Yani artık downgrade olamayan PSP kalmayacak..

Tabii ki Sony'nin bir sonraki versiyon ve stratejilerine kadar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bynedim -- 26 Ocak 2007; 21:35:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: bynedim

Arkadaşlar müjde,

Artık 3.03 versiyon PSP'ler de kısa bir süre sonra downgrade edilebilecek. GTA oyunundan edinilen bir açık yardımı ile 3.03 için Downgrader önümüzdeki günlerde bizlerle olacak. Yani artık downgrade olamayan PSP kalmayacak..

iyiymiş yaw
  • benide eklermisiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: bynedim

Arkadaşlar müjde,

Bu haberi şimdi gördüm n e x t p s p ve burda. Gerçekten çok iyi olur bu çıkarsa , downgrade bekleyen 3.XX versiyonlu PSP sahibi arkadaşlar yaşadı.

• benide klube eklermisiniz?
  • arkadaşlar ben bu psp radio yu çalıştırdığım zaman 3.03 oe-c versyon kullanıyorum the game could not be started diye hata veriyo bu sorunun çozumu nedir acaba???

saolun...
  • çözümünü buldum kernel i 1.50 yapmamız lazımmış... bu arada radio yu açıyorum fakat dinlemek için tıkladığımda could not connect to host dio fakat wireless internete sorunsuz bağlanıyo...
  • quote:

Orjinalden alıntı: @yKuN

çözümünü buldum kernel i 1.50 yapmamız lazımmış... bu arada radio yu açıyorum fakat dinlemek için tıkladığımda could not connect to host dio fakat wireless internete sorunsuz bağlanıyo...

Bunun içinde CPU hızının Default olması gerekir.

Ekledim bu arada.
  • arkadaşlar 250 milyona bir arkadaşım psp getirecek bana garantisiz elbette. Daha önce wifi olan bi cep bilgisayarı almayı düşünüyodum fakat bunda da wifi oldugu için bunu tercih etmek bana daha mantıklı geldi

*süper kalitede ve telefonlardan çok daha büyük ekran
    *mp3 çalabiliyor
    *video izlenebiliyo
    *süper oyunlar
    *internete de girilebiliyomuş
    *buna msn de ekleyebiliyomuyuz (umarım abartmamışımdır)

yalnız bir korkum var ben rom işlerinden falan anlamam işte şunu şöle yapman lazım bunu böle yapman lazım tarzı şeyleri becerebilir miyim bilmiyorum

ne dersiniz almalı mıyım???
  • arkadaşlar beni de aranıza alırsanız mutluluk duyarım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolgaserdar

arkadaşlar 250 milyona bir arkadaşım psp getirecek bana garantisiz elbette. Daha önce wifi olan bi cep bilgisayarı almayı düşünüyodum fakat bunda da wifi oldugu için bunu tercih etmek bana daha mantıklı geldi

*süper kalitede ve telefonlardan çok daha büyük ekran
    *mp3 çalabiliyor
    *video izlenebiliyo
    *süper oyunlar
    *internete de girilebiliyomuş
    *buna msn de ekleyebiliyomuyuz (umarım abartmamışımdır)

yalnız bir korkum var ben rom işlerinden falan anlamam işte şunu şöle yapman lazım bunu böle yapman lazım tarzı şeyleri becerebilir miyim bilmiyorum

ne dersiniz almalı mıyım???

Söylediğin özelliklerin hepsi var , bence düşüncene uygun bir cihaz , rahatlıkla alabilirsin.

• beyler benide sayın
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.