Şimdi Ara

## DH PSP Topluluğu ## (Toplam Üye: 192) (İmzaları düzeltiniz.) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
885
Cevap
1
Favori
38.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## DH PSP Topluluğu ## (Toplam Üye: 192) (İmzaları düzeltiniz.)

## DH PSP Topluluğu ## (Toplam Üye: 192) (İmzaları düzeltiniz.)

bendende biraz wallpaper...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kelto3 -- 17 Ocak 2007; 9:47:50 >

• BEN DAHİL OLDUM KULUBE :p
  • quote:

Orjinalden alıntı: badiyos54

Arkadaşlar ufak bir sorun olcak forumda mutlaka vardır ama burda sormak istedim wireless le ilgili ... Evimde normal adsl zoom tekli modemim var wireless adaptörü var büroda ise wireless modem var evde bağlanamadım psp'm ile ama büroda bağlanabilyorum (en azından testleri geçtim) yani görüo bağlantıyı ama bu seferde internet browserdan cannot displayed diye bişiy yazıo beyaz ekran kalıo ... niye böle yapıyo acaba ??

2.sorum Aleti açtığımda sürekli güncelleme istiyor sebep nedir ki bu hep böle mi olacak en azından sizde de böle mi ??

3. Devhook prg'sine girmeden ilk ekranda internet browser gözükmüyor acaba hepsimi böle ??

4. 1.5 versiyonlu makinamı aldığım yer içine devhook 4,4 falan atmış bir de arka planı sponge bob olan (kendinden öle idi) bir program var diğerlerinde correpted data yazıyor bu normal mi ?? süper mi ?? Kurşunsuz mu ?? ...

Birde son olarak bu psp lerde symbian teller gibi flash falan mı kullanıo yani versiyon olayı memory stickle alakalı değil mi ? memory sticki kopyalasam bilgisayara daha sonra silsem ne olur 1.5 v gider mi ??

5. Yine makinayı açtığımda ayarlarda theme ayarları gözükmüo renkleri ya da arka planı nerden değiştircem ?? her seferinde devhook prgsine mi gircem ??

Ufak bir sorum var dedim başta ama pek de ufak olmadı sanırsam ki ??? Şimdiden teşekkürler sorular şaçma olabilir daha yeniyim bilmiyorum hor görmeyin :D:D:D

1. Sorununu pek anlayamadım biraz daha açık anlatırsan sevinirim.

2. Aletin versiyonu 1.5 ise ister , veya içinde UMD takılıysa. 3.03 OE-A yapıp , sonra OE-B yapmanı tavsiye ederim hem Devhook falan uğraşmassın. Dikkatini çekerim 3.03 yap demiyorum , Custom yap diyorum yani idip Sony'ninkini yükleme sakın Eğer bilmiyorsan Custom Firmware açık bir şekilde anlatırım isteğine göre

3. Versiyonun 1.5 ise , 1.5 lerde browser yok. İnternete giremessin. Yine 2. yöntemde dediğim gibi Custom Firmware yap o zaman gelir browser

4. Hayır gitmez , dediğin gibi versiyonlar Flash kullanıyor. Hiçbir şekilde versiyonun gitmez. Ayrıca Corrupted Data olması normal ama onları yoketmek için yöntemlerde var. En rahatı yine Custom Firmware'de.

5. Evet her seferinde Devhook'a giriceksin. Ama Custom Firmware ( reklam yapıyorum gibi oldu ) yüklersen direk girdiğinde Theme Settings görürsün. + Custom Firmware'lerde Devhook ile uğraşmak zorunda kalmıyorsun , oyunlarının çoğunu ( hepsini değil ) UMD'siz oynayabiliyor , oyunları programsız , menüden açabiliyorsun.

Sorularının hiçbiri saçma değil , böyle düşünüp sormamazlık etme sakın rahatlıkla sor

EDIT: MHos ekledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MinusHuman -- 17 Ocak 2007; 11:06:32 >

• Wallpaper paylaşımına devam:

• Devam ediyorum:

• kulube üye herkes beni ekleyebilir madem kulubumuz var msn de de konuşuruz tanışırız kulubun en yaşlı üyesi benim galiba: ) 25

mustafahos@msn.com
  • benim msn : koray256@hotmail.com
  • Beni de ekleyin bakalım

jackosman85@hotmail.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: MHos

kulube üye herkes beni ekleyebilir madem kulubumuz var msn de de konuşuruz tanışırız kulubun en yaşlı üyesi benim galiba: ) 25

mustafahos@msn.com

Yok en yaşlı sen deilsin bende 25 yaşındayım yaşlanıyor muyum ne ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Triple H

quote:

Arkadaşlar ufak bir sorun olcak forumda mutlaka vardır ama burda sormak istedim wireless le ilgili ... Evimde normal adsl zoom tekli modemim var wireless adaptörü var büroda ise wireless modem var evde bağlanamadım psp'm ile ama büroda bağlanabilyorum (en azından testleri geçtim) yani görüo bağlantıyı ama bu seferde internet browserdan cannot displayed diye bişiy yazıo beyaz ekran kalıo ... niye böle yapıyo acaba ??

2.sorum Aleti açtığımda sürekli güncelleme istiyor sebep nedir ki bu hep böle mi olacak en azından sizde de böle mi ??

3. Devhook prg'sine girmeden ilk ekranda internet browser gözükmüyor acaba hepsimi böle ??

4. 1.5 versiyonlu makinamı aldığım yer içine devhook 4,4 falan atmış bir de arka planı sponge bob olan (kendinden öle idi) bir program var diğerlerinde correpted data yazıyor bu normal mi ?? süper mi ?? Kurşunsuz mu ?? ...

Birde son olarak bu psp lerde symbian teller gibi flash falan mı kullanıo yani versiyon olayı memory stickle alakalı değil mi ? memory sticki kopyalasam bilgisayara daha sonra silsem ne olur 1.5 v gider mi ??

5. Yine makinayı açtığımda ayarlarda theme ayarları gözükmüo renkleri ya da arka planı nerden değiştircem ?? her seferinde devhook prgsine mi gircem ??

Ufak bir sorum var dedim başta ama pek de ufak olmadı sanırsam ki ??? Şimdiden teşekkürler sorular şaçma olabilir daha yeniyim bilmiyorum hor görmeyin :D:D:D

1. Sorununu pek anlayamadım biraz daha açık anlatırsan sevinirim.

2. Aletin versiyonu 1.5 ise ister , veya içinde UMD takılıysa. 3.03 OE-A yapıp , sonra OE-B yapmanı tavsiye ederim hem Devhook falan uğraşmassın. Dikkatini çekerim 3.03 yap demiyorum , Custom yap diyorum yani idip Sony'ninkini yükleme sakın Eğer bilmiyorsan Custom Firmware açık bir şekilde anlatırım isteğine göre

3. Versiyonun 1.5 ise , 1.5 lerde browser yok. İnternete giremessin. Yine 2. yöntemde dediğim gibi Custom Firmware yap o zaman gelir browser

4. Hayır gitmez , dediğin gibi versiyonlar Flash kullanıyor. Hiçbir şekilde versiyonun gitmez. Ayrıca Corrupted Data olması normal ama onları yoketmek için yöntemlerde var. En rahatı yine Custom Firmware'de.

5. Evet her seferinde Devhook'a giriceksin. Ama Custom Firmware ( reklam yapıyorum gibi oldu ) yüklersen direk girdiğinde Theme Settings görürsün. + Custom Firmware'lerde Devhook ile uğraşmak zorunda kalmıyorsun , oyunlarının çoğunu ( hepsini değil ) UMD'siz oynayabiliyor , oyunları programsız , menüden açabiliyorsun.

Sorularının hiçbiri saçma değil , böyle düşünüp sormamazlık etme sakın rahatlıkla sor

EDIT: MHos ekledim

Kardeş saol cevap vermişsin sorularma teşekkür ederim eğer msn verebilirsen ii olur sevinirim ...

İlk sorduğum wireless olayını hallettim bürodan girebiliyorum psp ile nete devhook üzerinden ama asıl önemli olan evden nasıl gireceğim internete ??
    ne kadar doğru bilmiyorum ama psp'ler sadece wireless modem üzerinden bağlanabiliyormuş doğru mu bu acaba ?? doğru olmasın bi de wireless modem almak zorunda kalmayayım ....

Custom Firmware nasıl yapılıyor ya da nerden bulabilirim onu ?? biraz açıklayabilirsen sevinirim diğer arkadaşlarda öğrenmiş olur elimizin altında bilgi olurdu her zaman

• PSP de BurnOut Oynayan yok mu aramızda multiden bağlanıyorum ama game not found yazıyor oyun kurup da beklemek de iişime gelmiyor açıkçası
  • quote:

Herkesi ekledim

Arkadaşlar aramızda 4 GB MS kullanan varmı , alacağım ama sorun çıkartıyor mu? Kasıntı falan var diyenler oldu aklımı karıştırdı.

4 gb kullanmayı bende düşündüm ama fiyatı 200 $ civarında diye biliyorum onun yerine bence 2 tane 2 gb kullanmak daha mantıklı gibi kasma falan olmaz en azından bir de 2 gb karta 70 ytl diolar doğrumudur çakma olabilir mi ?? adam bizde çakma olmaz dio fatura falan da kesio ??
  • bende 2 gb ı 75 e aldım ama çakmaymış forumda biyerde öyle yazıodu ama pek bi problemi yok 100 mb ı 1 dakkada kopyalıo
  • 4GB Sansik'leri forumlarda biri 150 ytl'den satıyordu, Sandiskler güvenilirdir 4gb konusunda, Sony'ler hep takılmalar yapıyormuş ancak Sandisk 4gb'ların hiçbirinde takılma görülmemiş..

Bu arada burnout online soran arkadaşım, lobby'e girdiğinde kimse yoksa o an online'da senden başka kimse yok demektir, bazen oluyor oyunlarda denk geliyor..

Ve de arkadaşlar biz belirlediğimiz gün ve saatlerde online Medal of Honor oynuyoruz, en son dün gece oynadık, çok keyifli, sanki internet kafede cs oynar gibi.. Dilerseniz, online oynama imkanı olan arkadaşlar varsa buradan bildirebilirim gün ve saatini..
  • @bynedim

Süper olur! Medal of Honor olanlar yazsın arkadaşlar oynayalım birgün

Ayrıca MSN ekleyecekler lütfen PSP Kulübü diye yazsın nicklerine. Ben herkesi eklemem normalde ondan.

altay_ozkul@hotmail.com
  • ben online pc den cod2 oynorum hatta klan ve serverimiz da var hastasıyım cod'un medal of honor'u da oynadım pc de psp den de online oynamak süper olurdu ama ben evden bağlanamıyorum ona bi çare bulamadım araştırmaya da vakit bulamadım doğrusu ....
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: MHos

kulube üye herkes beni ekleyebilir madem kulubumuz var msn de de konuşuruz tanışırız kulubun en yaşlı üyesi benim galiba: ) 25

mustafahos@msn.com

Yok en yaşlı sen deilsin bende 25 yaşındayım yaşlanıyor muyum ne ...

yaşlandık peh yıllar

• Evet arkadaşlar badiyos54 arkadaşımızı bugün 3.03 OE-B'ye geçirdik MSN'de. Mutlu mesut yaşıyor PSP'siyle
  • ama bni mutlaka ekleyin
  • quote:

Evet arkadaşlar badiyos54 arkadaşımızı bugün 3.03 OE-B'ye geçirdik MSN'de. Mutlu mesut yaşıyor PSP'siyle

Evet arkadaşlar süper oldu makina herkese tavsiye ederim benimde başta şüphelerim vardı ama sağolsun Triple H Kardeşimin yardımlarıyla hallettik
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.