Şimdi Ara

## DH PSP Topluluğu ## (Silinecek , güncelden devam) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
523
Cevap
0
Favori
52.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu da benim sistem. Beni de alsanıza aranıza

PSP Slim 3.90 M33
    4 GB Sandisk Ultra II
    USB veri transfer ve şarj kablosu
    2400 mAh Yedek pil
    12000 mAh Emergency Charger
    Psp uzaktan kumanda + psp kulaklık (Logitech PlayGear Stealth kulaklık yolda )
    PlayGear Visor ekran koruyucu (Slim'e tam oturmuyor )
    Hard Case taşıma çantası
    Taşıma kılıfı
    Bileklik

## DH PSP Topluluğu ## (Silinecek , güncelden devam)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuemef -- 26 Mart 2008; 21:58:32 >

• benide ekle kardeş
  • @Eklendiniz.
  • haydi arkadaşlar kimsenin psp si yok mu ya!!!

topici düşürmeyin
  • ewet arkadaşlar dh psp topluluğu olarak küçük we eğlenceli bir paylaşım yapalım dedim hemen kızmayın oyun paylaşımı deil
    eğer arkadaşlar psp lerimizi ilk elimize aldığımızda ne hissettik ne oynadık kalp atışlarımız nasıldıı bunları bi paylaşalım dedim hem topluluk olarak kaynaşmak hemde topici düşürmemek için birbirlerimizle daha hoş bir wakit geçirebiliriz yanlışmıyım yada burda deilde ayrı bi topic mi açmalıyım ....
    hadi arkadaşlar başlayalım artık .....
    anlatalım hikayelerimizi ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jağner -- 31 Mart 2008; 16:55:42 >
  • ilk aldıgım gün pursuit force oynamıştım grafiklerine cidden inanamayıp hasta olmuştum alete... hiç unutmam ard arda elimden hiç bırakmadan yaklaşık 10 saat oynamıştım oyunda bitmişti zaten çoktan
  • bende uye olucam
  • ilk aldığımda çok heycanlandım ama sadece film izleyip müzik dinleyebiliyordum oyunları ancak 1 hafta sonra yükleyebildim oyunlara şaşırdım daha dandik sanıyordum
  • en yakın zamanda aranıza katılmayı istiyorum uzun zamandır psp'yi inceliyorum ve artık kesin kararım almaktır... Allah izin verirse önümüzdeki günlerde almayı planlıyorum, öğrenci adamız para sıkıntısı çekiyorum
  • bende psp mi ilk aldığımda denemek amaçlı most wanted atmıştı khalkedon :D sora ewe gelince kendi indirdiğim oyunlarımı oynamıştım atmıştım daha doğrusu gece yola çıkacaktık bayram arifesi almıştım 10 saate yakın yol gittik ve ben 4-5 saat oyun oynamıştım ilk defa bir yolculuktan bu kadar zewk almıştım denebilir ama o ilk heyecan ilk ele alma yokmuu herkese öneririm müthüş bi alet buuu
  • O ilk heyecanı tatmak için heyecanla bekliyorum şu anda =) herkes resim yollamış bende psp sahibi değilim ama aksesuar olarak psp ile kullanıcaklarım var =) (şimdiden hazır bekliyorlar )

bi resim koymak istiyorum, şimdilik tek eksik PSP gerisi zamanla olur
    *PSP kılıf ve bileklik
    *8 DVD'lik oyun arşivim
    *Philips She 9501 Kulaklık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi St. Petersburg -- 2 Nisan 2008; 17:19:49 >

• bende psp takımının bir üyesiyim ama oyunlar sarmıyo beni nedense en fazla oynadığım oyun daxter birde ben diğer arkadaşlar gibi oyun sıkıntısıda çekmiyorum psp yi aldığım gün toplam 200 oyun buldum arkadaşlarımdan ama oyunlarda en fazla 1 saat takılıyom sora kapatıp koyuyom yerine

tabi ilk aldığımda her bi şeyini kurcalamıştım alırken herkes çabuk sıkılırsın diyodu şimdi daha iyi anlıyorum kulaklık alsam kopacam ama kulaklık almak için 1 hafta daha var
  • slm ekle benide
    bende 190a psp fat aldım 2.el 32.2 gb oyunum var,
  • @Eklendiniz.

@mnykdm31
    Set güzel hocam , ama bence Logitech'in koruma kaplarından birini almalısın.

@ Ben PSP'yi ilk aldığımda NBA Street Showdown oynamıştım , baya sarmıştı. Tabi o zamanlar versiyon 1.50'ydi , oyunları UMD Emulatorle açıyorduk. Direk ISO'ydu , sıkıştırılmıyordu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Triple H

@Eklendiniz.

@mnykdm31
    Set güzel hocam , ama bence Logitech'in koruma kaplarından birini almalısın.

@ Ben PSP'yi ilk aldığımda NBA Street Showdown oynamıştım , baya sarmıştı. Tabi o zamanlar versiyon 1.50'ydi , oyunları UMD Emulatorle açıyorduk. Direk ISO'ydu , sıkıştırılmıyordu.

iyi diyosun güzel diyosunda önce PSP'yi alalım birader ya
    sonra dediğim gibi hepsi yavaş yavaş olur...

• Beni de eklermisin dün aldım bende.
  • hayırlı olsun kullan bolbol aman benim gibi her haltı karıştırıp brick etme...
  • RECOVERY ve TEMA larla uğraşma bişiycikler olmazz
  • bende dijital makine olmadığı için resim koyamıyorum . Beni de ekler misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.