Şimdi Ara

DH PS4 WHATSAPP TOPLULUĞU//PS4 ELITE GAMERS\\

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
17
Favori
6.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ps4 kardeşlik sisteminde son güncelleme ile yaşanan sıkıntılar ve insanların samimi ve güvenilir bir ortam arayışı içerisinde olması sebebiyle tarafımdan whatsapp grubu kurulmuştur.

MİSYONUMUZ
    ‘’DH PS4 ELITE GAMERS’’ grubu olarak amacımız sadece oyun oynamak, oyun alıp-satmak, oyun bitince de hemen satmak olmayacak. Öncelikli amacımız uzun yıllar boyunca sağlam dostluklar kurarak tıpkı bir aile ortamı oluşturmaktır. Bu amacımız doğrultusunda sevgi saygı kuralları çerçevesinde içten, samimi bir grup oluşturup PS4 ve PS4 oyunları hakkında sağlam bir oluşum yaratacağız.

VİZYONUMUZ
    İlerleyen süreçlerde aynı şehirden olan arkadaşlarımızla buluşmalarımız olacaktır. Bu buluşmalar sayesinde dostluklarımızı daha da pekiştireceğiz.Gelecekte grubumuzu donanimhaber forum bölümünün örnek alınan ve güven duyulan prestijli grubu olarak görmeyi amaçlıyoruz.

KURALLARIMIZ

-Her türlü küfür, hakaret, insanları küçük düşürecek ifadeler, siyasi mesajlar kullanan kişiler gruptan ve topluluktan direkt uzaklaştırılacaktır.

-Grubumuz PS4 ile alakalı olarak açıldığından PS4 ile ilişkin konular dışında herhangi bir konu dışı ifade kullanımında konu dışı ifade kullanan üyeler ilk seferde uyarılacaktır. 2. Defa aynı durumun yaşanması halinde üyeler hem gruptan hem topluluktan çıkartılacaktır.

-Gece 01.00 ile sabah 09.00 saatleri arasında genelimiz için uyku, dinlenme saatleri olabileceğinden bu saatler arasında whatsapp üzerinden mesajlaşılmaması hususuna dikkat edilmesini rica ediyoruz.

-Mesajlarda Türkçe yazım kurallarına uyarak Türkçemizin düzgün kullanılması gerekmektedir. Herhangi bir yanlış anlaşılmaya ortam hazırlamaması açısından mesajların, ifadelerin özenle seçilip o şekilde kullanılması zorunludur.

-Mesajlarda mümkün olduğunca açık ve net cümleler, ifadeler kullanılmalıdır. Sizin bilip kullandığınız, bildiğiniz kısaltmaları, ifadeleri bir başkası bilmeyebilir. Bu konuya dikkat edilmelidir.

-Aynı mesajı bir defadan fazla göndermek yasaktır.

-Mesajlarda emojiler kullanılacaksa mesajın devamına eklenmesi gerekmektedir. Emojileri ayrı bir mesajda kullanmak mesaj kalabalığına sebep olacağından yasaktır.

-Yöneticiler dışında diğer üyelerin mesajların tamamında büyük harf kullanmaları yasaktır.
    Sorulan sorulara, yanıt verilmek istenen mesajlara mümkün olduğunca kısa cümlelerle yanıt verilmemesi ve sadece emojiler ile karşılık verilmemesi gerekmektedir.

-Grubumuza dâhil olup imzamızı kullanan arkadaşlar yeni ve farklı oluşumlar oluşturmak isterlerse gruptan anında uzaklaştırılacaklardır. Hiç kimsenin grubumuzun adını ve imzasını kendi şahsi çıkarları doğrultusunda kullanma hakkı yoktur.

-Amacımız sadece oyun alıp-satmak olmadığından grubumuzdaki karşılıklı mesajlaşmalarda içten, samimi, saygılı bir üslup kullanımı tercih edilmelidir.

-Satılacak oyunlar grupta duyurulabilir ancak detaylar ana satış sayfasında mevcut formatta yayınlanmaya devam edilecektir.

AÇIKLAMALAR:

-Whatsapp grubu içerisinde oyun satışı yapılmayacak,satış yine eski sayfa üzerinden yapılacaktır.

-Ortak Oyun etkinlikleri whatsapp grup sayfasından düzenlecektir.(ÖRN:FIFA 17 ONLINE LİG,TITANFALL 2 HAFTASONU MAÇLARI VB.)

-Üyelerimiz sağlam ve güvenilir olduğunu düşündüğümüz kişilerden seçilmektedir.Üye kabul işlemleri sadece benim tarafımdan yapılmaktadır.

-Üye kontejyanımız ilk aşamada 60 kişidir.Kontejyanımız dolduğunda ileriki dönemlerde kademeli olarak alımlara devam edilecektir.

-Listede adı geçen arkadaşlarımızın grup imzası olarak mesajın altında kullanmış olduğum imzanın aynısını kullanmaları önemle rica olunur.

Hepimize hayırlı olması birbirimize destek olmamız umuduyla hepinize güzel ve bol oyunlu günler diliyorum.

ÜYE LİSTESİ:

-darkyamaha(YÖNETİM)
    -Haleluyah (YÖNETİM)
    -badboy89
    -sasa_iliç
    -guneyayhan
    -agent82
    -ercnsklc
    -omentos
    -eneserk
    -Unborn
    -sweetyman
    -karasan
    -KenanK89
    -Vallex
    -Cpt_Vader
    -bedo20
    -Hyponsoinage
    -The Mühendis
    -aron2186
    -römercan
    -Proob
    -Noluks
    -hyoid
    -mutiege97
    -Zeus_Ferre
    -ScRyedd
    -Stroma
    -RelphegoR
    -goz_35
    -BrutalLooter
    -Retro1903
    -NyzTnkn
    -dadans
    -a_feyyaz
    -rds
    -madbatu26
    -BarBoosa
    -Karpuzcu
    -Lucky Blow
    -lhaykol
    -ConCarnage
    -karikaturizma
    -R.Karaeski

DH PS4 WHATSAPP TOPLULUĞU//PS4 ELITE GAMERS\\DH PS4 WHATSAPP TOPLULUĞU//PS4 ELITE GAMERS\\

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkyamaha -- 14 Ekim 2018; 15:3:50 >

• Hadi bakalım hayırlı olsun, seviye ve saygı çerçevesinde tüm arkadaşlara iyi oyunlar dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ugrastiginiz icin cok tesekkur ederim hocam

• Son birkaç gündür satış konusundaki maduriyetler sebebi ile bu oluşum umarim işe yarar. Hayırlısı olsun

• Hayırlı olsun yeni konumuz. Sorunlu kişileri de burada paylaşacak mıyız ? Onun hakkında bilgi göremedim de

• Umarım bu grup amacına ulaşırda güven problemini bi nebzede olsa aşarız

• Hayırlı olsun. Mevcut konuyu da kaybetmeden güven içerisinde daha faydalı olacağını düşünüyorum. İyi oyunlar..

• Hepimiz için hayırlı olsun emek verip grup ile ilgilenen konuyu açan darkyamaha'ya özel olarak Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: fbastan

Hayırlı olsun. Mevcut konuyu da kaybetmeden güven içerisinde daha faydalı olacağını düşünüyorum. İyi oyunlar..

Kesinlikle hak veriyorum sürekli kullandığımız dijştal oyun kardeşliği sayfasından alım ve satım işlemlerimize devam edeceğiz burası amacına ulaşacak bir sayfa ve oluşum olacak inşallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercnsklc

Hayırlı olsun yeni konumuz. Sorunlu kişileri de burada paylaşacak mıyız ? Onun hakkında bilgi göremedim de

Yakın çevrenizde yada sizin problem yaşadığınız üyeleri burada kara liste içerisinde paylaşabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Unborn

Hepimiz için hayırlı olsun emek verip grup ile ilgilenen konuyu açan darkyamaha'ya özel olarak Teşekkürler

Rica ederim değerli forum üyesi arkadaşım hepimiz için hayırlı olur inşallah

• Hayırlı olsun

• Hayırlı olsun

• Hayırlı olsun güven çerçevesinde olması dileğiyle

• Hayırlı ola

• Hayırlı olsun.

• Hepimiz icim hayirli olsun arkadaslar

• Hayırlı olsun, uğraşan arkadaşada teşekkürler ayrıca kolay iş değil

• Kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: theenlil

Kolay gelsin

Tşkler

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.