Şimdi Ara

DH PS4 WHATSAPP TOPLULUĞU//PS4 ELITE GAMERS\\ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
17
Favori
6.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eline sağlık en azından biraz güven sağlanır.
  • Herkese iyi geceler genel dijital oyun satış ve takas konusunda ortalık bayağı gerilmiş durumda umarız en kısa zamanda eski güzel günlerine döner, sayfamızı arkadaşlarınıza önermeyi unutmayın whatsapp gurubunda belirli bir kotamız bulunmaktadır.Kısa süre içerisinde istenilen sayıya ulaşacağız ancak eski ve sağlam üyelerden oluşan elite ps4 kullanıcı grubumuz yardımıyla forum içerisinde oyun satışı ve alımı sırasında daha az sorun yaşayacağınızı umuyorum.Bilindik kişilerden ve ve aktif olan msj sayısı ve referansı iyi durumda olan üyelerden alışveriş yapmanızı yönetim olarak tavsiye ediyoruz.Hepinize sorunsuz ve keyifli oyunlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkyamaha -- 15 Mart 2017; 0:30:9 >
  • Grubun amacı gayet güzel, oluşum da güzel oldu. Emeği geçenlere, yönetim kadrosuna ve özellikle darkyamaha arkadaşımıza teşekkür ederim böyle olumlu bir yapının temel taşlarını attığı için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni de yazar mısınız hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: taskonamco

Beni de yazar mısınız hocam.

P.M ile cevap verildi.
  • Hayırlı Olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swtor

Hayırlı Olsun.

Teşekkür ederiz
  • Hadi bakalım :)

• İmzalar tamam mı :)

• Arkadaşlar imzalarımızı en kısa sürede eklemeyi unutmayalımGrup ve sayfamız üzerinden gerekli duyurularımız yapılmıştır.
  • Hayırlı olsun hocam beni de yazabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Andrew Crysanthe

Hayırlı olsun hocam beni de yazabilir misiniz?

P.M olarak cevap verildi.
  • Hen eğlence, hem güvenilirlik, hem arkadaşlık, tanışma anlamında bize çok şey katacağını düşünüyorum bu oluşumun. İlerde düzenlenecek turnuvaları sabırsızlıkla bekliyorum. 😎

• quote:

Orijinalden alıntı: Ulquiorra Cifer

Hen eğlence, hem güvenilirlik, hem arkadaşlık, tanışma anlamında bize çok şey katacağını düşünüyorum bu oluşumun. İlerde düzenlenecek turnuvaları sabırsızlıkla bekliyorum. 😎

Güzel yorumun için sana çok teşekkür ediyorum.Uzun zamandır insanlarin bekledigi bir olusumdu riskli ve zordu ancak bunu başardık ve üye alımında kimse mağdur olmaması açısından işi baştan yönetim olarak sıkı tutuyoruz

• deneme
  • imza denemesi
  • GRUBUMUZ HAYIRLI UGURLU OLSUN
    AN İTİBARİYLE 46 KİŞİYİZ... BELLİ BİR LİMİTE KADAR ULAŞIP DAHA FAZLA ÜYE ALIMI OLMAYACAKTIR. Kkendi içimizde paylaşım ve bilgi amaçlı güzel bir grup oluşturuldu. Şimiden emeği geçen herkese teşekkür ederim.
    SAMİMİ VE SAĞLAM İNSANLARLARLA BİRLİKTE OLURUZ UMARIM.
  • Deneme.

• deneme 123
  • Hayirli olsun tekrar😄
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.