Şimdi Ara

DH PS4 OYUN TAKAS GRUBU[ANA KONU] [KUTULU OYUNLAR ] (320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.945
Cevap
443
Favori
498.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ELİMDE TAKASILIK TOMB RAİDER VAR TÜRKÇE THE ORDER İLE OLUR İSTANBUL ELDEN
  • quote:

Orijinalden alıntı: haunt54

Satılık destiny taken King legendry var, kutulu, 1 aylık, temiz çiziksiz, media marktan alındı, 100 tl
    Ayrıca diablo 3 ultimate evil Edition var bu da 70 tl temiz çiziksiz 2 hafta oldu alalı

Güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isocan53 İ kullanıcısına yanıt
    Dalgami geciyorsunuz hocam suan fifa 2016 deluxe surumu psn store da 119tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albatross07 -- 23 Aralık 2015; 3:54:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huertas10

elimdeki oyunlar=just cause 3 bf hardline

aradiklarim= fallout 4 dying light

teklifleri bekliyorum

istanbul ici

guncel

• Albatross07 kullanıcısına yanıt
    Evet su an 120 tl ve yarin gece de bitecek.. fakat ona bir kez ödeme yapıyorsun bunda kutu sen de kaliyor.. ne yapmam gerekiyor yani?

• Hiçbir zaman için kutulu oyunla dijital oyunu kıyaslama, fiyat %70 düşerse anca kıyaslamak mantıklı olur, mesela ben ufc yi 25 tl ye aldım

• Mr xXx kullanıcısına yanıt
    Ne alaka ikisinide satabiliyorsun deluxe surumu benim dedigim adam normal surumune nerdeyse sifir fiyatina yakin fiyat cekiyo insanlari aptal yerine koymayin zaten o fiyata kimsenin alacagi yokta insan sinir oluyor yinede

• quote:

Orijinalden alıntı: Jacktr

Satılık Just Cause 3
    Kodlari kullanilmamistir
    Fiyat 150 tl
    Kadikoyde teslim edebilirim

Güncel

• Fifa 15 takas watch dogs veya far cry 4 istiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • takaslık until dawn extended edition turkce cızık yoktur.kutulu kıtapcıklı
    takas batman arkham knight ıle dusunuyorum
  • Albatross07 kullanıcısına yanıt
    Kardes katılıyorum sana ama iste doğru soyleyeni dokuz koyden kovarlar misali hep bende kac zamandir soyluyorum konu basligi takas yeri satis yeri 2.elde buraya takas teklifinde bulunanlar gelse super olur
    Bu arada fifa 15 killzone the order the last of us icinde dlc side var fifa haric turkce altyazi ve turkce dublaj secenekleri var fifada turkiye ligi mevcuttur. Oynamadiğım oyunlarla takas düsunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: lionelforlan

God Of War 3 türkçe satılık

35 tl, Ödeme yolu :Paypal

Satıldı

Ürun elime ulasti. Cok temiz bir sekilde kullanilmis fiyatida makul tuttugun icin tesekkurler.

• Alınık UNCHARTED COLLECTİON arıyorum....

• SATILIK yada TAKASLIK Oynamadığım Her oyun ile takas yaparım Önceliğim Tony Hawk.

• Arkadaşlar özellikle belirtiyorum fiyatlar sondur.oyunlar takaslık veya satılıktır.Eski üyeyim ve alışverişim çok oldu.once havale sonra kargo. Mortal Kombat 95 TL. Bloodyborne 80 TL. Metal gear Phantom 105 TL....b.hardline. 75 TL. Killzone tr 40 TL. Hepsi temiz çiziksiz kutuluyordu.Mantıklı teklifler gelin lütfen.Mortal 60 TL olmaz mı diyen oluyor.

• serkanbozan S kullanıcısına yanıt
    Kardesim ben ne yazmisim sen ne cevap vermissin digital oyun paylasimi var forumumuzda peynir ekmek gibi de satiyor digital tamntersine kardeslik adi altinda kolayca satiliyor ben bir kac tane aldim ufc uncharted drive club vs simdi bunlari kutulu alsam inan bana cok para ama soyle bir durumda var kutulu biraz daha pahalidir normalden mesela burada satis yapan bir cok oyun sifiri ile yaristiriyor 2.el oldugu icin makul fiyatlara satisi yapilabilir bence sifiri ile arasinda 10 ile 20 tl fiyat makul bir indirim degildir.

• Yani sifiri 120 lira olan bir oyuna 100 lira istemek abes mesela yada 160 liralik fifa 140 lira istemek sacma.

• 155 tl fiyat biçmişsem pazarlık payi var demektir.. 279 tllik digital oyun spotcuda 130 tl olduğu zaman digitali mi baz almamiz gerek ? 1 2 günlük kampanya için saçma sapan yorumlar yapiyorlar başkan sorma

• Tartışmalara özelden devam ederseniz iyi olur çünkü büyük bir kirlilik söz konusu oluyor bu şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StrikeX

Mortal kombat x ariyorum

Arayıpda bulamayanlar kervanına hoşgeldin dostum
  • 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.