Şimdi Ara

DH PS4 OYUN TAKAS GRUBU[ANA KONU] [KUTULU OYUNLAR ] (277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.945
Cevap
443
Favori
498.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar elimde takaslik batman, lord of fallen, destiny, knack, infomous ss bulunuyor tekliflerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam elimde fifa16 pes16 nba2k16 nbalive16 mevcut 2 bolge pal sıfır aral bandrollu ilk siz acacaksiniz 140 tl

• Fifa 16 satilik kargo 185 elden 180 tertemiz cillop gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takaslıktır. Tekliflerinize göre üstüne nakit verebilirim, soruın olmaz.

GOW 3
    Knack
    Infomous SS
    Killlzone

EDIT : GOW 3 hariç diğerleri takas edildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanbozan -- 9 Kasım 2015; 16:31:37 >
  • Satılık

The last of us 60 TL

Driveclub 70 TL

fifa 15 45 TL

Beşiktaş civarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan450 -- 20 Ekim 2015; 17:04:19 >
  • Satılık kutulu sıfır ayarında ;

The elder scrolls online :100 TL

Mortal Kombat X :100 TL

Fifa 15 :50 TL
  • Yeniden merhaba arkadaşlar ps4 ve oyunlarıyla ilgili pek bilgim olmadığından biraz muğlak ilan vermişim. Biraz araştırmadan sonra daha açık bir ilan vermek istedim. Elimde iki hafta önce Teknosadan aldığım ps4 le birlikte gelen kutulu türkçe altyazılı Until Dawn var. Oyunu oynadık bitirdik bana kalsa mutlaka bir kez daha oynamak istiyorum. Ama benim küçük kardeşin last of us diye tutturması uzerine oyunu takas etmeyi düşünüyorum. İstediğim last of us remastered türkçe + 60 tl yada bu ederde bir oyun. Elinde kutulu ve sorunsuz bu oyuna sahip olanlar varsa istanbul avrupa yakasında takas yapabiliriz. Ote yandan last of us takası olmayacaksa oyun satılık değildir. Yer işgal ettik yeniden kusura bakmayın. Saygılar. Edit: Oyun takas edildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CodnameAlp -- 22 Ekim 2015; 17:59:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CodnameAlp

Yeniden merhaba arkadaşlar ps4 ve oyunlarıyla ilgili pek bilgim olmadığından biraz muğlak ilan vermişim. Biraz araştırmadan sonra daha açık bir ilan vermek istedim. Elimde iki hafta önce Teknosadan aldığım ps4 le birlikte gelen kutulu türkçe altyazılı Until Dawn var. Oyunu oynadık bitirdik bana kalsa mutlaka bir kez daha oynamak istiyorum. Ama benim küçük kardeşin last of us diye tutturması uzerine oyunu takas etmeyi düşünüyorum. İstediğim last of us remastered türkçe + 60 tl yada bu ederde bir oyun. Elinde kutulu ve sorunsuz bu oyuna sahip olanlar varsa istanbul avrupa yakasında takas yapabiliriz. Ote yandan last of us takası olmayacaksa oyun satılık değildir. Yer işgal ettik yeniden kusura bakmayın. Saygılar.

Elindeki oyunu vermeden last of us oyunu zaten kendisi 50tl

Hem oyununu verip hemde 60tl verme kardeşin haklı last of us muazzam bir oyun

Playstationu playstation yapan ender oyun

• GTA V oyunumu ( oyun ps4 ile birlikte geldi 1 defa denemek içi taktım, harita kod vs kullanılmamıştır) Uncharted oyunu ile takas yapmak istiyorum.
  • Diablo 3 PS4 ALINIK temiz olmasi sarti ile.Kod olup olmamasi farketmez, cd ve kutusu temiz olmasi gerek, istanbul avrupadayim fiyat 50tl lasofusta alacagim 2sine 100tl veririm gorusmek uzere dostlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

quote:

Yeniden merhaba arkadaşlar ps4 ve oyunlarıyla ilgili pek bilgim olmadığından biraz muğlak ilan vermişim. Biraz araştırmadan sonra daha açık bir ilan vermek istedim. Elimde iki hafta önce Teknosadan aldığım ps4 le birlikte gelen kutulu türkçe altyazılı Until Dawn var. Oyunu oynadık bitirdik bana kalsa mutlaka bir kez daha oynamak istiyorum. Ama benim küçük kardeşin last of us diye tutturması uzerine oyunu takas etmeyi düşünüyorum. İstediğim last of us remastered türkçe + 60 tl yada bu ederde bir oyun. Elinde kutulu ve sorunsuz bu oyuna sahip olanlar varsa istanbul avrupa yakasında takas yapabiliriz. Ote yandan last of us takası olmayacaksa oyun satılık değildir. Yer işgal ettik yeniden kusura bakmayın. Saygılar.

Ahh be kardeşim sen olayı kavrayamamışsın..

Arkadaş Until Dawn oyununu verecek karşılığında The Last Of Us + 60,00TL alacak :)

• cod advanced warfare takaslık yada satılık... pm atınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alaturcamawzer

quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

quote:

Ahh be kardeşim sen olayı kavrayamamışsın..

Arkadaş Until Dawn oyununu verecek karşılığında The Last Of Us + 60,00TL alacak :)

Evet biraz yanlış anlaşılma olmuş :) yine de tavsiyesi icin istan34bul hocama teşekkür ederim.

• ALINIK 100 tl ye The Witcher arıyorum. Beşiktaş levent Gültepe civari elden.

• Beşiktaştayım

Watchdogs
    Last of us
    The order 1886
    İnfamous second son
    Destiny
    Almak isterim makul fiyat verenden hemen bu gün elden alabilirim
  • Türkçe God of War ve GTA 5 takasliktir.

Ilk tercihim Tony Hawk ve Dublajli Uncharted Koleksiyonu
  • temiz satılık-takaslık battlefield hardlline 90tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shamjam -- 23 Ekim 2015; 16:38:24 >
  • Satılık

Driveclub 65 TL

fifa 15 40 TL

Beşiktaş civarı
  • FAR CRY 4 : 80 TL
    THE LAST OF US (TÜRKÇE ALTYAZI) : 60
    WATCH DOG :50

İstanbul içi elden teslim. PSN oyunu alınacağı için takas düşünmüyorum.
  • SATILIK KODLARI KULLANILMAMIŞ ASSASİNS CREED SYNDİCATE SPECIAL EDİTİON 130 TL ! SADECE DENEME AMAÇLI 1 KEZ DİSKİ TAKILMIŞTIR ALICILARA FOTOĞRAF GÖSTERİLİR. 05074967533

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmaxpayne466 -- 21 Ekim 2015; 20:04:47 >
  • 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.