Şimdi Ara

DH PS4 FIFA 16 2.Turnuva Şampiyonu Zenit (SanayiSupportlu) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
1
Favori
1.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar A Grubunda ki arkadaş son maçını yapmak istemedi. Napoli ve Bayer04 durumları kritik olduğundan dolayı hükmen saymadık ve yeni bir arkadaşımız gruba dahil olmuş olup puanını 0 dan başlattık. İlk maçını bayer04 ile yapmış olup 0-0 ve 1-1 berabere kalmıştır. gerekli güncellemeler oynandıktan sonra düzeltilecektir. Yaşanan aksaklıktan dolayı kusura bakmayın. İki taraf içinde en mantıklısının bunun olduğuna karar verdik.

Arkadaşlar lütfen müsait zamanlarınızı arkadaşımızın psn adresine mesaj olarak atın yada buraya yazın...

Yeni gelen arkadaşımızın psn adresi : arcan223

lütfen maçlarınızı en kısa sürede yapınız thankss
  • Heyecan yükseliyor, maçın geciktiği her gün kabune kardeşim kendini biraz daha geliştirme fırsatı yakalıyor alacağı galibiyetler hem onun hem benim için altın değerinde hep destek tam destek
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalamar01

Olurmu hocam alacagin 2 galibiyet 3.bitirmene diger gruptaki 3.arkadaslarla karsilasman demek (uefa gibi dusun) once bu final sonra samp ligi finali en son super kupa

Harbi mi diyon ya. Valla benim kurallardan haberim yok. Bilmiyordum 3. Luğun onemini. O zaman akşama iki maçıda alırım ben ya. Hııınnn hınnn. Fazla gaz verdim motor yancak şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle benim dezavantajıma oldu bu gecikme ama ben gene de Tottenham'ın doğru olanı yapacağına ve birbirimizi çok yormadan, hırpalamadan 1-0 ve 0-0 ile benim lehime sonuçlanacağını düşünüyorum. Allah hayırlısını versin

Egemen hocam, dün geceki maçlardan sonra daha iyi bi tahmin yapacaktır diye düşünüp, konuya davet ediyorum
    Nolur hocam maç?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Top yuvarlaktır tahminler her zaman tutmaz
  • Tahmin belirsizliğin olduğu durumlarda sözkonusu olur hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BayCicik -- 23 Aralık 2015; 11:43:59 >
  • BayCicik kullanıcısına yanıt
    Vallaha hocam simdi iyi oynuyorsun kabune hocamla mac yapmadik oyun tarzini bilemiyorum. Olurda geceki ilk macimiz gibi defans yapip kontra cikarsa isin zor

Ama kabune hocamiz takimi hucum oynatirsa mac farka gidebilir az cok oyun tarzini anladim risk almayin aldirmayin ben aldim guzel goller yedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalamar01 -- 23 Aralık 2015; 12:38:18 >
  • kalamar01 kullanıcısına yanıt
    Ama bu spoiler oldu be kardeşim

En azından spoiler tuşunu kullanaydın

• taktiksel dizilişte hiçbir zaman defansif diziliş seçmedim ki zaten o şekilde hayatta oynayamam ancak bazı durumlarda dizliş haricinde mecburen daha defansif görüntü ortaya çıkabiliyor. Sonuçta en iyi defans iyi hucum edebilmektir bence. Yani akşama farkı yerim ben

• kabune kullanıcısına yanıt
    Banada fark yiyecekmisin gibime geliyor bence sen biraz yaslan sonra kontrada atmaya bak

• @ciobjk
    Hocam Kabune, hemşehrim çıktı, işin dakikalar geçtikçe zorlaşıyor, tüm şartlar senin aleyhine işliyor

@kabune
    Hocam, aynı şehre sevdalı iki kişiyiz, belki yarın öbür gün komşu olacağız, fazla yormayalım bence birbirimizi

@kalamar
    Hocam nazar değdireceksin vallahi "fark" vs diyerek, etme gözünü seveyim

• ikimizinde gruptan çıkabileceği bir skor formülü var mı?

• Maalesef hocam ya keşke olsaydı. Cio'dan ses çıkmıyor yaa?

• Marsilya 2-1 Tottenham
    Tottenham 1-2 Marsilya

Çok sıkı maçlardı çoook.
    Diken üstünde oynadım vallahi.

@kabune
    Hocam elinize sağlık.

@cio
    Gene olmadı hocam.

@kalamar
    Ne durumdayız?

• Çok çalıştım çok mücadele ettim ama rakibim daha tecrübeli ve bu tecrübesini sahaya yansıttı. Daha çok çalışıp önümüzdeki turnuvalara bakicaz

Tebrik ederim

• Guncelleme yapacagim hocam ikinizide tebrik ederim

Tuncaydan ses cikmadi lyon bu gece A grubu m.g ile macini yapacak. Biliyorsunuz orda problem oldu bu gece bitmesini umuyorum.bitmesede kuralari cekecegim kimse merak etmesin

Tuncay nerelerdesin ? Bir ses ver tekrar macin var :)

• kabune kullanıcısına yanıt
    Tebrik ederim bir sonraki turnuvamizda gorusmek dilegiyle eline saglik

Bana dün psn den mesaj gelmişti açtım bekledim ama gelen giden olmadı. Ben şimdi kimlerle maç yapacağım. Büyük ihtimal 11 buçuk tan sonra müsaitim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tuncay altuntoprak T kullanıcısına yanıt
    Kardesim sadece 2 mac yapacaksin ben sana detayli aciklamayi psnden yazdim. Bor. M'gladbach ile yapacaksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalamar01 -- 23 Aralık 2015; 22:27:27 >
    2 şer 4 maç mı yoksa sadece 2 mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.