Şimdi Ara

DH PS3 ORİJİNAL OYUN DESTEKÇİLERİ KULÜBÜ / KONUYU SAHİPLENECEK BİRİ? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.295
Cevap
12
Favori
202.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekle hocam Ayrıca UNCHARTED 3 türkçe olcakmış valla nasıl sevindim he. Tamda korsan olayı çıktı olmaz bu iş diyordum fakat yanıldım. Hep böyle yanılsak keşke
  • ilk mesajı facebook'ta paylaşalım arkadaşlar... ben paylaştım...

böylece daha çok duyan olur ve sayımız artar...
  • Her ne kadar az oyunum olsada, sırf multi için orjinal oyun oynuyorum. Bir oyunu saatlerce (gta4'ü 3 kere falan bitirdim) oynamanın tadına ve emeğe saygının farkına vardım. Solid abi benide yaz, hep destek tam destek.
  • dostlar online güvenliğimiz önemli oyunlarda hileler dönmeye başladı bununla ilgili birlikte bişeyler yapmalıyız artık mesele ben orjinal alırım başkası makinasını kırdırır meselesi olmaktan çıkmaya başlıyor Sony biz orjinal kullanıcıların online oyun güvenliğini sağlamalı
  • Solid hocam ekle beni de
  • benide ekleyin.
  • Orjinale bulaşmak da bağımlılık yaratıyor herhalde; PS3'e oyun almaya başlayınca artık PC'de bile kopya oyun oynayamıyorum. Beni de ekleyebilirsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No-One -- 24 Ocak 2011; 22:38:26 >
  • yaz benide başlıkta hata var infamus değil
  • Benide ekleyebilirsiniz.
  • orijinale devam
  • Benide ekleyebilirsiniz.
  • Sigarayı bıraktım orjinal oyun alıcam bundan sonra
  • selam beyler içki isteyen
  • Benide ekle dostum
  • Sonuna kadar Orjinal

Xbox'a geçtim ama yakın zaman da Ps3'teyim Aranızdayım..

Xbox bölümü kadar canzsız bir bölüm görmedim.. Ölü toğrağı serpilmiş milletin üstüne

Geliyorum az kaldı

• Merhaba'lar

SolidRock,Hocam imza konusunda herhangi bir gelişme varmı?
  • Bende orjinal devam edenlerdenim.
  • Dün işyerinde resmen amele gibi çalıştım, bugün aynen... Dün akşama hesapta yapıyordum ama akşam 9'da yatmışım.Nasipse bugüne...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SolidRock

Dün işyerinde resmen amele gibi çalıştım, bugün aynen... Dün akşama hesapta yapıyordum ama akşam 9'da yatmışım.Nasipse bugüne...

Abi yanlış anlama .

Sen yoğunsan ben yapabilirim .
  • Şimdi Photoshop'u kuruyorum, sen de yap, ben de yapayım, artık hangisi olursa... Bu hafta bizim için kritik hafta, işler fena bastırmış halde, öyle yoruluyoruz ki...

Kopyacı takım şimdi bak kopya Photoshop kuruyor, oyun için orijinali savunuyor diye laf koymdan söyleyeyim, CS4 Studio orijinal var ve kurduğum da budur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRock -- 25 Ocak 2011; 16:43:58 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.