Şimdi Ara

DH PS3 ORİJİNAL OYUN DESTEKÇİLERİ KULÜBÜ / KONUYU SAHİPLENECEK BİRİ? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.295
Cevap
12
Favori
202.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinal konusunda demek ki bir oluşum var ülkemizde ki, bir forumda şu kadar insan orijinal oyuna destek çıkıyor. Bu tip gelişmeleri görmek sevindirici, diğer taraftan KZ3 yanında Uncharted 3, Infamous gibi oyunların da Türkçe çıkabilecek olması ihtimalini bile düşünmek çok güzel. Umarım bizler orijinale devam ederiz, Sony Türkçe oyunlara...
  • benide ekle
  • Yaz beni de Mehmet Ali abi.
  • Beni de ekleyebilirsiniz...
  • Afedersiniz ama küçük bir şoktayım, konuya daha bakarken Infamous 2 ve Uncharted 3'ün Türkçe olacağı haberlerini aldım. İnanılmaz bir gelişme ve bu orijinal oyuna desteğin önemini daha da arttıran bir olay. Şahsen korsan kullanan arkadaşlara bir şey dediğim yok ama lütfen bu gelişmeleri gözönüne alsınlar. Bu kadar hizmeti dikkate almamak bindiğin dalı kesmek gibi bir şeydir diye düşünüyorum. Umarım çok az kişi konsolunu kırdırır. Şu an hiç olmadığı kadar desteğe ihtiyacı var orijinal oyun satışlarının...
  • Orjinal oyuna destek...

Lütfen benide ekleyiniz... 25'e yakın oyunum var ve hepsi orjinal...

orjinal ps3 forewer...
  • SolidRock,Konuya duyulan ilgiye bakılınca Türkiyede Orjinal oyunculuğun hiç azımsanmıyacak seviyede olduğu aşikar umarım böyle devam eder bu arada imza işini halledebildinmi?
  • Eve yeni geldim, yemekten sonra artık bu imza işine bakacağız, inşallah düzgün bir şey olur...
  • Yanlış anlama hocam merakımdan sordum sana afiyet olsun.
  • Yaz abi
  • Orjinale devam edelim PS 4 ve diger yeni çıkacak konsollarda daha fazla turkce oyun oynama sansimiz olur.
  • Uncharted 3'ün Türkçe olacak olması muhteşem bir haber. Ben yine ilk önce İngilizce oynarım, çünkü Nolan North (Drake'i seslendiren kişi) gerçekten hakkını veriyor rolünün. Ama 2.oynayışımı da Türkçe yaparım. Tamamen farklı bir deneyimmiş gibi olacağına da eminim.
  • düşünsenize arkadaşlar böyle türkçe oyunlar çıkmaya devam ettiği sürece bizim de elimizden geldiği sürece

aldığımız yada hiç olmaz ise türkçe çıkmış oyunlardan haberi olmayanları teşfik ederek satışlarda belli bir standart tutturabilirsek pes olsun fifa olsun ERCAN TANER anlatıyor RIDVAN DİLMEN yorumluyor olabilir bunlar 1-2 yıl öncesine kadar hayaldi ama bu satışlar belli bir seviyeye gelirse hayal olmaz artık yani ozaman oynadığın futbol oyunundan aldığın zevki düşünsenize ONUN İÇİN ORJİNALE DEVAM !!!!(tabi bütçe yettiği sürece)
  • xbox un yanına bide ps3 çektim hadi bakalım benide ekleyin....tam destek
  • Ekleyin benide , size zahtmet .
  • Türkçe çıkan tüm oyunları içeriden bandrollü olarak almak çok önemli. 200 binin üzerinde PS3 var ülkemizde ve bu sayı her geçen gün artıyor... Her büyük oyunda 20-30 bin oyunu havada karada satması lazım bu konsolun. Ama kopyaya karşı da belli bir tavrın gelişmiş olduğunu çok sevindirici...
  • beni de ekleyin hocam...
  • Xbox360 için ipin ucu kaçtıama PS3olan arkadaşlar hiç olmazsa türkçe çıkan oyunları mutlaka orjinal almalı. Korsan oynayacaksanız xbox360 alın. Bende xbox360 var, kinect içi aldım, PC oyuncusu olamsam mutlaka bir tane PS3 alırdım ve piyasadki tüm türkçe oyunları bvandrollü olarak edinirdim destek için..
  • Valla psndeki arkadaş listemde 2 tane cfw kullanan vardı .. Adamlar çatır çatır online'a akıyor ... Çok sinir bozucu bir durum !Şimdi ben gidip LittleBigPlanet 2 + Mass Effect 2 alsam 220 TL gibi fahiş bir fiyat var karşımda ..
    Ama kırdıranlar,onların terimiyle '' beleş ''e oynayabilecekler..
    Ben de bir an gaza gelip kırdırtıcam diyorum; Wii ve psp'yi kırdım CFW ile ama gel gör ki ps3e elim gitmiyor..
    Xbox360 alıp kırdırmayı da düşünmüyor değilim ; hele bir Slim'e adam gibi çalışan bir CFW çıksın da . .

Neyse Sony'nin net tavrını KZ3 çıkışı sonrası görücez bakalım.. KZ3 serial code ile gelebilir bence ..

Dip not : 1000'i geçmiş kalifiyeli mühendis,yazılımcı nasıl olur da bu işi hala çözemezler ? , anlayamıyorum . .

• Hocam benide ekleyin.Ps3'te daima orjinal.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.