Şimdi Ara

## DH PS3 CLUB ##[toplam 70 üye] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
510
Cevap
1
Favori
59.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: 3fruz

http://www.youtube.com/watch?v=g2_wbpUDhPk

Arkadaşlar video'daki eleman usb mouse ve klavye bağlıyor ya, ps3 için özel sony üretimi mi onlar? Her türlü usb klavye/mouse'u görüyorsa ne ala ama bana pek olanaklı gelmedi bu ihtimal?

her türlüsünün gördüğünü düşünmüyorum çünkü yazılım gereği kendine has modeller eklenmiş olabilir.
  • yeni sayfada mesaj atmak için nasıl yapmalıyım?
  • eline sağlık rebel rude boy çok güzel olmuş ama ps3 edinince online nicklerimiz filan da yazıcak yanlarında onlara uygun bi tasarım da düşün
  • O resimler nedir öyle bence playstation3 ün tasarımı gelecek türünde yani FUTURE teması var üzerinde
  • quote:

Orjinalden alıntı: RespectCourage

eline sağlık rebel rude boy çok güzel olmuş ama ps3 edinince online nicklerimiz filan da yazıcak yanlarında onlara uygun bi tasarım da düşün

cok iyi olur...
    istahimi acma abi yaw

İNSALLAH HEPİMİZİN HAYİRLİSİYLA BİRER PS3 U OLUR...(AMİN)

• Rebel editleyerek resimleri ilk mesajına alırsan daha iyi olur gibi geldi bana
  • quote:

Orjinalden alıntı: countach1907

İNSALLAH HEPİMİZİN HAYİRLİSİYLA BİRER PS3 U OLUR...(AMİN)

para biriktirmeye başla

rebel şu üyeleri anasayfaya taşısan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Monterrey -- 26 Kasım 2006; 23:57:48 >
  • en kısa zamanda alacağım inşalllahhhh...Çok güzel bilgiler resimler yazılar....Tebrik ediyorum hazırlayan arkadaşları...
  • annem söz verdi alacakmış bana ps3 60 gb pack
  • düzeltmeler yapılmıştır.Yeni bir konu açmak yerine bilgi ve görüşlerinizi burda paylaşırsanız konu içindeki sürekliliği artırmış oluruz.
  • konunun üst konu olmasını istesek?

@rebel, ps3 edinelim bi susmaz bu topic merak etme
  • quote:

Orjinalden alıntı: RespectCourage

konunun üst konu olmasını istesek?

@rebel, ps3 edinelim bi susmaz bu topic merak etme

normalde olmasi gerekirdi

xbox dan biliyorumda

• Keşke koymasaydın bu resimleri. Umarım bundan daha iyidir normal oyunda grafikler....
  • quote:

Orjinalden alıntı: solidfb

Keşke koymasaydın bu resimleri. Umarım bundan daha iyidir normal oyunda grafikler....

ps2de bile grafikleri oldukça iyi bence bunlardan daha iyi olacaktır ayrıca oyun gerçekten mükemmel 2006sını başından kalkmadan 6-7 saat oynadığımı ve tüm sinirlerimi attığımı bilirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: TµGy

trgamer dan alıntı yapmayın lütfen! sonra vay yazıları bizden aldınız vay böyle vay şöyle diye ağlıyorlar

Yaaa demek ağlıyorlar? Senin kişiliğin oturmamış diyince anlamıyordun. Kedi uzanamadığına mundar der, seninkide o misal... TRGamer'e yazar olsan (ki imkansız), yayınlanan yazılarını burada izinsizce paylaşıldığını görürsen ne düşünürsün? Bakın bakalım burada ne var?

Tugay efendi TRGamere başvurmuş yazarlığa, daha geçen ay... Ama şimdi dediklerine bak. Üstelik aşağıdaki mesajıda geçen hafta atmış.

Hmm kendi yazdıklarını başka yerlerde görünce nasılda yakınıyor... Daha geçen ay yazar olmak istediği bir sitenin çalınan yazıları hakkında uyarı alıncada "ağlıyorlar" diyor... Neyse senin gibilerle uğraşmaya ömrüm yetmez. Yorumsuz diyip geçiyorum.

• gel bakalım sen şöyle.. (ha peşimizden nasıl da takip ediyormuş onu da öğrendik :) iyi iyi güzel :))

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: AlpTéKiN

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: AlpTéKiN

Ya illa ağzımı açacam o olacak... Bu başlığa (Yeni çıkmış 2 konsolla, 1 senelik konsolu karşılaştıran) verilebilecek en güzel cevap benimkiydi. Herhalde smiley koymadığımdan çok gerçekçi gözüktü gözünüze. Zaten ciddi birşey desem kimse gelip çıt çıkarmaz...

Nedense akıllının teki bir cevap verince, diğerleri hemen o mesajı okuyup cevap veriyor konuyu anlamadan.

Tugy, senin gibi kişiliği yerine oturmamış kişilerle tartışarak kendimi yormayacağım. Takıntının alası sende var. Şu ana kadar seviyeli tek mesajını görmedim. Arkandan at koşturuyor, hadi zıpla bakayım herkesin mesajına... 7000'e ulaşınca selam yollarsın bana. Bak daha bir sürü kişi cevap yazmış, herkese muhalafet ol... Benim kastettiğim olay başkaydı (birazdan kastettiğim olayı hortlatacağım başka bir topikte), maşşallah o zeka fışkıran beynini kullanıp olayı başka bir aleme taşımışsın Sen ve senin gibiler yüzünden ps bölümünde yazışmayı kestim, hala parazit gibi üzerime yapışıyorsunuz. Kurtul kurtulabilirsen...

sende kompleksler ardı ardına üşüşmüş üstüne. kişilik de değişiyor sende arada, bir oraya bir buraya falan. ilginç değişik birşey ya hep birlikte ilgiyle bakıyoruz seviye dolu mesajlarına..

http://forum.donanimhaber.com/m_10537461/mpage_3/key_//tm.htm#10689399

Al bakalım... 2. mesajı oku. Nasıl biri olduğunu anlasın herkes... Nedense yazar olduğumdan beri benimle konuşma tarzın bile değişti Tugay... Bu kadarda olmaz diyorum. Eminim yukardaki mesajı neden yazdığımı anlamışsındır... umarım.

ne yazarı yahu. trgamerdanmı bahsediyorsun sen. beni ne ilgilendirir oraya yazar olup olmaman. gökhanda merlininkazani' na yazar oldu ee? kutladık tebrik ettik.

sen kendi kendine teori mi üretiyorsun birader. önce mesaj sayısı sonra bu. alakasız şeyler nasıl bir sonuca varmayı düşünüyorsun merak ettim ben.

ayrıca yazar olup olmamanla bu yukarıdaki cevabı vermemle de alakalı değil tabi ki. ps3ü böyle saçma karalayan kim olursa olsun herkese aynı üslupta aynı tavırda yazarım arkadaş. bunun hiçbirşeyle mesaj sayısıyla yazar olup olmamakla alakası yok.

ha yazarlığa geleyim...

sırf ps3 alan amerikadaki zengin elemanı yazar diye alıp diğer yazarlık başvurusu yapanları es geçen siteyle her türlü dalgamı geçerim. RESİM DEĞİL VİDEO BİLE KOYSAN.

ayrıca üste çıkmak için arayıp bulduğun o cod2 ile ilgili yazımı yazmadan 2 ay önce haberim vardı yazılarımın nette dolaştığından.

ve aynen şu an yaptığın gibi ağlamadım ben.

• Bugün platine gittim xbox360 fiyatını öğrenmek için birde ne görim ps3 orda bana bakıyor sırıtıyor...ben cihaza baka kaldım cihaz baya hantalmış bu arada fakat sırf görüntüsü için alınır.....
    fiyatı biraz fazla geldi bana fakat ilk çıktığı için fiyatı normal gibi 1300$....
  • Arkadasım ilk cıkmasından cok o cihaz kacak olarak gelmis ve ülkemizde fazla bulunmadıgı icin oyle bir fiyatı var ve o cihazın garantisi suan ülkemizde gecersiz.Büyük ihtimal ülkemize resmi olarak geldiginde 60Gblik Ps3'te o fiyatlarda olucak ama onda elinde garanti olucak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuRk_OyUnCu

Bugün platine gittim xbox360 fiyatını öğrenmek için birde ne görim ps3 orda bana bakıyor sırıtıyor...ben cihaza baka kaldım cihaz baya hantalmış bu arada fakat sırf görüntüsü için alınır.....
    fiyatı biraz fazla geldi bana fakat ilk çıktığı için fiyatı normal gibi 1300$....

1300$ 60gb mi 20gb mi?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.