Şimdi Ara

## DH PS3 CLUB ##[toplam 70 üye] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
510
Cevap
1
Favori
59.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: rebel_rude boy_X

bakalım clüp üyelerinden ilk kim ps3 alıp burda resimleriyle inceleyecek k

Vallahi inanır mısın sırf bu yorumlarınız yüzünden ben bile öyle bir hırslanıyorum ki bazen gittigidiyor'dan parayı basıp alasım geliyor

Acele ettirmeyin yahu insanları, alsa ne yapacak vatandaş? Resistance oynar durur artık garibim koca yıl

--

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clementine -- 24 Kasım 2006; 15:18:52 >

• quote:

Orjinalden alıntı: 3fruz

quote:

Vallahi inanır mısın sırf bu yorumlarınız yüzünden ben bile öyle bir hırslanıyorum ki bazen gittigidiyor'dan parayı basıp alasım geliyor

Acele ettirmeyin yahu insanları, alsa ne yapacak vatandaş? Resistance oynar durur artık garibim koca yıl

--

çarşamba günü ps3 60 gb pack resistance + genji oyunuyla birlikte 1.5 milyar a almak üzereydim son anda vazgeçtim salı gününden itibaren 15 aylık uzun bi yolculuğa çıkacağımı hatırlayınca vazgeçtim

• Uzun bi yolculuğa çıktığın iyi olmuş çünkü dh den tanıdıklarla falan karşılaşırsan saldırabilirlerdi, Türkiye fiyatına bulup almamışsın ne diyeyim yani yuh

* Edit: jeton geç düştü... İyiydik yahu kimin yorumlarını eleştireceğim ben şimdi ?

Neyse döndüğünde daha iyi fiyata bulursun nasıl olsa hayırlı teskereler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clementine -- 24 Kasım 2006; 15:37:02 >
  • ereneren;

Hayırlı tezkereler şimdiden....
  • quote:

Orjinalden alıntı: ereneren

quote:

quote:

--

çarşamba günü ps3 60 gb pack resistance + genji oyunuyla birlikte 1.5 milyar a almak üzereydim son anda vazgeçtim salı gününden itibaren 15 aylık uzun bi yolculuğa çıkacağımı hatırlayınca vazgeçtim

hmmmmm........... 15 ay uzun süre yaww. kolay gelsin diyelim naapalim. Çarşı izinlerinde yazarsın artık...

• quote:

Orjinalden alıntı: ereneren

quote:

quote:

--

hayırlı tezkereler ama ps3 alıp bana emanet edebilirdin

• sağolun beyler...

3fruz evet çok uygun fiyata buldum...hatta dahada kızdırayım seni 3 adet 60 gblik paket + 6 oyun 4.250 e anlaşmıştık ama 6 günde çıkaramam dedim elimden ( aslında 2 günde giderdi ya neyse ) yani ne bileyim parayı bağlamak istemedim oraya
  • Yahu adam internete giriyor Bir usb klavye ile pc nin internet işlevini görüyor alet resmen, almak farz oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clementine -- 24 Kasım 2006; 21:53:44 >
  • Ereneren hayırlı tezkereler bende geleli 3.5 ay falan oldu geliyor geciyor bu arada keske alsaydın Ps3 dururdu bir kosede yada biz bakardık ona her türlü ihtiyacı ile ilgilenirdik
  • quote:

Orjinalden alıntı: diablo1907

quote:

Orjinalden alıntı: resqect

quote:

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: myze

lordvader_cagri arkadaşın imzası çok sade ve şık. bence DH PS3 grubu üyeleri imzamızı bu şekilde yapalım. ne dersiniz?

oz aten bizim -eski imzanin bir parcasi

Yeni imzamız yayına girmiştir hayırlı olsun

güzel copy paste devamını bekleriz...

laf mi soktun!?
    yetenegim bu kadar zaten daha iyisi olursa onu koyar rebel_rude...

hoca senin avatara bakınca bişey yazasım gelmiyor vallahi ne kadar kızsanda bana tek anlaştığımız konu fenerbahçe sanırım..

• arkadaşlar size bir resmim var

## DH PS3 CLUB ##[toplam 70 üye]

şuanda çalışmalarımız sürüyor. inşallah bir aksilik çıkmazsa sizi bu yavrucuklarla en kısa zamanda kavuşturacağız. dua edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihhk -- 24 Kasım 2006; 22:31:26 >
  • Fatih kardeşim sadede gel fiyat makul olursa tabiki kavuşmak isteriz dlinin altındaki baklayı çıkar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: myze

lordvader_cagri arkadaşın imzası çok sade ve şık. bence DH PS3 grubu üyeleri imzamızı bu şekilde yapalım. ne dersiniz?

oz aten bizim -eski imzanin bir parcasi

Yeni imzamız yayına girmiştir hayırlı olsun

güzel copy paste devamını bekleriz...

laf mi soktun!?
    yetenegim bu kadar zaten daha iyisi olursa onu koyar rebel_rude...

hoca senin avatara bakınca bişey yazasım gelmiyor vallahi ne kadar kızsanda bana tek anlaştığımız konu fenerbahçe sanırım..

haklisin
    ozaman biribirimizi kollamaliyiz

• quote:

Orjinalden alıntı: Matherman

Fatih kardeşim sadede gel fiyat makul olursa tabiki kavuşmak isteriz dlinin altındaki baklayı çıkar.

Şuanda birşey söylemeyeyim. Sadece ben de PS3 için kuduranlardanım ve bu kadar çok PS3 ü bir arada görünce ben de heyecanlandım ve sizinle de paylaşmak istedim...
    Fiyatlar inşallah en makul seviyede tutulacak ama tüm detayları kesinleştirmeden bir fiyat belirtmek doğru olmaz.
    Sonra adımız yalancıya çıkar İnşallah herşey yolunda gider...
    Benden şimdilik bu kadar...
    Sağlıcakla kalın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihhk -- 24 Kasım 2006; 23:05:08 >

• quote:

Orjinalden alıntı: fatihhk

quote:

Fatih kardeşim sadede gel fiyat makul olursa tabiki kavuşmak isteriz dlinin altındaki baklayı çıkar.

Şuanda birşey söylemeyeyim. Sadece ben de PS3 için kuduranlardanım ve bu kadar çok PS3 ü bir arada görünce ben de heyecanlandım ve sizinle de paylaşmak istedim...
    Fiyatlar inşallah en makul seviyede tutulacak ama tüm detayları kesinleştirmeden bir fiyat belirtmek doğru olmaz.
    Sağlıcakla kalın...

onlar seninmi
    bi tanede kendi resminle turkce bir yazi yazip ceksene konsollari(yanlis anlama kolay degil birsuru cihaz var)

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: fatihhk

quote:

Sağlıcakla kalın...

onlar seninmi
    bi tanede kendi resminle turkce bir yazi yazip ceksene konsollari(yanlis anlama kolay degil birsuru cihaz var)

cihazlar şuanda türkiye'de değil bu nedenle yanlarında fotoğraf çekinmem teknik olarak mümkün değil. çok kasarsak belki photoshopla sizin için kendimi oraya montelettirebilirim fotoğrafçıda
    inanmak yada inanmamak size kalmış birşey sonuçta siz buna inanırsanız bunun bana ne faydası olacak ne zararı bu inanmamanız durumunda da geçerli tabiki. o fotoğrafı sizin gibi bu ürüne ilgi duyan bir kullanıcının heyecanını arkadaşlarıyla paylaşma isteği olarak görebilirsiniz.
    bu nedenle yok gerçekti yok sahteydi türünden polemiklere girmek istemiyorum...
    şuanda ithalatla ilgili çalışmayı yapıyoruz bi aksilik çıkmazsa sizlere sunarız aksilik çıkarsa şansımıza küseriz aksilik diyorum çünkü yasal yollardan halletmek için uğraşıyoruz.Türkiyenin gümrük mevzuatı kadar sıkı başka bi ülke yoktur sanırım

Dipnot: Ürünler halihazırda ebayda satışta bu fotoğrafı görürseniz şaşırmayın:) yada sizi keklediğimi sanmayın.

• quote:

Orjinalden alıntı: RespectCourage

quote:

hayatta olursam resmi olarak geldiği ilk gün alıcam kesinlikle ve incelemesini yapıcam hemen tabi kimse yapmazsa

ben ikinci dagitimda amerikadan aliyorum birinci dagitimda kuyruga girrmedik ama simdi akillandim 3 sixaxis controller 5-6 oyun ps3 60 giglik 1080p samsung 40 inch lcd hd tv hdmi cable -en iyisinden eniyisi de 100 dolar- ps3 tasima cantasi aliorm butun hepsini resimleyip aldigim gun buraya koyucam merak etmeyin

bu arada topicteki son imza cok super yeni imzamiz o olsun arkadaslar bence sole bir center kodu da ekleyelim super olur valla

size bir animi anlatayim dun best buy a gittim heyecanla wii yi oynamak uzere wii standina yoneldim bir de ne goriim wii kapali sora bende salla dedim gittim ps3 standina alla alla o da kapali bu gun de indirim gunuydu ve best buy resmen tika basa doluydu icerde nerden baksaniz 500 kisi vardi sora bende bi x360 a goz atiim die onun standina gittim o acikti alla alla diorm bu ps3 ve wii neden kapali sora gorevlinin birine sordum bunlar neden kapali die adam dedi bu gun cok kisi var kargasada alete bisi olmasini istemiorz dedi

not:bu haber x360 fanlari icin komik olmayabilir

edit:son iki paragraf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mad_Prince -- 24 Kasım 2006; 23:58:42 >

• Çok komik Mad_Prince

Bu arada beni de ekleyebilirsiniz, ama benim imzam biraz farklı
  • bende ekliyimde imzayı değiştiremem kusura kalmayın
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.