Şimdi Ara

## DH PS3 CLUB ##[toplam 70 üye] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
510
Cevap
1
Favori
59.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende 940bw var ps3 alırsam nasıl bağlıyacam ve normal tvden bir artısı olrumu çünkü hdcp diemi ne bi özelliği var ne işe yarar kabaca bilenler anlatırsa sevinirim
  • monitör incelemeleri elinde olan varsa ekleyebilirmi
  • slm PS3 club üyeleri bende konsol var ama oyun yok yaww .. ankarada alabileceğim yer varmı?? tşkr
  • quote:

Orjinalden alıntı: SIFIR

slm PS3 club üyeleri bende konsol var ama oyun yok yaww .. ankarada alabileceğim yer varmı?? tşkr

oda güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: FaTaL_uA

Bende 940bw var ps3 alırsam nasıl bağlıyacam ve normal tvden bir artısı olrumu çünkü hdcp diemi ne bi özelliği var ne işe yarar kabaca bilenler anlatırsa sevinirim
  • Ekle Dostum
  • arkadaşlar ilgilenirseniz dükkanda satılık ps3 var.

play station 3 1250 ytl
  • quote:

Orjinalden alıntı: lucid dream

arkadaşlar ilgilenirseniz dükkanda satılık ps3 var.

play station 3 1250 ytl

1 tanemi? 10 tanemi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kryeck

quote:

Orjinalden alıntı: lucid dream

arkadaşlar ilgilenirseniz dükkanda satılık ps3 var.

play station 3 1250 ytl

1 tanemi? 10 tanemi?

hem 1 hem 10

• bana temızınden 1 dene :) tam olarak ne zaman tr ye gelıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: rebel_rude boy_X

quote:

Orjinalden alıntı: aslanbey22

arkadaslar benıde ekleyın bende ps 3 sahıbıyım

ekledim..

lordvader_cagri= sade birşey olsun dedim..tşk

Benide ekle kardeş imzayı koydum ama ekletmemiştim kendimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krıtoz -- 5 Ocak 2007; 17:58:43 >
  • Valla bi türlkü adımı yazdıramadım hep kilitlendi sayfa bende buradayım elimden geldiğince bişiler yaparım...
  • süper grafik ama ben ps4 ü bekliyorum
  • sevgili arkadaşlar ps3 joystick'i sixaxisi pc'de oyun oynarken kullanabileceğinizi biliyormusunuz?
    Yanlış okumadınız pc'de
    ayrıntılar şu adrestehttp://ps3mods.wordpress.com

Bu arada benide klübe ekleyin lütfen ps3 60gb
  • DH PS3 CLUB ÜYELERİ

rebel_rude boy_X

diablo1907

alpalp84

ereneren

lordvader_cagri

kelto3

ozozca

rashamon

3fruz

giannakopoulos

SPYdir

Resident Evil

scarycanary

TµGy

Mad_Prince

salatacı_remzi_usta

weysex

ultrAslan-BH

myze

RespectCourage

Devil01

Duna

Matherman

fatihhk

Max007

emreee85

EMINX84

mustafa982

TuRk_OyUnCu

Wh1sKy

gti206

SnoX

Ozdamar

bynedim

mdb1903

kmert

lionheart_wta

pitrat

rumenigenihat

amops2

sezka44

aslanbey22

denizyz

erdembozkurt

krıtoz

• yeni haberler

TEKKEN 5 Dark Resurrection PS3

TEKKEN 5 D.R. PSP"den sonra Playstation 3 için uyarlanacağı açıklanmıştı. Geçtiğimiz günlerde ise TEKKEN 5DR oyun içi videoları yayınlandı. 1. videoyu ve 2. videoyu linklerden izleyebilirsiniz. Gerçekdende 1080p grafiklere çok iyi yansımış

Zevk sizin zevkiniz ,Sony joyistiklerinden sıkıldıysanız,size yenisi...

Nyko firmasi PS3 için yeni joyistikler hazırladı. Bu joyistiğin özelikleri ise çok dikkat çekiyor. Isıya dayanıklı, ergonomik bir yapıya sahip, estetik ve sarjlı olan bu yeni kumandalarda 2.4 GHZ telsiz teklonojisi de kullanildi. Uzaktan kumandalı olan bu joyistik 2007 yılının ilk 4 ayı içinde piyasaya cıkacaği belirtiliyor. Joyistiğin Las Vegas"ta yayınlanacağı söyleniyor.

Playstation 3"ün gözde oyunlarından biri olan Motor Strom oyununun intro videosu yayınlandı. Buradan videoyu izleyebilirsiniz.

Bu ise üzücü bir haber sayılabilir

Zulalanmış PS3′ler

Dün çekilen bu fotoğraf, bize hala dünya üzerinde satılmayan PS3′ler olduğunu söylüyor. Onların işi zor, yeni nesli başlatacağı iddia edilen cihazlar rakiplerinin kapışılmasını izliyor. Bu fotoğraf Amerika’nın en büyük alışveriş zincirlerinden Best Buy’ın bir mağazasında çekildi. PS3′ler peynir ekmek gibi kapışılıyor diye biliyorduk. Ancak bu kadar az sayıda piyasaya çıkmış olmasına rağmen hala satılmayan cihazlar olduğunu görmek Sony için pek iç açıcı değil.

Şu an dünyada PS3 satılmıyor, zira stoklar bitmiş durumda. E zaten 480.000 adet cihaz ile piyasa çıktıktan sonra bir iki gün içinde bu stoklar tükendi. Sony üretimde hala sıkıntı çekiyor ve çok gecikti. Zaten Avrupa çıkışı bu üretim sorunu nedeniyle Mart 2007′e kaydırıldı ve hala ertelenme ihtimali var.

Peki Sony neden başarısız oldu? Neden PS3 satmıyor? Bunların birinci nedeni konsolun yüksek fiyatı olabilir. Ülkemizde de zaten en az 1.500YTL olmasını bekliyoruz. Bu bir konsol için fazla bir fiyat, daha doğrusu alıştıklarımızın dışında. PS3 bir PC ile yarışabilecek güce sahip. Ama yine de konsol bu, PC yerini tutamaz. Ki zaten hala gücünün yarısından daha azı kullanılıyor, bu nedenle çıkış oyunları da bekleneni veremedi. Sony zaten cihazın üretiminde sıkıntı yaşarken bir de oyunların bekleneni verememesi durumu iyice zora soktu. Sony firması bildiğiniz gibi bu sene laptop pilleri fiyaskosu yüzünden çok büyük zarara girdi, zira piyasaki laptop pillerinin yüzde doksanını Sony üretiyor ve hatalı üretim nedeniyle bir çok pil geri toplandı. Eğer Sony PS3′ten başarı elde edemezse PS4′ü göremeyebiliriz....

BÜTÜN HABERLER ALINTIDIR

• Bence yeterince memnunum ben oyunlardan ve aletten pc yanında direk 0 kalıo bence böyle bi haber bile garip geldi bana
  • ps3 satmaması normal alınsa dahi oyun yok şuan için onun için satılmıyor
  • hoca ben zaten america da olsam o 7 tanesini alırım beah Bu arada Mod lardan konunun üst konu olmasını reca edebilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OTACON -- 8 Ocak 2007; 18:41:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: rebel_rude boy_X

DH PS3 CLUB ÜYELERİ

Weysex

Ps3 sahiplerimi bu lsitedekiler yoksa sadece ben lsiteye girmek istiyorum diyenler lsiteye girebiliyormu?

Çünki bildiğim kadarıyla weysex de ps3 yok.....
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.