Şimdi Ara

[DH PS3 Club] // 64 Üye [12.05.2007] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.021
Cevap
1
Favori
28.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

PSN Nickim = OGUZ

Benide ekleyim lütfen
  • selam ps3'culer.
    Benim sorum video/film izleme ile ilgili.

PS3 hangi standard'lari destekliyor.
    divx/xvid
    mp3
    mp4
    mkv???

veya codec yuklenebiliyor mu?
  • dostum mpeg 4 ac yuksek conurlukluyu(720p ve 1080p gibi) destekliyo
    ayrica ps3 e linux kurdugunda xvid ve divix te oynatabilirsin...
    zaten dvd ve blu ray de var...
  • arkadaşlar hiçbiyerde ps3 yok Pal az gelmiş bitmiş.
    yeni parti ne zaman gelcek?bi kaçgün deniyor ama uzucakmı nedir?
    bekle bekle...

umarım yeni gelen partide bitipde tekrar bekleme durumu olmaz.3-5 tane gelirse olacağı bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyb3r Panda -- 27 Mart 2007; 15:24:20 >
  • Haftaya tekrar bir parti gelecek...
  • Arkadaşlar bu NTSC ve PAL olayı Tv formatları mı yoksa 20Gb ve 60GBlik model farkları mı ? Yani Amerikadan bir PS3 alsak Tv uyum sorunu yaşamak gibi şeyler var mı ? Ayrıca PS3 Oyunların regionfree olduğunu okudum bir yerde, bu doğru mudur ?
    Bunlar dışında aleti Türkiye dışından almanın ne gibi avantaj ve dezavantajları olur yardımcı olursanız sevimirim. Wii ve PS3 arasında kaldım, çok farklı aletler ama birinden birini tercih edicem.
    Yardımlar için şimdiden teşekkürler.
  • herkese merhaba,

benim PSN: aydahm

ben de yeni ps3 alanlardanim, yalniz oyunlar cok pahali ya nasi yetistiricez hepsine para
  • quote:

Orjinalden alıntı: Silmaril

Arkadaşlar bu NTSC ve PAL olayı Tv formatları mı yoksa 20Gb ve 60GBlik model farkları mı ? Yani Amerikadan bir PS3 alsak Tv uyum sorunu yaşamak gibi şeyler var mı ? Ayrıca PS3 Oyunların regionfree olduğunu okudum bir yerde, bu doğru mudur ?
    Bunlar dışında aleti Türkiye dışından almanın ne gibi avantaj ve dezavantajları olur yardımcı olursanız sevimirim. Wii ve PS3 arasında kaldım, çok farklı aletler ama birinden birini tercih edicem.

Amerikadan alacağınız ps3 NTSC/U olur. TV ile problem yaşamanız TV'nin NTSC görüntü destekleyip desteklememesi ile ilgilidir. Desteklemiyorsa bile sorun değil, 3-4 YTL'lik bir aparat ile sorun ortadan kalkar. Oyunların region-free olduğu doğrudur. Çıkışlarına göre yine NTSC/J , NTSC/U ve PAL olarak ayrılır fakat her makinada çalışırlar. Türkiye dışından almayı düşünüyorsanız, pek bir dezavatantajı olduğu söylenemez. Makinalar yurdumuz voltajına uyumlu olduğu için herhangi bir çevirici gerektirmez diğer konsollarda olduğu gibi.

• benide ekleyin
    PSN: MassD
  • quote:

Orjinalden alıntı: sos05

benide ekleyin

İşte xbox fanatiği olduğunu bildiğimiz ve ps3 alan ilk arkadaşımız, tebrikler. Hoşgeldin
  • quote:

Orjinalden alıntı: BigBoSs ®

quote:

Orjinalden alıntı: sos05

benide ekleyin

İşte xbox fanatiği olduğunu bildiğimiz ve ps3 alan ilk arkadaşımız, tebrikler. Hoşgeldin

Dayanamadım ne yapayım Xboxta 3 kırmızı verip yapılamayınca ver elini PS3. F1 championship aldım oyun olarak şimdi onlan ilgileniyorum ayrıca PSN'den motorstorm demosunu, (kesinlikle alacağım çok zevkli oyun) Resistance'ın demosunu (hayalkırıklığı) indirdim şuan GT HD iniyor.

• Aldim carbonla beraber...Begenmedim, o kadar.Onumuzde ki oyunlara bakacaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Omega_Red

Aldim carbonla beraber...Begenmedim, o kadar.Onumuzde ki oyunlara bakacaz

Ps3 ile birlikte niye carbon gibi bir oyun aldın motorstorm falan alsaydınya ozaman beğenirdin.
  • Carbon zaten güzel oyun değil pek. Ps3 masum yani.. Motorstorm'u dene bir de.. Şu resistance'ı bitireyim arkasından ona sıra gelecek.
  • Bende ntsc-j var ama İngiltere PSN'ine üye oldum demolar çalışmasına rağmen gt hd çalışmadı indirince PSN'e üye olanlar hangi bölgenin PSN'ine üye?
  • PS3 gercekten cok guzel, ben sony bravia 40x2000 TV'de baktim, aldigim oyunlardaki max cozunurluk su anda 720p olmasina ragmen super gozukuyordu

hele bir de MGS4 veya FFXIII gelince cosucaz sanirim.

bu arada bir sorum var, ben networke Turkiye adresiyle uye oldum, ancak 'sizin bolgeniz icin daha store yok' gibi bir cevap veriyor store'a girince, sizde de oldu mu bu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: BigBoSs ®

quote:

Orjinalden alıntı: Silmaril

Arkadaşlar bu NTSC ve PAL olayı Tv formatları mı yoksa 20Gb ve 60GBlik model farkları mı ? Yani Amerikadan bir PS3 alsak Tv uyum sorunu yaşamak gibi şeyler var mı ? Ayrıca PS3 Oyunların regionfree olduğunu okudum bir yerde, bu doğru mudur ?

Amerikadan alacağınız ps3 NTSC/U olur. TV ile problem yaşamanız TV'nin NTSC görüntü destekleyip desteklememesi ile ilgilidir. Desteklemiyorsa bile sorun değil, 3-4 YTL'lik bir aparat ile sorun ortadan kalkar. Oyunların region-free olduğu doğrudur. Çıkışlarına göre yine NTSC/J , NTSC/U ve PAL olarak ayrılır fakat her makinada çalışırlar. Türkiye dışından almayı düşünüyorsanız, pek bir dezavatantajı olduğu söylenemez. Makinalar yurdumuz voltajına uyumlu olduğu için herhangi bir çevirici gerektirmez diğer konsollarda olduğu gibi.

Bilgi için teşekkürler, oyunların her makinada çalıştığından eminsin değil mi ? Yani sonra Amerikadan aleti alıp burdan aldığım oyunların çalışmama durumu olmaz di mi :)

• slm..üstatlar fazla bi bilgim yok topluluga katılma hususunda ama elımden geldıgınce ımza falan hallettım bıseler ınsasllah eksık olmamıstır olursada özür..benım bı sorum var aılem fransada yasıyor 20 nısanda abım gelecek turkıyeye ve kendıme bır ps3 getırtmeyı dusunuyorum fıyat 600 euro olunca buraya gore bıraz daha ucuz gıbı gorunuyor sorum 1-garantı konusunda bı sorun yasarmıyım 2-fıyat olarak avantajlı olurmuyum 3-butun bolge oyunlarını oynayabılırmıyım yoksa sadece avrupa oyunumu oynayacagım..sımdıden tesekkurler saygılar..
  • Garanti konusunu bilemiyorum ama ps3 oyunları region free dir. Yani ister ntsc-j ister ntsc-u ister pal olsun hepsinde rahat rahat oynayabilirsin.
  • arkadaşlar gan turismo hd de drift yarışlarında mitdubidhi rancer evolution IX ile dunya sıralamsında 316. yuim gecebilen varsa gecsin.yanliz ps3 internete bağli olsun.
    eğer ilk 3 e giren olursa replayini tüm dünyadaki oynayicilar izliyebilio...

drift/mit lance evo 9 ranking no:316
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.