Şimdi Ara

@DH PS Vita`yı Değil Psp`sini Kullananlar Topluluğu +21 Kişi Olduk ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: musa_emir_2008

tabi ki ngp ile psp kıyaslanamaz ama biz psplerimizi satmayacağız ama bu satmama olayı ps vita almayacağız anlamına gelmez :)

Ya tabiki, çok sevilen bir konsol psp. Çocuğun olunca ona gösterirsin, bak ilk 3d el konsolu diye

-Ayrıca şeyi merak ettim, vita'daki oyunları oynayıp psp'ye dönebilecek misin? Bu aynı Call of duty mw2'yi oynadıktan sonra cod2'ye dönmek tarzı bir şey olur, sıkar

-Vita'nın oyunları el yakabilir, psp'yi elinden çıkar diyeceğim ama... Konsola baya bağlandın değil mi?

• benim psp sıfır yan bugün koysam yarıns atılır ama hiç satmayı düşünmüyor ayrıca şuan bilgisayarımda cod 7 black ops var ancak halen call of duty 2 oynuyorum :) bu konularda siz bize , biz size şeklinde olur psp güzel alet ama ps vitanın çıkmasına baya var çıksında türkiyeye gelsinde ikinci elleri çıksında psp aletin durumuna sonra bakarız gerçe pek satma taraftarı değilim en az bi 6 ay o alet benim elimde olacak :)
  • quote:

benim psp sıfır yan bugün koysam yarıns atılır ama hiç satmayı düşünmüyor ayrıca şuan bilgisayarımda cod 7 black ops var ancak halen call of duty 2 oynuyorum :) bu konularda siz bize , biz size şeklinde olur psp güzel alet ama ps vitanın çıkmasına baya var çıksında türkiyeye gelsinde ikinci elleri çıksında psp aletin durumuna sonra bakarız gerçe pek satma taraftarı değilim en az bi 6 ay o alet benim elimde olacak :)

Yok yav az kaldı, Kasım gibi çıkıyor. Biz dodomoco'yla Amerika'dan getirteceğiz, 400 liraya falan geliyor.
  • dodmoco kim bana 400 getirirse anında satarım :) biraz detaylı bilgi versene :)
  • quote:

dodmoco kim bana 400 getirirse anında satarım :) biraz detaylı bilgi versene :)

Bu forumdan bir dostum. Satmak için getirmiyor, bana da bir tane getireceğini söyledi, sağ olsun. 3.nün gümrükte takılma ihtimali var.

-400 civarı alabiliyoruz. Alet 250$, dolar 1.4 civarına düştüğü zaman üstüne bir kılıf da alırsak 400 civarı oluyor. Eğer ben alamazsam sana satar, ki ben alacağım ama. Hem dostumun bana yaptığı bu jest sayesinde ve hem de gerçekten ucuza getirdiği için.
  • üzüldüm :( getirseydi bir tane indiregandi yapardık :) iyi ama böyle yurtdışına gidip getirenlerin olması çok hoş ♥ :) bakalım çıksın istanbul yıkılacak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

quote:

Orijinalden alıntı: Modernova

3DS'ciler mi bastı? Ben sadece yorum yapıyorum ve bir diğer arkadaş da iOs'tan bahsediyor. Mesajını editle.

Dostum senden bahsetmedim, biliyorsun. Şu Risque ve 9-Volt. Ayrıca sen o sevdiğim arkadaşlar arasındasın, seni 3ds'ci olarak görsem de iyi tartışıyorsun ayrı konu

Aynen,güzel tartışmalar yasıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chidori

quote:

quote:

3DS'ciler mi bastı? Ben sadece yorum yapıyorum ve bir diğer arkadaş da iOs'tan bahsediyor. Mesajını editle.

Dostum senden bahsetmedim, biliyorsun. Şu Risque ve 9-Volt. Ayrıca sen o sevdiğim arkadaşlar arasındasın, seni 3ds'ci olarak görsem de iyi tartışıyorsun ayrı konu

Her ne kadar tartışmaların sonuna yetişsen de... Evet güzel tartışmalar oluyor. Bazen direk cihazı savunmuyorlar veya ben de vita'nın sevmediğim bir özelliğini yazıyorum ve olay tatlıya bağlanıyor.

@musa, Türkiye'de 700tl'den göreceğiz artık, kötü oldu baya Bakalım bu Amerika işi bana da baya sıcak görünüyor, 600-700 lira olsa alamazdım cihazı, veya baya geç alırdım. Dodomoco'dan haber bekliyorum, umarım dolar düşer baya, 1.4 falan baya iyi olur.

• illaki ucuzlar geldiğinden 15 gün sonra eğer o cihazı 500 tlye bulmassam adam değilim :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Chidori

quote:

quote:

Her ne kadar tartışmaların sonuna yetişsen de... Evet güzel tartışmalar oluyor. Bazen direk cihazı savunmuyorlar veya ben de vita'nın sevmediğim bir özelliğini yazıyorum ve olay tatlıya bağlanıyor.

@musa, Türkiye'de 700tl'den göreceğiz artık, kötü oldu baya Bakalım bu Amerika işi bana da baya sıcak görünüyor, 600-700 lira olsa alamazdım cihazı, veya baya geç alırdım. Dodomoco'dan haber bekliyorum, umarım dolar düşer baya, 1.4 falan baya iyi olur.

Dostum sorma son 14 gündür sadece 3-4 saat Pc kullanmisimdir

• mevzuyu anlamıssınya ona bak bazıları 7/24 pc başında ama mevzuyu bilmiyor :)
  • quote:

mevzuyu anlamıssınya ona bak bazıları 7/24 pc başında ama mevzuyu bilmiyor :)

Eyvallah dostum.@Rique ye inceden tık tık yapmışsın sanırım
  • al benide bakem
  • madman1 eklendin bakem :)
  • Bende 2 tane psp fat bi tanede slim var.1,5 hatta 2 yili askin bi suredir bende kullanmiyodum hicbirini ama tekrar baslicam kullanmaya :) elimde umd oyun koleksiyonu var bu arada isteyen olursa ss koyabilirim
  • Ngp çıktı ama biz halen dimdik ayaktayız !
  • quote:

Orijinalden alıntı: musaemirsen

PVDPKT

[simage]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ1aF6dXwDmDDShvAcqKbDfFD8kSbQhUlJs7CMhI_uPPzGtIMsVAQ [/simage]
    PS Vita Değil Psp`sini Kullananlar Topluluğu

Evet arkadaşlar Ps vita Çıktı diye bir telaş bir acele kimse PSP`yi ölduremez.Hangi konsolda yüzlerce oyun binlerce homebrew uygulama var hangi konsol bu kadar satis rekoru kirmis. 7 eden 70se herkese hitap eden bu konsolu Savunacagiz ! (Güzel bir giriş oldu :)

Biz burada halen psp`den online oyun oynayıp birliğimi sürdüreceğiz !

Üyeler:
    1.musa_emir_2008
    2.Chidori
    3.bokic
    4.Pcoyuncy
    5.OnLiNe MaNaGeR
    6.madman1
    7.megamen123
    8.pspfreak
    9.roach3558
    10.hayvanat9999
    11.4EverDobra
    12.aslinda iyi bir insanim
    13.bookill
    14.JaraHouston
    15.mr.engineer
    16.naberl
    17.Kazuya_D
    18.alpersddk
    19.blackemre
    20.adrasa
    21.Hüznü Şenlendiririm
    Psp Forever

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musaemirsen -- 26 Temmuz 2012; 17:34:59 >

• Ekle benide 1.5 hafta oldu alalı PSP'yi.PS1-PS2-PS3-PSP güzel koleksiyon oldu, sadece vita almadım
  • 4 yıldır kullanıyorum aleti.uzun bir süre daha kullanmaya devam...
  • Yaz benide daha 10 sene kullanacam bu aleti hic biri psp olamaz benide yaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.