Şimdi Ara

@DH PS Vita`yı Değil Psp`sini Kullananlar Topluluğu +21 Kişi Olduk !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

[simage]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ1aF6dXwDmDDShvAcqKbDfFD8kSbQhUlJs7CMhI_uPPzGtIMsVAQ [/simage]
    PS Vita Değil Psp`sini Kullananlar Topluluğu

Evet arkadaşlar Ps vita Çıktı diye bir telaş bir acele kimse PSP`yi ölduremez.Hangi konsolda yüzlerce oyun binlerce homebrew uygulama var hangi konsol bu kadar satis rekoru kirmis. 7 eden 70se herkese hitap eden bu konsolu Savunacagiz ! (Güzel bir giriş oldu :)

Biz burada halen psp`den online oyun oynayıp birliğimi sürdüreceğiz !

Üyeler:
    1.musa_emir_2008
    2.Chidori
    3.bokic
    4.Pcoyuncy
    5.OnLiNe MaNaGeR
    6.madman1
    7.megamen123
    8.pspfreak
    9.roach3558
    10.hayvanat9999
    11.4EverDobra
    12.aslinda iyi bir insanim
    13.bookill
    14.JaraHouston
    15.mr.engineer
    16.naberl
    17.Kazuya_D
    18.alpersddk
    19.blackemre
    20.adrasa
    21.Hüznü Şenlendiririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musaemirsen -- 16 Aralık 2012; 14:14:27 >

• 2011 Haziran'ın başında aldım ne satması
    Çıkan oyunların hepsini bitirmeden satmam,satamam...
  • ekle beni psp2006m var ve satmayı kesinlikle düşünmüyorum
  • arkadaşlar eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musaemirsen -- 16 Temmuz 2011; 20:56:22 >
  • Lcd ekranim kirik olsada yenisini(ekranin) alip tekrar kullancam asla satmam yaz beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pcoyuncy -- 16 Temmuz 2011; 23:39:57 >
  • eklendin Pcoyuncy
  • Alacak enayi bulunmaz yoksa dünden razıyım
  • valla senide ekledim :)
  • ben sattım bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

ben sattım bile

alın bunu dışarı
  • Vita almayacaksan neden satıyorsun ki zaten

-Bizim konuya gelin, düzgünce tartışamıyoruz, 3ds'ciler bastı, arada 5-6 tane sevdiğim arkadaş var, yenilik olsun beklerim

http://forum.donanimhaber.com/m_49813429/mpage_14/f_/key_//tm.htm#50849295
  • 3DS'ciler mi bastı? Ben sadece yorum yapıyorum ve bir diğer arkadaş da iOs'tan bahsediyor. Mesajını editle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Modernova

3DS'ciler mi bastı? Ben sadece yorum yapıyorum ve bir diğer arkadaş da iOs'tan bahsediyor. Mesajını editle.

Dostum senden bahsetmedim, biliyorsun. Şu Risque ve 9-Volt. Ayrıca sen o sevdiğim arkadaşlar arasındasın, seni 3ds'ci olarak görsem de iyi tartışıyorsun ayrı konu
  • 9-Volt başka forumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Modernova

9-Volt başka forumda

Ya biliyorsun nasıl yorum yazdığını adamın, çok sinirlendim. Gidip cihazı incelemeden aptalca yorumlar yapıyorlar. O adam 3ds'ci eminim.

-Bir diğeri de Risque, tam bir iOS fanı, onlar tartışmıyor ki bile. Cihazı savunuyorlar. Ben iki yana da hak vererek konuşuyorum, tartışma budur. Senin de öyle olduğunu zannediyorum, her ne kadar bizim düşüncelere çok da yer vermesen de, iki tarafı da düşündüğünün farkındayım.

-ijustine de öyle, arada kalmış. 3ds'ciler bastı diye buna diyorum, düzgünce tartışacak 5-6 adam var o kadar.
  • BEYLER BEYLER lütfen konuyu dağıtmayalım...... Hem zaten DH PS Vita Topluluğu bizim kardeş sayfamız ! YOU ARE NOT 3DS :) not : bu şakadır :)
  • Ben yenisi çıkınca eskisini hemen paketlerim.Kullanmyacak olduğum cihazı ne diye tutayım ki..Hem psp'de ki oyunlar çok zevksiz.100'e yakın oyun oynadım toplasan 3-4 tanesini bitirdim.
  • Beyler siz bizi yanlış anladınız biz psp vita almayacağız demiyoruz ki , biz sadece psp`lerimizi satmayacağız , ha vita alacaksakta psp`lerimizi satmadan alacağız yani kısaca ölümüne ( NGP ♥ PSP )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musaemirsen -- 19 Temmuz 2011; 13:10:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musa_emir_2008

Beyler siz bizi yanlış anladınız biz psp vita almayacağız demiyoruz ki , biz sadece psp`lerimizi satmayacağız , ha vita alacaksakta psp`lerimizi satmadan alacağız yani kısaca ölümüne ( NGP ♥ PSP )

Aslında akıllı bir çözüm, aklıma ilk şu geldi.

-Otobüstesin, vita'dan film izliyorsun, baktın batarya bitti. Al eline psp'yi filme oradan devam et. Oyun konusunda konuşmayacağım, vita'daki oyunları görüp psp'deki oyunlardan zevk almam Yanlız psp'den film izlemek acayip sarıyormuş, arkadaşın psp'de izledim.
  • tabi ki ngp ile psp kıyaslanamaz ama biz psplerimizi satmayacağız ama bu satmama olayı ps vita almayacağız anlamına gelmez :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.