Şimdi Ara

DH Premium Gelse ? (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
4
Favori
28.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki

DH Premium Gelse ?

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2020)
Giriş

Orijinalden alıntı: alpalp84

Para karşılığı kendi açtıkları konulara modaratör desteği gelmesi demek forumu mahvetmeniz demek.

geyik muhabbetine dönen premium hesapların ana geyip amacı para yatmasıydı. başka hiçbir nokta yoktu. reklam demişsiniz, 3. parti yazılım ve eklentilerle zaten hallediyoruz.
    Para karşılığı diye bir şey söylemedik hiç hocam, ilk mesajı tekrar okuyun lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by__metallica

Agalar bu beğeni işine hiç girmeyin. Ekşi sözlükte debe vardı. Millet oraya girebilmek için akşama kadar post kasıyordu. B*ku çıkmıştı.
    Sonra debe kaldırıldı evet, üye profiliyle alakalı bir durum bence aslında. Herkes neye oy verip neye vermemesi gerektiğine güzel karar verirse sistem çalışır. Siz ne düşünüyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psycho53

Çok garip konuların tuttuğu, gerçek değerlerin zaman zaman bilinemediği yerde.

Donanım forumu hariç şu zamanlarda herşey olmuşken.

Diyor iseniz bi Csb cilere, birbirini boostlayanlara kıyak geçeceğiz onların reklamlarıda size iteleyeceğiz. Açık sözlülükle der iseniz başımız üstünde yeri var

Ama bi bakın edin, görün hiç oluru var mı ? Bence yok
    Oluru var mı yok mu onu tartışıyoruz hep birlikte hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

İmza sorununu düzelttik hocam, hepsiyle ilgileniliyor. Bir yandan da fikir alışverişi yapıyoruz fena mı ?

Alıntıları Göster
    Her konuda fikir alışverişine varım tabii. Bu sitenin daha büyük sorunları varken, bu tarz şeylere yönelmenize yokum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikki Sixx

Her konuda fikir alışverişine varım tabii. Bu sitenin daha büyük sorunları varken, bu tarz şeylere yönelmenize yokum.

Alıntıları Göster
    Emin olun hepsiyle ilgileniyoruz hocam, sadece bugün mobildeki imza, bildirimden pm'e gidememe, editlenen mesajı gönderirken oluşan yönlendirme sorunu, mini sürümdeki sayfa butonu, mesaj editlerken emoji ve spoiler butonlarının çalışmaması gibi bir çok sorunu halletik, dahası da var yayına alınacak yakın zamanda.

• Adamlar reklamları zaten biz kaldırıyoruz diyor babanızın hayrına millet bu platformu ayakta tutuyor dimi emek hırsızlığını teşvik edip birde burda söyleniyorsunuz. Bence kesinlikle gelmeli ve ücretli olmalı bedava köfte yok.
  • Tablet konusu 3 gün sonunda listeden kalkmıştı bakalım bu konu ne olacak? Bu arada ben imza görmek istemiyorum ama görüyorum buna da bi el atsanız? Aslında el atacak başka şeyler de var ama herşeyin sırası var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Partir

Tablet konusu 3 gün sonunda listeden kalkmıştı bakalım bu konu ne olacak? Bu arada ben imza görmek istemiyorum ama görüyorum buna da bi el atsanız? Aslında el atacak başka şeyler de var ama herşeyin sırası var.
    72 saat geçtiği için bu da listeden kalktı haliyle. Mobildeki imzalarda bir sıkıntı vardı biliyorsunuz kod olarak gözüküyorlardı onu düzeltti arkadaşlar, imzaları gösterme seçeneği tekrar aktif olacaktır yakında. Siz diğer şeyleri de yazın lütfen onlara da el atalım. Teşekkürler.
  • quote:

72 saat geçtiği için bu da listeden kalktı haliyle. Mobildeki imzalarda bir sıkıntı vardı biliyorsunuz kod olarak gözüküyorlardı onu düzeltti arkadaşlar, imzaları gösterme seçeneği tekrar aktif olacaktır yakında. Siz diğer şeyleri de yazın lütfen onlara da el atalım. Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Mesela cevaplar kısmı, misal siz bu mesajı cevapladınız ya, cevap kısmından ben uyarıldım ama o uyarılma kısmı hiç kapanmıyor, hep uyarılıyorum ta ki tam sürümden girip kapatana kadar, bu sıkıntı tablet sürümünde yoktu. Mobil de imza kapama seçeneği var ama kapanmıyor, bana öyle geliyor ki yönetimden kimse mobil sürüm kullanmıyor, kullansanız siz de forumdan tiksinirsiniz. Kaldı ki sorunlar için bizden geri bildirim almazsınız, kendiniz de görürsünüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Partir

Mesela cevaplar kısmı, misal siz bu mesajı cevapladınız ya, cevap kısmından ben uyarıldım ama o uyarılma kısmı hiç kapanmıyor, hep uyarılıyorum ta ki tam sürümden girip kapatana kadar, bu sıkıntı tablet sürümünde yoktu. Mobil de imza kapama seçeneği var ama kapanmıyor, bana öyle geliyor ki yönetimden kimse mobil sürüm kullanmıyor, kullansanız siz de forumdan tiksinirsiniz. Kaldı ki sorunlar için bizden geri bildirim almazsınız, kendiniz de görürsünüz.

Alıntıları Göster
    Bazı sorunları görüyoruz ama bazıları gözden kaçıyor. En büyüğünden en küçüğüne bütün firmalar ürünleri için feedback isterler. İmza olayı bahsettiğim gibi kod sorununu düzelttik yakın bir zamanda gösterme seçeneği tekrar aktif olacak. Diğer sorunu da bildirdim. Teşekkürler.

• Kimlik no ile kayıt gelsin bak nasıl premium oluyor forum

• quote:

Sonra debe kaldırıldı evet, üye profiliyle alakalı bir durum bence aslında. Herkes neye oy verip neye vermemesi gerektiğine güzel karar verirse sistem çalışır. Siz ne düşünüyorsunuz ?

Alıntıları Göster
    Hocam iş sidik yarışına dönüyor.. adam sırf kendi postuna like atmak için 50 tane yeni üyelik alıp milletede dislike atar yani. Medeniyet olarak o seviyede değil malesef insanoğlu

• Şimdi paralı değil derler ileride paralı yaparlar. Kesinlikle böyle bir sistem gelmemeli
  • Reklamlar tabi ki olacak fakat sağda, üstte, ortada , altta, konuda, yetmiyor tam sayfa. En azından şu sabit firma konuları olmamalı, aradakiler olmamalı. Sürekli sayfa olayı bana göre kullanışsız, araya reklam vermek için yapıldıysa onu da es geçin bir zahmet. Rütbe olayı kapansın, dünyanın en gereksiz mesajları burada atılıyor olabilir, araştırmak lazım. Yahu bu mesajda amacın ne diyorum, "post kasıyorum abi" diyor. Herkese doğrudan abi diye girdiğine göre 10-12 yaşında kardeşimiz.
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Güncel forumun durumunu ve premium için yaptığınız tanıma istinaden bir eleştiride bulundum :)

He bu demek değildirki karşıyım, tartışılmasıını istemiyorum. Şartlar garip kaçtı biraz, düzenlenip daha uygun adil birşey ortaya çıkarsa başımızın üstünde yeri var, bunun için benden daha aklı selim insanlar lazım

ülkemize henüz gelmeyen Youtube un ücretli vip liği gibide olabilir. Ama şahsen ücretli olarak gelmesinden önce ücretsizi ile forumun bütününün canlandırılmasını desteklerim.Tek isteyim bu enerji boş konulara gitmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EzoBride

Reklam azalması değil de direk reklamın hiç olmaması gerekmez mi? Paralıyı varsayarak konuşuyorum eğer para vereceksem hiçbir şekilde reklam görmek istemem. Doğrusu da bu olmaz mı zaten?
    Para vermeyeceksiniz :)

bu özellikler tabii ki fikirler, öneriler doğrultusunda arttırılıp değiştirilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Syntax Erol

Konudan bagimsiz hazir bulmusken tartisma konusu ozelligi guzel olabilir. Tartisma bilgi alisverisi amaciyla acilan konular kavga haline geliyor. Gelen mesajlari konu sahibi onayladiktan sonra yayinlansin. Amac seviyeli bir tartisma ortami olusturmak.
    İşte buna benzer bir özelliği kimlere nasıl verelim diye konuşuyoruz hocam. Biz böyle bir fikir geliştirdik sizlerle geliştirmek istiyoruz.

Nicke düştüm bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuyuduzu

Güzel fikir gibi.
    Ama premium üyeye neden az reklam onu anlamadım.
    Bir de önerdiğin sistemde sen premium olamazsın demedi deme. bu konuyu gelip sıcak fırsatlara açarak eksi yağmuruna tutulmayı hak ettin.
    Konuyu her bölümden üyelerin fikirlerine ulaşabilmek için popüler kısımları yansıttık, hata mı ettik :)

reklam konusunda takıldığınız nokta nedir ? Hiç mi olmamalı ?
  • quote:

İşte buna benzer bir özelliği kimlere nasıl verelim diye konuşuyoruz hocam. Biz böyle bir fikir geliştirdik sizlerle geliştirmek istiyoruz.

Nicke düştüm bu arada.

Alıntıları Göster
    Ya Allah'ını peygamberini seviyorsan bana şunların cevabını verir misin?:

-AKP'li birisi CHP'li veya başka bir partili veya hiç partisi olmayan muhalif bir adamın mesajını onaylar mı?
    -Galatasaraylı biri gıcıklığına Fenerbahçeli diye o adamın mesajını onaylar mı?
    -Ateist birisi konusuna cevap yazan dindar birisinin mesajını onaylar mı?

Yahu şu forumu hiç mi takip etmiyorsunuz? Her şeyi geç, burası Türkiye!

Hayatımda bu kadar saçma sapan bir öneri duymadım bir de üstüne buna benzer bir şey nasıl ekleriz diyorsun.

Ciddi soruyorum yaş kaç?

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Adam troll kişilik mesela, kafası esti o ay her gün konu açtı sonra bazı yetkiler verildi ilgili konuda. Gelenin geçenin mesajını trollüğüne silse vs. çok mu güzel olacak?
    konunun yönetimi tabii ki tamamen o kişiye geçmeyecek. Mesajları belirli bir süre için admin onayına düşürebilir. Admin duruma göre mesajları geri getirir veya kural dışıysa siler. Veya tüm bunların dışında başka bir yöntem geliştirilir. Siz ne düşünüyorsunuz ?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.