Şimdi Ara

DH Premium 2021 Mart maaşlarının eksik yatması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
1
Favori
3.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana yatti beyler. Gerisini siz düşünün

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dh premium mu varmış  

• İşinizi yönetimle çözün premium olayını ifşa ediyorsunuz hocam millet uyanacak
  • ehe

• temhemrime kullanıcısına yanıt

Aynen hocam doğru diyorsunuz fakat bu şekilde çifte standart olması zaten bizi isyan ettiriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cemo94

İşinizi yönetimle çözün premium olayını ifşa ediyorsunuz hocam millet uyanacak

Hocam covid movid hep bi bahane var, çözebilsek zaten konu açmayız

• Mesut bey 2021 olağan genel kurul toplantisinda primlerin tam yatacağını belirtmiştiniz,Lütfen bu konuya açıklık getirirmisiniz.

• < Bu mesajı sadece DH Premium üyeleri görebilir. >

• Hugh Jackman kullanıcısına yanıt

Aynen öyle hocam, yalnız mesajı abonelere özel paylaşmışsınız, herkese açık yapabilirseniz arkadaşlarda hak verecektir.

• Bana sıkıntısız yatıyor sanırım 1 yıl boyunca hiç ban yemezsen sıkıntı olmuyor diye duydum.

edit: doğruluk payı yüksek çünkü 2019 eylülden 2020 eylüle kadar -500 ila -250 civarı eksik yatıyordu son 3 4 aydır sıkıntı yok bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZewZack -- 27 Mart 2021; 18:39:18 >
  • ONUR.U kullanıcısına yanıt

Son toplantıda o kadar da şikayet etti herkes, kriz var vs var dediler yine oksitlediler konuyu. Bilmiyorum bilemiyorum...

• Premium fiyatlarındada artış var bu iş eskisi kadar kar vermiyor artık bu arada MAVİ OZEL SERİ ZONTAK SATILIR. KIRMIZI YOK LUTFEN KIRMIZI ZONTAKLA İLGİLİ YAZMAYIN GERÇEKTEN YOK .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu dh premium ne nasil aliniyor siz maasmi aliyorsunuz pre alinca

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C1DE90C88

bu dh premium ne nasil aliniyor siz maasmi aliyorsunuz pre alinca

aynen hocam bende 4 yıllık üyeyim 18 yaşındayım daha 1.1k civar alabiliyorum ailem felan ne bu para diyince durumu anlatıyorum hatta annem babam bile üye foruma onlar daha 150-200tl civarı alıyorlar. ama zamanla artar diye umuyorum.

• hüseyinhayko cepkinci kullanıcısına yanıt
    nasil uye olunuyor peki ben hic denk gelmedim forumdada gormedim bircok kisi var galiba sasirdim

• Oppsional O kullanıcısına yanıt

Hocam bana geçen ay 724 TL yattı bu ay 485 TL yattı. Bir sonraki ay da düşük yatacak gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C1DE90C88

nasil uye olunuyor peki ben hic denk gelmedim forumdada gormedim bircok kisi var galiba sasirdim

aynen hocam müracat etmeniz lazım aşşağıdaki linkten başvurabilirsiniz zannetmiyorum ama bi başvurun bence deneyin.

< Bu mesajı sadece DH Premium üyeleri görebilir. >

• hüseyinhayko cepkinci kullanıcısına yanıt

alttaki verdiğiniz linkteki üyelik paketim var ama bu ay 300 lira eksik yattı hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chiehsheshuai

alttaki verdiğiniz linkteki üyelik paketim var ama bu ay 300 lira eksik yattı hocam.

hocam kullanıcı sözleşmesi varidi en altta ona dikkat ettiniz mi? orada aylık kesilmeler konusunda bilgilendirmeler var fakat 300 tl çok yüksek ya.  

• attiginiz link gozukmuyor bu yaziyor
    < Bu mesajı sadece DH Premium üyeleri görebilir. >

:( ozel mesaj atarmisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1DE90C88 -- 27 Mart 2021; 20:52:23 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.