Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

DH Portal V2 Açık BETA Geri Bildirimleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: diemcizone Daha Az
1 Kayıtlı Üye
4
Cevap
2
Favori
688
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Forumla İlgili Önerileriniz, Sorunlarınız >> DH Portal V2 Açık BETA Geri Bildirimleriniz
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      274 Mesaj
      25 Eylül 2018 14:58:05 Konu Sahibi
      www.donanimhaber.com adresindeki portalımızın yeni arayüz tasarımı ve geliştirilmiş yazılımı bugünden itibaren varsayılan sürüm haline geliyor. Kısa bir süreliğine eski sürüme dönüş mümkün olsa da kalıcı sürümümüz bu olacak. O zamana kadar BETA ibaresini kaldırmayacağız ve geri bildirimlerinizle geliştirmeye devam edeceğiz. (Sorunsuz ve eksiksiz olduğunda "eski sürüm" tamamen yayından kaldırılacak.)

Beta nedir?
      Yayına alınmamış bazı iyileştirme, özellik ve eksik modüller var. Arayüz tasarımı da henüz birebir yazılıma uyarlanmış değil. Beta süreci boyunca bu değişiklikler yapılıyor olacak.

Geri bildirimleri nasıl ulaştıracağız?
      Önerileriniz ve hata tespitleriniz için üyeyseniz bu konu altından, üye değilseniz yeni görünümdeki herhangi bir "geri bildirim formu" üzerinden bize bildirimde bulunabilirsiniz.

Eski görünüme nasıl dönülür?
      Yeni sürümdeki hamburger menü altından veya sağ altta çıkan alternatif görünümler butonu ile açtığınız penceredeki 8 yıllık tasarıma dönmek istiyorum butonu ile önceki görünüme "geçici bir süreliğine" dönebilirsiniz. Ancak önceki görünüme dönmeden önce aklınızda bulunsun, V2'nin "döşeme, blog ve hibrit" olmak üzere 3 farklı görünümü bulunuyor, tüm versiyonları deneyip emin olduktan sonra dönüş işlemini hala yapmak istiyorsanız, Beta sürecinden çıkana kadar bunu yapabilirsiniz. O sırada lütfen "neden eskiye döndüğünüzü" bize bildirmeyi unutmayın.

Yeni görünümdeki bazı özelliklere hızlı bir bakış için "tanıtım" sayfasına gözatabilirsiniz:https://www.donanimhaber.com/tanitim
      Duyuru haberinde diğer detaylar mevcut:https://www.donanimhaber.com/DonanimHaber-anasayfasi-artik-yeni-tasarimi-ile-aciliyor--103621

Yeni DH'yi beğeninize sunuyor ve yorumlarınızı merakla bekliyoruz.
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
      |

• Yarbay
      4466 Mesaj
      20 Ekim 2018 21:29:17
      DH Turuncusu®'nun arka plandaki eksikliği hissediliyor; DonanımHaber'de değilmişim gibi geldi. Fontlar çok büyük; okurken hem gözüm yoruldu hem de haber sonuna gelene kadar farenin tekerleği isyan etti. Masaüstü sürümü gibi değil; dokunmatik ekran için tasarlanmış tablet/telefon sürümülerine benzettim.
      |
      |

Harabelerden dört dünya yaratıldı. Bizim için ve menschler için dünyalar: Gök, Ateş, Taş, Su. Her dünyayı bir diğerine dört Kapı bağlar: Arianus'u Pryan'a, Abarrach'a, Chelestra'ya. Düşmanlarımız için bir ıslahevi yapıldı: Labirent. Labirent diğer dünyalara Beşinci Kapı ile bağlanır: Nexus. Altıncı Kapı ortadadır, giriş sağlar: Vorteks. Ve her şey Yedinci Kapı aracılığı ile yapıldı.

Son, başlangıçtı...
    • Yüzbaşı
      429 Mesaj
      31 Ekim 2018 07:39:36
      Yeni tasarımınız karman çurman olmuş. Anasayfaya giren haber okumak için giriyor. Eski tasarım gayet güzel ve sade. Eskiyi kaldırıp neden bu yeni çöplüğe zorunlu kılıyorsunuz ?
      |
      |

• Teğmen
      225 Mesaj
      04 Kasım 2018 15:55:41
      Yeni sürüm, ie11'de düzgün çalışmıyor.

Hiç bir aray butonuna tıklanmıyor.

Eski sürüme tek tıklama ile dönmek için gözle görülür bir yere buton koyun lütfen.
      |
      |

• Binbaşı
      1216 Mesaj
      Klasik sürüme dönebilsek yine iyi, ben hiç beğenmedim şahsen yeni arayüzü. Daha basit olacağı yerde çok daha karmaşık ve biçimsiz olmuş yeni arayüz.
      |
      |

Dolandırıcıyı paketledim: @Dr. Hannibal Lecter
Reklamlar
millenicom;internet;servis
nice türkiye
paykasa
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.