Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

DH Portal V2 Açık BETA Geri Bildirimleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
20
Cevap
0
Favori
7.656
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Forumla İlgili Önerileriniz, Sorunlarınız >> DH Portal V2 Açık BETA Geri Bildirimleriniz
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    317 Mesaj
    www.donanimhaber.com adresindeki portalımızın yeni arayüz tasarımı ve geliştirilmiş yazılımı bugünden itibaren varsayılan sürüm haline geliyor. Kısa bir süreliğine eski sürüme dönüş mümkün olsa da kalıcı sürümümüz bu olacak. O zamana kadar BETA ibaresini kaldırmayacağız ve geri bildirimlerinizle geliştirmeye devam edeceğiz. (Sorunsuz ve eksiksiz olduğunda "eski sürüm" tamamen yayından kaldırılacak.)

Beta nedir?
    Yayına alınmamış bazı iyileştirme, özellik ve eksik modüller var. Arayüz tasarımı da henüz birebir yazılıma uyarlanmış değil. Beta süreci boyunca bu değişiklikler yapılıyor olacak.

Geri bildirimleri nasıl ulaştıracağız?
    Önerileriniz ve hata tespitleriniz için üyeyseniz bu konu altından, üye değilseniz yeni görünümdeki herhangi bir "geri bildirim formu" üzerinden bize bildirimde bulunabilirsiniz.

Eski görünüme nasıl dönülür?
    Yeni sürümdeki hamburger menü altından veya sağ altta çıkan alternatif görünümler butonu ile açtığınız penceredeki 8 yıllık tasarıma dönmek istiyorum butonu ile önceki görünüme "geçici bir süreliğine" dönebilirsiniz. Ancak önceki görünüme dönmeden önce aklınızda bulunsun, V2'nin "döşeme, blog ve hibrit" olmak üzere 3 farklı görünümü bulunuyor, tüm versiyonları deneyip emin olduktan sonra dönüş işlemini hala yapmak istiyorsanız, Beta sürecinden çıkana kadar bunu yapabilirsiniz. O sırada lütfen "neden eskiye döndüğünüzü" bize bildirmeyi unutmayın.

Yeni görünümdeki bazı özelliklere hızlı bir bakış için "tanıtım" sayfasına gözatabilirsiniz:https://www.donanimhaber.com/tanitim
    Duyuru haberinde diğer detaylar mevcut:https://www.donanimhaber.com/DonanimHaber-anasayfasi-artik-yeni-tasarimi-ile-aciliyor--103621

Yeni DH'yi beğeninize sunuyor ve yorumlarınızı merakla bekliyoruz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
    |
    Konularınızı sildirmek, kullanıcı adınızı değiştirmek, hesabınıza giriş yapmakta yaşadığınız sorunların giderilmesi gibi konuların tamamını Forum Destek panelinden talep oluşturarak moderasyona iletmeniz gerekiyor. Özel mesaj ile bana yazdığınızda yardımcı olamıyorum.
    DH'yi kullanırken yaşadığınız teknik sorunlar veya ihtiyaçlarınız için ise Forumla İlgili Önerileriniz, Sorunlarınız başlıklı forum bölümüne konu açmanız gerekiyor. Orayı özel olarak takip edip bize taleplerinizi ileten arkadaşlar var, bilginize.
  • Yeni tasarımınız karman çurman olmuş. Anasayfaya giren haber okumak için giriyor. Eski tasarım gayet güzel ve sade. Eskiyi kaldırıp neden bu yeni çöplüğe zorunlu kılıyorsunuz ?

• Yarbay
    4599 Mesaj
    DH Turuncusu®'nun arka plandaki eksikliği hissediliyor; DonanımHaber'de değilmişim gibi geldi. Fontlar çok büyük; okurken hem gözüm yoruldu hem de haber sonuna gelene kadar farenin tekerleği isyan etti. Masaüstü sürümü gibi değil; dokunmatik ekran için tasarlanmış tablet/telefon sürümülerine benzettim.
    |
    |
    Harabelerden dört dünya yaratıldı. Bizim için ve menschler için dünyalar: Gök, Ateş, Taş, Su. Her dünyayı bir diğerine dört Kapı bağlar: Arianus'u Pryan'a, Abarrach'a, Chelestra'ya. Düşmanlarımız için bir ıslahevi yapıldı: Labirent. Labirent diğer dünyalara Beşinci Kapı ile bağlanır: Nexus. Altıncı Kapı ortadadır, giriş sağlar: Vorteks. Ve her şey Yedinci Kapı aracılığı ile yapıldı.

Son, başlangıçtı...
  • Yüzbaşı
    513 Mesaj
    Yeni tasarımınız karman çurman olmuş. Anasayfaya giren haber okumak için giriyor. Eski tasarım gayet güzel ve sade. Eskiyi kaldırıp neden bu yeni çöplüğe zorunlu kılıyorsunuz ?
    |
    |

Hiç bir aray butonuna tıklanmıyor.

Eski sürüme tek tıklama ile dönmek için gözle görülür bir yere buton koyun lütfen.
    |
    |
    |
    |
    Ben kalıcı olarak eski görünümü kullanmak istiyorum. Yeni görünümü rahat okunurluktan çok uzak. DH kimliğini kaybetmiş sıradan bir site olmuş gibi.

Lütfen eski görünüm isteğim ayar olarak kaydedilsin , her seferinde tekrar eski görünümü seçmek istemiyorum.
    |
    |

https://forum.donanimhaber.com/sitede-ciddi-bir-acik-var--136338535

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Viktor R3znov -- 18 Aralık 2018; 3:18:41 >
    |
    |
    Bahsedilenler: num
    ASUS RTX 2080 DUAL 8GB OC / AMD Ryzen 5 3600 / Arctic Freezer 34 eSports DUO / Gigabyte X570 Aorus Elite / Adata XPG Spectrix D41 RGB 16GB(2x8) 3600MHz DDR4/ Samsung 860 Evo 500GB M.2 SSD / Samsung 860 Evo 500GB SATAIII SSD / WD Blue 1TB 7200RPM / Corsair K70 RGB MK.2 Rapidfire MX Speed / Razer Deathadder Elite / Steelseries QckPlus / SteelSeries Arctis 5 RGB / Logitech C922 Pro / MSI Optix MAG271CQR 27" 2K 144Hz 1Ms / Cougar Panzer S (4x Be quiet! BL040 Pure Wings 2 PWM 140mm, 1x Cougar CFD 120mm) / High Power Super GD 850W 80Plus Gold
  • Yüzbaşı
    442 Mesaj
    Profil'e girince 8 yıllık klasik görünüm açılması için yapabileceğimiz bir ayar var mıdır?

Orijinalden alıntı: agent1453

Profil'e girince 8 yıllık klasik görünüm açılması için yapabileceğimiz bir ayar var mıdır?
    Sağdaki alternatif görüntüler menüsünden "8 yıllık klasik tasarıma dönmek istiyorum" a tıklarsanız bundan sonra o açılacaktır.
    quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Sağdaki alternatif görüntüler menüsünden "8 yıllık klasik tasarıma dönmek istiyorum" a tıklarsanız bundan sonra o açılacaktır.

Alıntıları Göster
    Aynı şekil yaptım sayfayı kapatınca tekrar yeni görünüm oldu,firefox kullanıyorum.

Orijinalden alıntı: agent1453

Aynı şekil yaptım sayfayı kapatınca tekrar yeni görünüm oldu,firefox kullanıyorum.

Alıntıları Göster
    tarayıcıda hangi eklentileri kullanıyorsunuz acaba ?
    quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

tarayıcıda hangi eklentileri kullanıyorsunuz acaba ?

Alıntıları Göster
    Ublock origin
    |
    |

Yeni ana sayfa çok karışık sadelikten uzak, haber bulmakta zorlanıyorum. Eskisi gibi kolay değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximus8282 -- 28 Şubat 2019; 18:22:34 >

Sadece yazı olarak sıralasalar haber bakmak hızlı olacak,''DHv2 beta'' yazısının yanında Üç çizgi'ye tıklayıp 8 yıllık klasik görünüme tıklıyoruz,şöyle bir sıkıntı var ilgili kişiye söyledim profil'e girip eski görünüm açıyorum,sayfa kapatınca veya bilgisayarı yeniden başlatınca profilden çıkıp yeni görünüme dönüyor!.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agent1453 -- 2 Mart 2019; 0:10:21 >
    |
    |
    maximus8282 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ahmetyasinakturk

Videolar ilk açıldığında hep ünlem işareti ile çıkıyor.
    Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz ? Birde ekran görüntüsünü yakalayıp gönderebilirseniz çok yardımcı olursunuz hocam. Teşekkürler.

Her tarayıcıda deniyorum hocam ilk açtığımda böyle oluyor yenileyince sorun düzeliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetyasinakturk -- 8 Nisan 2019; 16:48:35 >
    |
    |
    Jeolog. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
seo paketleri
Bey Azura
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.