Şimdi Ara

DH Özel: Dungeon Hunter 4'ü inceledik (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
2
Favori
19.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hayal@t

inceleme nerede video yok ?

Yukarda mobiLden gorumuyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni telefonum elime geçsede yüklesem
  • 120lwl sentinel karakter var bunu nasıl yedekleyebilirim.
  • Arkadaşlar oyunda şöle bir özellikle karşilaştım acaba faydası nedir +%2,5. Sağlık söm. Anladığım kadarıyla sağlık sömürmek için ama tam olarak nasıl verdiğimiz hazrın %2,5. İmi yoksa aldığımız hasarın mı? Ve sizce 23,5 sağlık /sn mi yoksa yukardakı özelık mi daha iyi??

• 1 haftadır oynuyorum, zevkli bir oyun, para istemesi sinir ediyor, gerisi güzel. Savaş yorgunu 15-16 lvl oldu, ama görevlerde takıldım kaldım, 13 seviye kılıçla rakip öldürmem gerekiyor, 13 lvl kılıçları da kristalsiz alamıyorum. Black Iron birleştirerek Lvl 22 Dragolith kılıç yaptım, hala lvl 13 kılıç görevini geçirmiyor. Siz nasıl geçtiniz?
  • İphone savegame yapabilecek bir iyiliksever var mı?

• oyun çok zevkli ve eğer oyunda taş dizilimini be becerilerin sıralmasını iyi yaparsanız çok kolay level atlarsınız pvp de tek hamlede adamları devirebilirsiniz ilk iki hafta sabır istiyor ondan sonra çok rahat level alıyorsunuz.
    "denizci07" lg de backup alıp karakteri yedekyordum fakat yeni tel gm elite olduğundan bunu yapamıyorum malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arbiter -- 18 Haziran 2014; 18:16:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arbiter

oyun çok zevkli ve eğer oyunda taş dizilimini be becerilerin sıralmasını iyi yaparsanız çok kolay level atlarsınız pvp de tek hamlede adamları devirebilirsiniz ilk iki hafta sabır istiyor ondan sonra çok rahat level alıyorsunuz.
    "denizci07" lg de backup alıp karakteri yedekyordum fakat yeni tel gm elite olduğundan bunu yapamıyorum malesef.

Alınan son yedeği verseniz acaba iphone için olur mu?

• android tabanlı uymaz sanırım.
  • Oyun çok para istiyo diyen arkadaşlar gerçekten oynadıklarına emin değiller heralde hiç para yatırmadan kılıç ustası ve savaş yorgunu karakterlerimin ikisinide 70 lvl yaptm ama üretimde yeni itemler açılmadı ne zaman açılıyo bilgisi olab varmı

• 75 de sanırım açılıyor.
  • Android de yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

Freemium olması çok kötü oldu. Paralı olsa satın alır beğene beğene oynardım fakat freemium modeli hiç hoşuma gitmiyor. İnsanı sürekli bir şeyler satın almaya itiyor oyun.
    Nelere para verebileceğinden bahsetmem gerekirse; oyunda direk dirilmek için, her 4 saatte bir yenilenen can iksirlerinizi yenilemek için. İksirleri harcarsanız oyunu pause yapıp bekleyeceksiniz yani. Eşyalarınızı direk geliştirmek, Charmları direk beklemeden birleştirmek, ÖZEL EŞYALAR, ÖZEL SKILLER, eşya taşıma sınırınızı arttırmak, buffların daha uzun sürmesi, ve bir çok özellik daha deli gibi para istiyor.

Yani oyunu para vermeden biraz zor oynarsınız. Acınası bir firma haline geldin Gameloft yazıkları olsun...

Bu arada oyun bugün Android için de çıkacak.

Katılıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• s.a arkadaşlar gamyunda bütün oyunlarda yüksek puanlı ve yüksek karizmalı nicklerim var isteyenlere verebilirim , ilgilenen arkadaşlar özel mesaj PM atsın...
  • Oyunu adam akilli oynayabilmek icin ortalama kac para yatirmak gerek?

• hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lighting2

hiç

Pot derdi falan?

• hesabı düzgün kasarsan gerek kalmıyo sadece bosslarda lazım oluyo ben idare ediyorum böyle 40 level oldum
  • 50 milyon elmasla herseyı yaparsınız para ıstemeZ doyasıya elmas ıksır sılah kask ... ısteyenler bana ulassın yardımcı olurum (not :win8 için geçerli)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.