Şimdi Ara

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.748
Cevap
87
Favori
201.187
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konumuza kattığınız değerden dolayı teşekkür ediyorum.Saygılar sunuyorum.
  • metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    Memnun kalmanıza çok sevindim.Sağlıkla kullanmanızı diliyorum.Yeni alışverişlerde de görüşmeyi diler,saygılar sunarım.
  • Zaman geçse de kalite değişmiyor aksine artıyor düşünmeyin alın..... emeğinize sağlık
  • Babamın tesbihi çakmakla azcık ısıtarak bu oltu değil oltuda böyle iz çıkmasına imkan yok demesi üzerine kuşkuya düşmüştüm bu kadar ucuza zaten olamazdı diye. Lâkin erzurumda doğma büyüme bir arkadaşımın tesihi eline almasıyla bu oltu demesi bir oldu. Kendine has testlerini de yaparak oltu olduğunu onayladı.

Helal hoş olsun valla bu devirde oltuyu bu kadar ucuza temin etmek zor. Hayırlı işler :)
  • Hemoliz75 H kullanıcısına yanıt
    Hocam güzel düşünceniz için çok teşekkür ediyorum.

En iyi şekilde hizmet vermek için çalışmaya devam edeceğim.Memnun kalmanıza çok sevindim.Yeniden görüşmek üzere,saygılar sunarım.
  • Buradan görüp hediye olarak almıştım. Gayet güzel çıktı. Mesajlarıma da hemen dönüş yapıldı. Teşekkür ediyorum.
  • marslan1999 kullanıcısına yanıt
    İlgi ve alakanız için ben teşekkür ederim.Yeni alışverişlerde de görüşmeyi diler,saygılar sunarım.
  • zikir_taneleri kullanıcısına yanıt
    1.SINIF ÖZEL İŞÇİLİKLİ VE ÇİFT CİLALI ERZURUM OLTU TAŞI TESPİHİMİZİN 9,90TL FİYATLI KAMPANYALI FİYATI 15.01.2017 TARİHİNDE YÜKSELTİLECEKTİR.DAHA ÖNCE BU KAMPANYADAN YARARLANAN VEYA YARARLANMAK İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZ BU TARİHE KADAR AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN ALIMLARINI YAPABİLİRLER.(DAHA ÖNCE 12.01.2017 TARİHİNDE BİTİRİLECEĞİ BELİRTİLEN KAMPANYA YOĞUN İLGİ VE ÇOK SAYIDA TALEP ÜZERİNE MAAŞ GÜNÜ ALIM YAPMAK İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN PAZAR GÜNÜNE KADAR UZATILMIŞTIR.AŞAĞIDAKİ ÜÇ LİNKTE BULUNAN ÜRÜNÜMÜZ BU TARİHTEN SONRA SON BULACAK,FİYATLARI YÜKSELECEKTİR!!!KESİNLİKLE TEKRAR UZATILMAYACAKTIR.)

9,90TL ye OLTU TAŞI TESPİH SON 3 GÜN İÇİN TIKLAYINIZ

OLTU TAŞI TESPİH ÜCRETSİZ KARGO 14,90TL SON 3 GÜN İÇİN TIKLAYINIZ

2 ADET OLTU TAŞI TESPİH ÜCRETSİZ KARGO 24,90TL SON 3 GÜN İÇİN TIKLAYINIZ

• vahit.lafci kullanıcısına yanıt
    İlgi ve alakanız için çok teşekkür ediyorum.Yeni siparişiniz bugün kargolanacaktır.Görüşmek üzere,saygılar sunuyorum.
  • Hocam merhaba. Bende 2 tane aldım bir tanesi özel tasarım ay yıldızlı olan diğeri klasik tuğralı model. Özel tasarım olan biraz kaba geldi bende aradaki imameleri çıkarmak için açtım. Ancak ip baya bi kısaldı bunun ipini nerden bulurum ?
  • Pazar günü kesin bitiyor mu inş lah.artık bi başlık güncellemeseniz, veya yöneticilere söyleyin sabit konu yapsınlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahcal06 kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar,doğaltaş-boncuk vs. satan dükkanlardan tespih ipi veya isteğe göre lastikli misina bulabilirsiniz.

Bununla beraber lastikli misina lazım olduğu takdirde dükkanımızda çok uygun fiyatla mevcuttur.Buradan alabilirsiniz.
    İp konusunda da eğer ki alışverişiniz olursa bana hatırlatırsanız kargonuza yeteri kadar ip ekleyebilirim.Saygılar sunarım.
  • Jonathanlivinston kullanıcısına yanıt
    Pazar günü 9,90tl -14,90tl ve 24,90tl fiyatlı 3 kampanyamızın fiyatına zam gelecektir.Buna karşın sıcak fırsatta kalmaya devam edecektir.Zira fiyatlar gelecek zamma rağmen sıcak fırsattır.

Diğer kampanyalarımız devam edecektir.Saygılar sunarım.

not:Konumuzu görmek istememeniz durumunda konuyu gizle butonuna tıklayabilirsiniz.Konuyu gizle seçeneği bu sebeple vardır.Bununla beraber konumuzdan yararlanmış ve yararlanmaya devam edecek olan DH üyelerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zikir_taneleri -- 13 Ocak 2017; 14:10:21 >
    Gizle seçeneğini hatırlattığınız için tşk ler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jonathanlivinston kullanıcısına yanıt
    Konumuza kattığınız değerden ötürü ben teşekkür eder,iyi günler dilerim.
  • Tesbihi bugün teslim aldım.Çok şık ve kaliteli bir ürün satıcı arkadaşada ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.Orjinalliğinden kimsenin şüphesi olmasın hayırlı satışlar dilerim.
  • The_Maestro kullanıcısına yanıt
    Hocam ilgi ve alakanız için ben teşekkür ediyorum.Yeni alışverişlerde de görüşmeyi diliyor,saygılar sunuyorum.
    AŞAĞIDAKİ LİNKLERDE BULUNAN KAMPANYALARIMIZIN SON 2 GÜNÜ KALMIŞTIR...15.01.2017 SAAT 23.59 DAN İTİBAREN FİYATLARI DEĞİŞTİRİLECEKTİR.DİĞER KAMPANYALARIMIZ İSE ŞUAN İÇİN DEVAM EDECEKTİR.DEĞERLENDİRMEK İSTEYEN VEYA TEKRAR ALMAK İSTEYEN SİZ DEĞERLİ DH ÜYELERİMİZİN BİLGİSİNE,SAYGILAR SUNARIM.

9,90TL ye OLTU TAŞI TESPİH SON 2 GÜN İÇİN TIKLAYINIZ

OLTU TAŞI TESPİH ÜCRETSİZ KARGO 14,90TL SON 2 GÜN İÇİN TIKLAYINIZ

2 ADET OLTU TAŞI TESPİH ÜCRETSİZ KARGO 24,90TL SON 2 GÜN İÇİN TIKLAYINIZ

• Ürün elime ulaştı ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Orjinalligini test etme fırsatım olmadı ancak çok şık hoşuma gitti. Hayırlı işler bol kazançlar dilerim.
  • ofofyarim O kullanıcısına yanıt
    İlgi ve alakanız için çok teşekkür ediyorum.Yeni alışverişlerde de görüşmeyi diler,saygılar sunarım.
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.