Şimdi Ara

## DH Özel: Asus'dan Dünyanın İlk 1GB Bellekli Radeon HD 4850 Modeli ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
14.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ANADTECH SİTESİNDE HD 4850 TESTİ YAYINLANDI Bİ BAKIN 9800GTX'E NOLMUŞ
    http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=3338
  • Kendiniz arttırabilirsiniz hızını.

quote:

Orjinalden alıntı: tolgacem

clocgu neden arttırmamıs 1gb lık top modeli yapar millet onu alsın diye urun cesitliligi yani
  • kart gayet hoş ama asus fiyat konusunda pek hoş görülü davranmaz kanımca
  • Yalnız fire gl ve Quadro gibi kartların sürücüleri ayrı ve bu sürücüler üzerinden 3d uygulamalarla haberleştiklerini düşünüyorum yani bu tür kartlar fire gl gibi kartların yerini alamazlar piyasa amaçları farklı çünki.
  • kartın 1gb olarak özelliştirilmesi çok iii olmuş 19" ve üzeri monitör kullanımı iiice yaygınlaştı

onun dışında kartın mosfet vb soutucularıyla gelmesi daha güzel olurdu böle biras boş durmuş
  • ya bu asusun ekran kartlarında kullandığı soğutucuların performansı nasıl acaba ? palitin plastik takılmış haline benzioo
  • quote:

Orjinalden alıntı: salenko

ya bu asusun ekran kartlarında kullandığı soğutucuların performansı nasıl acaba ? palitin plastik takılmış haline benzioo

Gayet sessiz ve bir o kadar etkili soğutma
  • Yine Asus kalitesini ortaya koymuş...
  • Asus ve 1Gb olması iyi ama fiyatının pek ucuz olacağını sanmıyorum ve bence soğutmasıda pek performanslı değil kanımca 7 derece hiçde iyi değil ben 3870e taktığım zerotherm GX815de 55 ten 35e 20 derece fark var boştayken ,yüktede 85 ten 55e düşürdü esas performans bu bence
  • msi ve powercolor 4850 hem oc olmuyor hemde kartlar yanıyor.Buna 1gb koyduklarına göre hiç oc olmaz heralde.

http://www.techpowerup.com/reviews/Powercolor/HD_4850/1.html
  • kapsitörlerin çoğu katı değil dikkatimi çekti...geri kalan her şeyiyle asus işte...
  • tasarım halen referans tasarım,referans modeldeki soğutucu için çizilen sınırlar bile belli,asus ramleri ve soğutucuyu değiştirmiş,maliyet düşsün diye katı kapasitörlerin bazılarını daha ucuz kapasitörlerle değiştirmiş.madem baskı devresi üzerinde bu kadar boşluk var gigabyte'ın yaptığı gibi özel tasarım yapılarak kartın boyutu da indirgenebilirdi.

4850lerin zerotherm gx815 ge ile uyumlu olacağı güzel benim açımdan,alınabilecek en ucuz modeli alıp soğutucuyu değiştirdimmi soğutma işi de çözümlenir
  • konu ile ilgili haber yapan Fudzilla.com'da kaynak olarak tıkladığım link bu sayfaya yönlendirilince gurur duydum
  • quote:

Orjinalden alıntı: tvardar

konu ile ilgili haber yapan Fudzilla.com'da kaynak olarak tıkladığım link bu sayfaya yönlendirilince gurur duydum

• marka asus olunca bu kart en pahalı 4850 olabilir
  • Asusun kullandıgı bu sogutucu gercekten işini çok iyi yapıyor.. İceq ile yarışabilir derecede..
  • bence bu kart daha lansman yapılmadan duyurmaları iyi satiş getirir
  • quote:

Orjinalden alıntı: ecay

Off süper kart.Referans harici ilk model sanırım.PCB mavi olsaymış keşke.ASUS'ta alışık değiliz kırmızıya.

nabcan maviyi ya ATI ye kırmızı gidiyo
  • fudzilla, meslek arkadaşlarımız demiş donanımhaber için. Lakin bu haberi yazarken ilk 1gb li kart değil de ilk referans soğutucu harici olan kart diye sunmuşlar.

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=8048&Itemid=1
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1nvdr

Fiyatı ne olur acaba Çok uçuk olmazsa bunu düşünebilirim.

Boşuna düşünme!!!
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.