Şimdi Ara

DH Özel ! Antep Fıstıklı Baklava HEDiYE Kampanyası - BiTTi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
7
Favori
8.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İran Taze Yaş Hurma ve Kavrulmuş Fındık 500 gr stoklara girse de alsak..
  • Sipariş Tarihi : 20.3.2016 21:07:15
    Sipariş No : 646CD008
    Kargo Dahil Toplam : 53,50 TL
  • BCB53E9F Hayırlı işler niyaz ederim.
  • iran yaş hurmayı biz de bekliyoruz. ilgililere duyurulur
  • Sipariş numaram:
    EE4E94A9
  • sipariş numaramız: D40AF160
  • SİPARİŞ NUMARAM: C6F3DE24
  • Saygıdeğer DH Üye ve Ziyaretçileri

Baklava Hediyesi Kampanyamız 20 Mart 2016 Saat 23:59 itibariyle sona ermiştir.

Herkese En İçten Dileklerimizle Teşekkür Ediyoruz,
  • Merhaba,

Aldığım ürünlerden ve hediye baklavadan çok memnun kaldım.

Teşekkürler.
  • Baklava güzeldi. benzer kampanyalar bekliyoruz, hatta baklavaya devam edin bence
  • Sipariş vermekte gecikmişiz
    Kampanyanın devamını bekliyoruz
  • baklava normaldi bi dahaya bitince fındıklarım kampanya olursa yine alırım. teşekkürler
  • Aldığım ürünlernde; leblebi ve kayısı içi çok güzel çıktı, fındığı henüz deneyemedim, kahve de fena değil.

Baklava ise hiç alışveriş hediyesi gibi baştan sağma değil. Gayet güzel, gerçek şeker olduğuna eminim zira glikozlarda mide rahat durmuyor. Tavsiye ederim.
  • Hayaldi gercek oldu ! Dun aksam disimi kirdim, demekki dedigim kadar varmis degilmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GÜRBÜZLER

Saygıdeğer DH Üye ve Ziyaretçileri

Baklava Hediyesi Kampanyamız 20 Mart 2016 Saat 23:59 itibariyle sona ermiştir.

Herkese En İçten Dileklerimizle Teşekkür Ediyoruz,

Kampanyayı daha yeni gördüm. Tabletten girince kampanyalar gözükmüyor haberiniz olsun. Bir kez daha yapacak mısınız? Akpa şavak tulum peyniri 500gr olandan alacağım ama şavak alpay 500gr gibi kendi kutusunda mı geliyor yoksa poşette mi? Kendi kutusunda geliyorsa sipariş geçeceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet kendi kutusunda geliyor, ben aldım tadı güzel, tekrar sipariş vermeyi düşünüyorum. Yalnız kargoda nasıl taşındığı soru işareti, geldiğinde peynirin suyu tüm ürünlerin üzerine akmıştı, bir şekilde daha iyi paketlenmesi lazım.
  • GÜRBÜZLER G kullanıcısına yanıt
    Yeni kampanyayı bekliyorum en kısa zamanda, stoklar tükendi, beklemedeyim.
  • Ancak fırsat bulup da yazabildim.

Son kampanyadaki Baklava bence çok çok iyiydi. Ailecek çok beğendik.

Ayrıca Ağın leblebisini ve antep fıstıklı döner cezeryeyi yine çok beğendik.

Benzer kampnayları yine bekliyoruz.

Teşekkürler.
  • Arkadaşlardan aynı zamanda iki ayrı siparişim oldu. Karışık çerez paketleri fena değil Tuğba çerez kadar lezzetli değil. Fakat Cezeryeleri ve ağın leblebileri müthiş lezzetli. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Kırık leblebiden biraz fazla almışım neyseki yoksa pişman olurdum herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayvandoktoru

Arkadaşlardan aynı zamanda iki ayrı siparişim oldu. Karışık çerez paketleri fena değil Tuğba çerez kadar lezzetli değil. Fakat Cezeryeleri ve ağın leblebileri müthiş lezzetli. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Kırık leblebiden biraz fazla almışım neyseki yoksa pişman olurdum herhalde.

Tuğba'nın fiyatları gereksiz ölçüde yüksek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.