Şimdi Ara

DH Özel ! Antep Fıstıklı Baklava HEDiYE Kampanyası - BiTTi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
7
Favori
8.462
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sipariş numaralarım : 22A30D53 VE D20E420D hediyelerimi unutmayınız lütfen
  • Merhabalar Sayın 'Gürbüzler Kuruyemiş' yetkilisi.

Ben; Düzce'den Sezai Rahmi YILDIRIM. Dün gece sizden ikinci kez sipariş (184 lira) verdim. Bu kampanyanızdan şimdi haberim oldu ve ben sipariş numaramı bilmiyorum. Telefonunuza çıkan bayana durumu anlattım.
    Beni mağdur etmeyeceğinize inanıyor, beklentimin 1 kg. Antep fıstıklı kadayıf olduğunu buradan da belirtiyorum.

Başka alışverişlerde de görüşeceğimiz inancımla.
  • merhaba

sipariş numaram: E06DC694

teşekkürler,
  • Sipariş No : A12E8E5C
  • Konuyu gizlemek için gelenler
  • hemşerimizden almıyacağız da kimden alacağız..

siparişi numaram 69EF150A gakko.. Selamlar olsun hayırlı satışlar..
  • merhaba şimdi sipariş geçtim, 37tl'lik sipariş oluşturdum, baklavaya gerek duymadık

Sipariş No : 3AF790ED

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackSea14 -- 18 Mart 2016; 20:11:53 >
  • ilanı veren arkadaş iki gündür foruma uğramıyo çok ilgili alakalı bir satıcı !!!!
  • Konu sahibi arkadaş her konuda gayet ilgilidir...Zaten şirketin sahiplerinden bildiğim kadarıyla...Başka işleri çıkmış olabilir...
  • nazif21 N kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam,

Gün içerisinde genellikle sevkiyat bölümündeki bilgisayarlardan üye girişi yapmadan kontrol ettiğimiz için Forumda görünmemiş olabiliriz ama açtığımız konular ve paylaşımlar sürekli olarak tarafımızdan takip edilmektedir.

Bu kampanyamızda öngördüğümüzün üzerinde katılım olduğu için ve özellikle de hediye olarak gönderdiğimiz ürünün baklava oluşu nedeniyle paketlemeleri birebir kontrol ediyoruz. Bunun için de çoğunlukla sevkiyat bölümünde görev yapıyor ve ancak bu saatlerde kendi yerimize geçebiliyoruz.

Bu durumdan şikayetçi değiliz aksine DH Üye ve Ziyaretçilerinin göstermiş oldukları muhteşem ilgiye içtenlikle teşekkürlerimizi sunuyoruz,
  • bektaş: keyfimden yapılmış bişey değil elime geçecek bişeyde yok yani olumsuz bişeyler yaşadığımı belirtmemin neresi kötü,
    koç kardeş: paketin üstünde leblebi double yazıyor ağın leblebisimidir bilmiyorum siparişi o şekilde istedim fakat leblebiyi yerken 2 kase getiriyorum ürünün özelliği belki sert olması olabilir fakat taş gibi olanlar kırılmayanlar var 30 yaşında insnaım gücüm yetmiyor desem olacak iş değil yani :)
    gürbüzler: C9BAD886 sipariş kodum bu ayrıca tulum peyniri içinde koyun sütü olduğunu belirtmiş olsaydınız sitede keşke bilgilendirme amaçlı olarak.
    misafire ikram edip problem yaşayınca yazdım hem babadan fırça yedik zaten internetten gıda vs alışverişlerine sıcak değil böyle bişey yaşanınca bende savunmasız kaldım.
    bu ağın leblebisinin sertlik seviyesini kanıtlamamın bi yolunu gösterebilrseniz göstereyim çünkü dişimle öğütemiyorum bile o derece sertler.
    çiğdem konusundada üstü çok soyuk taze çiğdemde böyle olmaz diye biliyorum hatta bi resim çekmiştim dilerseniz yükleme yapayım be tüm paketlerin içinde acayip şekilde ürün tozu mevcut

• Tekrar sipariş verdim.
    Sipariş no:03901577
  • GÜRBÜZLER G kullanıcısına yanıt
    hocam eleştiriye cevap vermişsin ama yukarıda sorduğum sorunun cevabını vermemişsin.
    "tek seferde 100 tl lik sipariş versek 800 gram baklava mı gelecek yoksa gene 400 grammı ?"
    diye sormuştum ama siz cevap verinceye kadar kampanya bitecek
  • DB9C3622
  • Sipariş Onayı
    Siparişiniz başarıyla gerçekleştirildi.
    Sipariş Tarihi : 20.3.2016 12:13:43

Sipariş No : 62D33F95
  • GÜRBÜZLER G kullanıcısına yanıt
    Geçen pazartesi günü siparişimi aldığımı belirtmiştim. Baklava hediyesi gerçekten güzeldi. Lokumlarda öyle. Ama çerez berbat ötesi.

Kabak çekirdeği , fındık ve antep fıstığı dışında ki tüm ürünler bayattı. Yakıştıramadım. Çerez konusunda ilk ve son alışverişim oldu , Diğer arkadaşlara kesinlikle önermem !
  • nazif21 N kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada buna benzer bir soruya şöyle cevap verilmiş.

Merhaba, Farklı günlerde sipariş vermek kaydıyla 1 kişi 1 kez den fazla yararlanabilir.
  • Fındık alacaktım ama kalmamış galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de tekrar sipariş verdim.

Sipariş No: 401437CC

Geçen defa çok memnun kalmıştım, böyle kampanyaların devamını bekleriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sipariş No: 3BD25095 51.5TL Hediye Baklava kampanyası

Sipariş Tarihi: 20.3.2016 20:21:31
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.