Şimdi Ara

DH Otomobil Genel, 2011 YILI UNUTULMAZLAR !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
3
Favori
8.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 167
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 33 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • cihanair (22 mesaj) f-a-t-i-h (9 mesaj) North Korea (7 mesaj) Dominic Toretto (6 mesaj) moral83 (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (100 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> DH Otomobil Genel, 2011 YILI UNUTULMAZLAR !
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2550 Mesaj
    Akla zarar sahibinden ilanlari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    417 Mesaj
    Ankara trafiğinde vites atarken elinde kalan arkadaş

http://forum.donanimhaber.com/m_54132789/mpage_1/key_/tm.htm
    |
    |
  • Yarbay
    8740 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: skunk2.

quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

Cihanair in 70 bine 2. El jetta almasi.

ciddimisiniz 2. el jetta ya 70 bin tl cok deli para. ondan sonra corolla yada elantra pahalı derler adamlar hiç olmazsa sıfırına 50 bin tl istiyor :)

Donanimli diye almis, o donanimlar ile sifiri 70 bini belki hak edebilir ama 2. Elde birakin 70 bini 50 bin bile yuksek bir sayi o sinif arabalar icin. Saygim var kendisine, hatta biz de babamin sirket araci olan jettayi kullaniyoruz ancak arabada bir dsg ve dizel motor var diye 67 bine yakin sifir fiyatini kesinlikle hak etmiyor, kotu degil ama dsg sanzumani haric gayet ortalama bir araba.

• Yarbay
    2288 Mesaj
    Şu Golf vardı Rusya-Sibirya'ya giden seriden klimasız ama DSG'li. Birde Cetta olayı tabiki.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

quote:

quote:

ciddimisiniz 2. el jetta ya 70 bin tl cok deli para. ondan sonra corolla yada elantra pahalı derler adamlar hiç olmazsa sıfırına 50 bin tl istiyor :)

Donanimli diye almis, o donanimlar ile sifiri 70 bini belki hak edebilir ama 2. Elde birakin 70 bini 50 bin bile yuksek bir sayi o sinif arabalar icin. Saygim var kendisine, hatta biz de babamin sirket araci olan jettayi kullaniyoruz ancak arabada bir dsg ve dizel motor var diye 67 bine yakin sifir fiyatini kesinlikle hak etmiyor, kotu degil ama dsg sanzumani haric gayet ortalama bir araba.

Adamda para bol alıyor, zenginin malı züğürdün çenesini yorar.

• Yarbay
    3491 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dominic Toretto

Forumdan bir arkadaşın komşusu sıfır passat için uzun süre sıra beklemiş (5-6 aydan fazlaydı sanırım) ve arabayı alıp evinin önüne parkettiği gün çöp kamyonu çarpmıştı. Yöneticiler konuyu kaldırmış link veremiyorum.

evet yılın olayı buydu bence.

yılın yalan haberide sinoplunun lastik muahbbeti.

quote:

Orijinalden alıntı: tralles

Vitesi çat diye dörde atanlar ve Toyota'daki gizli beygirler.

gizli beygirleri biri sürekli her alana yazıyordu oda ilginç ti gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi INTRUDERTR -- 29 Aralık 2011; 14:09:46 >
    |
    |

• Yarbay
    2944 Mesaj
    Michelin mi yoksa Bridgestone mu diye lastik önerisi isteyenlere Nokian tavsiye edilmesi
  • DH+ Dergi Editörü
    9533 Mesaj
    Doğanın insignia 1.4 turbo için 3 ay beklemesi......

benim bilgilendirici konularım tahrik içerikli olduğu için konunun kitlenmesi......
    |
    |
  • Yarbay
    8740 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: North Korea

quote:

quote:

quote:

Biz kendimizi prestij diye kandiracagimiza uzun yol için Jettanin tirnagi olamayacagi bir araba aldik, milletin abuk sabuk kullandigi arabayi almaktansa da sifir almayi tercih ettik.

Jetta kiskanilacak araba degildir, hatta ortalama gelirdeki herkese rahatca 10-15 bin kredi verildigine bakilirsa, otomobil saticilarinin da kredi verdigine bakilir ise genel anlamda kimse ortalama bir c sinifi araci kiskanmaz.

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

quote:

quote:

quote:

Bendede para bol gidip DSG'li Turbo Şahin alıcam

• DH+ Dergi Editörü
    9533 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dominic Toretto

quote:

quote:

quote:

quote:

Bendede para bol gidip DSG'li Turbo Şahin alıcam

Tarihin ilk çift kavramalı apaçisi olursun......
    |
    |

• Teğmen
    193 Mesaj
    Ford fiestada hava yastığı yok deyip 3.800 tl ile 7 hava yastığı ekleyebilirsiniz demesi ve bu aracı içindeki hava yasığı ilk sizde var diyen bayi ve benim salak arkadaşım buna sevinerek arabayı almasına 2 gün güldüm

Not :bu arkadaşım hala saf salak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sun.off -- 29 Aralık 2011; 14:34:29 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    399 Mesaj
    1.4 TSi me çip taktırdım ferrari tokatlıyorum.
    |
    |
  • Yarbay
    2238 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: **osk@r78**

Michelin mi yoksa Bridgestone mu diye lastik önerisi isteyenlere Nokian tavsiye edilmesi

hatta 2011 açtığı konularla komple senersongur arkadaşımızn yılı olsun
    |
    |
  • Binbaşı
    1775 Mesaj
    quote:

Yemin ediyorum sesli güldüm Arkadaşıma da link attım aradı o da gülüyomuş

• Yarbay
    2907 Mesaj
    Taner abinin talihsiz kazası, en çok üzüldüğüm konulardan birisi..
    Ve yine Taner abinin Beyaz Gece TDI Passat SW alması, kendim almış kadar sevinmiştim..

Veee iki konunun da suyunu çıkarıp alakasız yere çekenlere de bir hayli sinirlenmiştim..
  • Yarbay
    3759 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: değiştir

her tavsiye isteyene chevrolet aveo tavsiye edilmesi...
    bunun bide epica versiyonu vardı
    |
    |
  • Yarbay
    3783 Mesaj
    Ferrari - Porsche başlığı altında "Ferrari atmosferik motor olduğu için dağa çıkarken güç kaybeder, ondan 911 Turbo daha iyi" diyen arkadaşlar
    |
    |
  • Yarbay
    5142 Mesaj
    1. Banchi Doğan'in yaklaşık 20 adet tavsiye konusu açtıktan sonra aldığı Astrayi 2 ayda satmasi
    2. Cihanair 2. el 70.000 TL Jettta alımı
    3. Taner Göde'nin çok sevdiği aracıyla kaza yapması ve elden çıkartması.

BUnlar yılın dikkat cekici olayları.

Yılın performansı ise Haluk23 ve diğer Ankaralı arkadaşların test konularidir.

Tüm arkadaşlara selamlar ve güzel bir yıl, keyifli forumlar diliyorum.

• Yarbay
    13734 Mesaj
    Şahin'i sattım. Bugatti alıcam şeklinde konu açan arkadaşa şahin'deki konforu bulamazsın şeklinde verilen cevap.

Her aklıma geldiğinde gülerim.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
backlink paketleri
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.