Şimdi Ara

DH Otomobil Genel, 2011 YILI UNUTULMAZLAR ! (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
3
Favori
9.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: delgadobm

quote:

Orijinalden alıntı: **osk@r78**

Michelin mi yoksa Bridgestone mu diye lastik önerisi isteyenlere Nokian tavsiye edilmesi

1 şenersongurun 130 tl benzin ile 600 km yol yapması

2 şenersongurun michelin brigstone isteye nokian kullanmamasına rağmen şiddetle tavsiye etmesi

3 banchidoğanın 3-4 aydan beri gelmeyen insigniası

4 cihanairın 2 el cettası ve fiyatı

5 özellikle son aylarda
    a segmenti arayana
    b segmenti arayana
    c segmenti arayana
    dizel arayana
    benzinli arayana
    hb arayana
    sedan arayana
    sw arayana
    donanım arayana
    güvenlik arayana
    konfor arayana
    gelene geçene
    durana bekleyene
    kim ne ararsa ne karşılaştırma yaparsa
    aveo tavsiye edilmesi

Kıkır kıkır gülüyordum da, bunda patladım işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Orijinalden alıntı: delgadobm

quote:

Orijinalden alıntı: **osk@r78**

Michelin mi yoksa Bridgestone mu diye lastik önerisi isteyenlere Nokian tavsiye edilmesi

1 şenersongurun 130 tl benzin ile 600 km yol yapması

2 şenersongurun michelin brigstone isteye nokian kullanmamasına rağmen şiddetle tavsiye etmesi

3 banchidoğanın 3-4 aydan beri gelmeyen insigniası

4 cihanairın 2 el cettası ve fiyatı

5 özellikle son aylarda
    a segmenti arayana
    b segmenti arayana
    c segmenti arayana
    dizel arayana
    benzinli arayana
    hb arayana
    sedan arayana
    sw arayana
    donanım arayana
    güvenlik arayana
    konfor arayana
    gelene geçene
    durana bekleyene
    kim ne ararsa ne karşılaştırma yaparsa
    aveo tavsiye edilmesi

Kıkır kıkır gülüyordum da, bunda patladım işte

tespitler muhteşem, birde 8 senelik üye olarak bu yılı diğerlerinden ayıran en önemli konular: VAG Grubu'nu karalama ve sahiplerini ezme, Hyunda Fanatizmi (bir aralar vardı bitti), VAG Grubu Araçlarını Aşırı Yüceltenler, Alkollü Araç Tüketimi, Çakma Xenon Terör Örgütünün Halkımız üzerindeki etkileri (aldığım bütün uzaklaştırmalar sırf o konuda ettiğim küfürler yüzünden)
  • http://forum.donanimhaber.com/m_44372662/mpage_1/f_/key_korfez%2Cpisti//tm.htm#44379181 GÜLE GÜLE CLS 350 GÜLE GÜLE MERCEDES
    güle güle attraction.yolun düşerse bekleriz attraction.1 turda bize attır attraction..

http://forum.donanimhaber.com/m_50564536/mpage_1/f_/key_attraction//tm.htm#50618564 serhat abisi ve test sürüşü.
    arayan bulur dahası var.ha unutmadan serhat abiye selam söyleyin.

http://forum.donanimhaber.com/m_50463463/mpage_1/key_attraction/tm.htm bmw 1.16i ile 1.6 180 hp lik insignia yı yarıştırmaya çalışan,aradaki 65 beygirlik farkı pilotajı ile kapayacağına inananlar vardı.bu adamı savunanlar çok birazdan gelip benle uğraşırlar.neyseki adamın yazdığı küfürleri hepberaber gördük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berk Özkan -- 31 Aralık 2011; 5:21:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onder46

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Golf 7 de muhtemelen karaborsa olucak

Onuda 70.000 alirim kesin ben

Ozamanda 2012 damga vururum ::)))

Golf 7, 2013 ilk çeyreğinde gelecek.

Sayın onder46 Golf 7 nin 2013 ün ilk çeyreğinde geleceği kesinmi nereden duydunuz.Kaynak nedir ?
    Paylaşırsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -REVOLUTİON- -- 31 Aralık 2011; 5:00:18 >
  • Attraction ın gitmesi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalurjist

Attraction ın gitmesi...

Attraction 1.16 ile geri dönecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berk Özkan

quote:

Attraction ın gitmesi...

• quote:

quote:

Attraction ın gitmesi...

Corvette ile döner, eğer dönecek olursa.
  • quote:

quote:

quote:

Attraction ın gitmesi...

Kıçı başı oynayan corvette yakışmaz attractiona
  • quote:

Orijinalden alıntı: airbrq_23

quote:

quote:

quote:

Attraction ın gitmesi...

Kıçı başı oynayan corvette yakışmaz attractiona

Yakışır mı yakışmaz mı bilemem ama araç çok deli.
  • quote:

quote:

quote:

Attraction ın gitmesi...

ben 1.16 ile geçerim "corvette" i.10 tur atalım bak debriyajı bitecek motor hararet yapacak ve muhtemelen de ordan çekici ile cıkacak.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Attraction ın gitmesi...

ben 1.16 ile geçerim "corvette" i.10 tur atalım bak debriyajı bitecek motor hararet yapacak ve muhtemelen de ordan çekici ile cıkacak.

Hayati pistlerde geçen biri bol keseden sallamaz pist çok farkli birsey oraya ilk defa çikip 300 beygir arabanla ortaligi duman edecegini duşunme,ne zaman gaza basilir ne zaman frene vites araliklari nelerdir nasil viraj daha hizli alinir vb. Bunlari bilmeden çikarsan piste tecrubeli olan 116i'de olsa içinden geçer gider..
  • Fiesta 1.6 TdCi ile marka-model farketmeden herkese selektor yaptigini soyleyen biri vardi.

Ayni arkadas olabilir emin degilim,Hyundai ovmenin suyunun ciktigi zamanlarda imzasina sunu yazmisti: 'Forumu Koreli ulkuculer basti'
  • 1) Accent era hakkında birinin yorumu vardı.
    "Bu araç yer uçağı gibiydi.En çok bozulan parçası sellektör koluydu" demesi çok güldürmüştü beni.Hala aklıma geldikçe gülerim.

2) Hyundainin gizli beygirler konusu vardı.Forum birbirine girmişti ortalık karışmıştı.Konuyu açan arkadaş ceza almıştı.

3) Vw nin çok övülmesi ve eleştirilmesi.Her açılan konunun vw ye gelmesi.

4) Her araç isteyene aveo denmesi.Eskiden colt vardı onun yerini aveo aldı.

5) Son olarak kuzey-güney kore çekişmesi.Unutamam bu olayı.Türkiyeyi bıraktık yabancı ülkeleri savunur olduk.

Şimdilik aklıma gelen bunlar:))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devils_

2) Hyundainin gizli beygirler konusu vardı.Forum birbirine girmişti ortalık karışmıştı.Konuyu açan arkadaş ceza almıştı.

Gizli beygirler Hyundai veya Jetta'nın değil bildiğim kadarıyla Efsane Kasa Toyota Corolla'nındı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erzurum lu

quote:

Gizli beygirler Hyundai veya Jetta'nın değil bildiğim kadarıyla Efsane Kasa Toyota Corolla'nındı.

mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=52111071&p=1#52112880

Hocam telefondan girdiğim için yanlış olabilir.Link buydu galiba.Arama menüsünden gizli beygirler yazinca aşağıda çıkıyordu.

O dediğiniz konudan haberim yok.Linki varsa okumayı isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Erzurum lu

quote:

mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=52111071&p=1#52112880

Hocam telefondan girdiğim için yanlış olabilir.Link buydu galiba.Arama menüsünden gizli beygirler yazinca aşağıda çıkıyordu.

Gizli beygirler muhabbeti Corolla ile çıktı.
    Yaklaşık 2 senelik muhabbet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamurat28

toyotanın gizli beygirleri mercedes 403'ün 190'dan sonra kontağı kapatıp açtığımızda roketleme sistemine geçmesi Attraction!ın ban yemesi.

88 milde de zamanda yolculuğa çıkıyor mu bari?
  • quote:

İlk yazıldığı konuyu tam hatırlamıyorum ve bulamadım ancak konu hakkında en fazla detayın bulunduğu link bu olması lazım:

http://forum.donanimhaber.com/m_39571241/mpage_1/f_/key_gizli%2Cbeygir//tm.htm#39571459
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayram1599

quote:

Orijinalden alıntı: sys3434

quote:

Orijinalden alıntı: shanke

Kia Ceed'in inanılmaz derecedeki 4. vites performansı :) ve Vitesi Çatt diye atanlar klübü

http://forum.donanimhaber.com/m_46861775/mpage_1/key_vitesi%2Ccat/tm.htm

quote:

yıllar öncesinden bi büyüğüm demişti ki yeğen buzda mümkün olduğunca yüksek vites kullanacaksın çünkü düşük viteste motorun ürettiği güç şanzımanın tork çarpımı neticesinde tekerleğe tamamiyle aktarılıyor ve yerde tutunamayan tekerlek patinaja başlıyor. gazı sabitle, mümkün olan en yüksek vitesi seç ve ilerle demişti. aklımda parlayan bu düşünce kendime olan güvenimi beş kat daha fazla yerine getirdi. neyse gaza hafifçe bastım motor devrini 3500 devir/dakikada sabitledim. bu arada dikiz aynasından baktım, benim komşu hala audisinin içinde merakla bekliyor bakalım ben ne yapıcam diye.vitesi çat diye 4"e taktım debriyajı kontrollüce bırakmaya başladım. direksiyonu çok hafif sola kırdım bu araba düşen motor devrini kompanze edebilmek için gaza çok kontrollü ufak dokunuşlarda bulundum. araba kumda ilerleyen bir land cruiser gibi hiç patinaj çekmeden kendi kendini yola çıkarttı.

220de 5e takması
    quote:

selam arkadaşlar bende 2010 1.6 benzinli kia ceed hb araba var geçen otobana çıktım bir sapaktan sol şeride geçmek isterken arkamdan gelen golf inat etti yol vermedi geçemedim neyse o da en sola geçti bende arkasından takipe başladım baya bi bastık ma tampon tampona golf önde ben arkada baya gittik bilenler bilir tem yolunda. 180 e kadar bastım arkasında selektör yaptım yol istiyorum ama vermedi bende inat ettim vitesi çat diye 4 e taktım araba birden ok gibi uzadı bi sağ şeride geçtim bir anda 210 gibi bi süratle önüne geçtim 5 e attım 220 yi yeni geçmiştim baktım arkamda sinyal verdi sağ şeritlere doğru kaçtı bende bastım gittim. golfün arkasında tsi yazıyordu şimdi yanlış değilsem 122 beygir değil mi bu araba ama arkadaşın dediğine göre 140 beygir de olabilirmiş. çok övüyorlar golflerin turbo var diye motorunda ama bende turbo yok. yani kia ceed golften çok hızlı hele ki bir anda ok gibi 220 hıza çıkmasını unutamam kia bu arabaya 128 beygir diyor ama sanki 150 beygir gibi gidiyor siz ne dersiniz bu konuda? bir de araba çok güzel herkeze ceed tavsiye ederim.

bu on numara :)

bende oyumu bundan yana kullanıyorum

Aynen
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.