Şimdi Ara

DH Otomobil'e damgasını vuran replikler (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
414
Cevap
6
Favori
22.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DSMN

quote:

Orijinalden alıntı: kaya5789

Bir de Honda'cı bir arkadşın sorusu var ama otm genelde sorulup sorulmadıgına emin değilim:

DH Otomobil'e damgasını vuran replikler

Bu da bombaymış.

Bunu hatırlıyorum harbi bombaydı

• daha da gelmem bu foruma.
    kesin "C"etta'dır
    Tiesay+DeSeGe+98Oktan=Tadından Yinmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya5789

sanırım en komiği bu

• benim bu forumda hatırladığım en komik ama bir o kadar da seviyesiz bir dialog var, kimler arasında geçmişti hatırlamıyorum ama olay şöyle gelişir;

A kişisi: (başlık açmış konunun ismi bmw 320) Arkadaşlar c.tesi günü evleniyorum kendi aracım corsa, arkadaşın arabası 320, hangisini gelin arabası yapmalıyım?
    B kişisi: şunu yap
    C kişisi: bla bla
    D kişisi: başkasının şeyi ile gerdeğe mi girilirmiş, corsayı yap

bir de tabi klişeler var:

transporter ile 240 yaptım*

1.4 tsi ile araba full dolu şehiriçi karmam 5 lt üstelik her daim bagajda 2 tane inek taşıyorum*

vs vs
  • 5 saniye içinde yönlendirileceksiniz.

ve

Reklam yeni sayfada açılır, gezintinizi etkilemez

• quote:

Orijinalden alıntı: Polemik

quote:

Orijinalden alıntı: brujeria

"Kapıyı kapatınca çıkan tok ses"

Hastasıyım.

bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quadrifoglio.

'Reklam yeni sayfada açılır, gezintinizi etkilemez.'

Bir reklam var, yazılana her gözüm iliştiğinde okuduğum; Bimeks'den Notebook alınmaz.

5 saniyeliğine gezintim etkilendi ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: _opeth

quote:

'Reklam yeni sayfada açılır, gezintinizi etkilemez.'

Bir reklam var, yazılana her gözüm iliştiğinde okuduğum; Bimeks'den Notebook alınmaz.

5 saniyeliğine gezintim etkilendi ama

alırsam namerdim...

• quote:

Orijinalden alıntı: son_samuray

Jetta Tsı ile 330 u rakip sınıfına bile koymam 98 okatan aldım arabam 200 hp çıktı

Bu arada babamda 2. Araba olarak cetta tsı 122 dsg almış

Artık benden de bu tarz konular bekleyin babamın cettasıyla behlülün arabasını tokatladım behlül aptal oldu

TSI ım var rakibim yok acil rakip aranıyor

behlül tokatlandıktan sonra

http://www.youtube.com/watch?v=D8EmZxKrel8

• LADA Samara mı, Şahin mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: son_samuray

Jetta Tsı ile 330 u rakip sınıfına bile koymam 98 okatan aldım arabam 200 hp çıktı

Bu arada babamda 2. Araba olarak cetta tsı 122 dsg almış

Artık benden de bu tarz konular bekleyin babamın cettasıyla behlülün arabasını tokatladım behlül aptal oldu

TSI ım var rakibim yok acil rakip aranıyor

Çok güzeldi

• aşağıdaki başlıktaki veletin kolpasını hala unutamıyorum

canım sıkıldıkça açar açar okurum yer imlerimin baş tacıdır

http://forum.donanimhaber.com/m_36050142/mpage_1/key_/tm.htm

quote:

ben sadece bılgı alma amaclı bu konuyu actım ehlıyetsız hız yapma sebebımı sıze acıklamaya gerek gormedım ılk basta ama yargısız ınfaz yapan toplumumuz oldugu ıcın hemen asıp kesıyorsunuz. bu yasıma kadar ehlıyet almama konusuna gelınce bu sızı hıc ılgılendırmıyor belkı bı ozurum var belkı param yok belkı ogrenım belgem yetmıyor ? ama ben genede acıklıyayım ben ıs adamıyım ıthalat ıhracat yapıyorum o sebepten yurt dısında ıkhamet edıyorum ve gunde 18 20 saat calıstıgım oluyor gozumu acıp yataga gırene kadar havalımanlarında gecıyor zamanım ulke ulke yaptıgım ıs geregı gonderdıgım tırları karsılamaktan anlasıldıgı gıbı sen vergısını odeyen arkadas VAKTIM YOK SENIN GIBI BOS GEZEN BIR VATANDAS DEGILIM. ayrıyetten bende yaptıgımı sıze kesınlıkle savunmuyorum bende cezamı sesımı cıkartmadan odıyecegım sadece kanunda 265 lıra olarak gozukuyor bana neden buakdar soledıler dedım olay buralara geldı. bana ınanmayan arkadas gıt bır hastaneye sor acıl durumda doguma alıyormusunuz nufus cuzdanı olmadan dıye bakalım nedıyecekler..

• quote:

Orijinalden alıntı: cottonmurat

aşağıdaki başlıktaki veletin kolpasını hala unutamıyorum

quote:

ben sadece bılgı alma amaclı bu konuyu actım ehlıyetsız hız yapma sebebımı sıze acıklamaya gerek gormedım ılk basta ama yargısız ınfaz yapan toplumumuz oldugu ıcın hemen asıp kesıyorsunuz. bu yasıma kadar ehlıyet almama konusuna gelınce bu sızı hıc ılgılendırmıyor belkı bı ozurum var belkı param yok belkı ogrenım belgem yetmıyor ? ama ben genede acıklıyayım ben ıs adamıyım ıthalat ıhracat yapıyorum o sebepten yurt dısında ıkhamet edıyorum ve gunde 18 20 saat calıstıgım oluyor gozumu acıp yataga gırene kadar havalımanlarında gecıyor zamanım ulke ulke yaptıgım ıs geregı gonderdıgım tırları karsılamaktan anlasıldıgı gıbı sen vergısını odeyen arkadas VAKTIM YOK SENIN GIBI BOS GEZEN BIR VATANDAS DEGILIM. ayrıyetten bende yaptıgımı sıze kesınlıkle savunmuyorum bende cezamı sesımı cıkartmadan odıyecegım sadece kanunda 265 lıra olarak gozukuyor bana neden buakdar soledıler dedım olay buralara geldı. bana ınanmayan arkadas gıt bır hastaneye sor acıl durumda doguma alıyormusunuz nufus cuzdanı olmadan dıye bakalım nedıyecekler..

Abi o çok fenaydı ya, foyası ortaya çıkınca valla üzüldüm çocuğa. Gerçi kendi kaşındı ama daha 17 yaşındaymış, keşke o kadar gidilmeseydi üstüne.

İnşallah bir gün büyük iş adamı olur, tırları mırları olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: cottonmurat

aşağıdaki başlıktaki veletin kolpasını hala unutamıyorum

quote:

iyiymiş. çelişken vatandaş

• Behlül nasıl çıldırdı
  • - Önü Civic arkası Jetta dan araklanmış
    - LPG fiyatlarının ne olacağı belli değil
    - Arkadaşım merak ettim ne iş yapıyorsun da bu kadar para kazanıyorsun
    - Nedir bu servet düşmanlığı
  • Ismi lazim degil, bir Jetta kullanicisinin, olumsuz yorumlarin akabinde, "Insanlar bu araca ula$amiyorlar ve kiskaniyorlar" $eklinde bir mesaj atmasi.

Araba degil, Boeing 747 kullaniyor eleman sanki
  • 55 litre depolu Golf ile 3 saat civarinda 200-220 km/s sabit hizla kullanimda 11 litre tuketim...

Katedilen yol: 3 x 210 = 630km
    Tuketilen yakit: 6.3 x 11 = 69.3 litre
    Golf'un urettigi yakit = 69.3 - 55 = 14.3 litre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quadrifoglio -- 2 Ocak 2010; 18:00:16 >
  • quote:

55 litre depolu Golf ile 3 saat civarinda 200-220 km/s sabit hizla kullanimda 11 litre tuketim...

Katedilen yol: 3 x 210 = 630km
    Tuketilen yakit: 6.3 x 11 = 69.3 litre
    Golf'un urettigi yakit = 69.3 - 55 = 14.3 litre.

Tsi motorunu kafere koydularda benim mi haberim yok

• Bu Behlül'ün tokatlanma anı mı?

Ben genelde yanımdan S 600 Long veya 760iL uçup geçtiğinde ama artık ve bundan sonra S 63 AMG zııpp diye fırladıktan sonra bu şekilde bağırıp çağırıyorum (direksiyona vurma hareketi harsiç tabi...).

quote:

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.