Şimdi Ara

DH - ODİN BÖLÜMÜ OYUNCULARI (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
635
Cevap
0
Favori
13.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu baştan kuruyorum, olmazsa Şamansız devam etmek zorunda kalıcaksınız ben format atana kadar
  • [B]Sangre nickin nedir, hangi CH'desin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thenisss

Online mısınız ? (Alp Erén & Sangre)
    Arkadas 31 Lv yaptı beni ben giremiom hala. Simdi 30-40 ort. 5-10 becerili Kdp cekip +9 a bascak. M cekmedim daha arkadas kendi parasından yapıor.

K. bakma giremedim. Parayı yatırdıysan alabilirim şimdi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sangre

Kasılmıyor ya, 18'im.

Yarın okuldan dersaneye gidicem perşembe de Fen dersi öğretmeni sınava götürecek. Cuma günü de dersaneye gidicem okuldan. Pazartesi-Salı-Perşembe boş bitek. Ptesi 3.30 dan sonra Salı-Perş. de 4.30 a kadar. O güne kadar 40-45 olurum (arkadas kasarsa) M de cekeriz zaten mecbur cafede gircez. Bu arada yeni versiona da hile cıkarmıslar haberiniz olsun :P 1 ay icinde sitelere düşer ilk ben paylaşırım zaten :P Yapan yapıor ama paylaşan yok. Banjo'nun eline bakıyoz biz de.

Ohooo, bu para işi yatar dostum söyliyim.

• quote:

quote:

Kasılmıyor ya, 18'im.

Yarın okuldan dersaneye gidicem perşembe de Fen dersi öğretmeni sınava götürecek. Cuma günü de dersaneye gidicem okuldan. Pazartesi-Salı-Perşembe boş bitek. Ptesi 3.30 dan sonra Salı-Perş. de 4.30 a kadar. O güne kadar 40-45 olurum (arkadas kasarsa) M de cekeriz zaten mecbur cafede gircez. Bu arada yeni versiona da hile cıkarmıslar haberiniz olsun :P 1 ay icinde sitelere düşer ilk ben paylaşırım zaten :P Yapan yapıor ama paylaşan yok. Banjo'nun eline bakıyoz biz de.

Hileyi buldum paylaşayım mı

• Yeni version tam da çıkacak zamanı buldu. Yer de var 10gb. Neden inmior pack anlamıorm.
    Alp Erén online değilsiniz diye yatırmadım. Olmadı benim arkadaştan alırsınız parayı. LaaZzZ dışında başka bi arkadaşım daha var. Kasmaz ama yardımcı olur :)
  • Ya gerçekten ben LaZzZ bizi kasar diye güvenip gelmiştim servera daha online olduğunu görmedim. Para da yok şans da yok birşey düşmüyor.
  • Sıktı ya burası

Ben cıkıyorum iyi kasmalar
  • Üyelik İşini Hallettim Sura Açtım Nick Abramis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lRuleBreak -- 25 Mayıs 2010; 19:47:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alp Erén

quote:

quote:

Kasılmıyor ya, 18'im.

Hileyi buldum paylaşayım mı

Paylaş, paylaş.

• Benimde 21 LvL Bi Ninjam Var Ama Okçu Yardım Ederseniz Skill 0'LaR ve Bıçakçı Açarım Sonra M'De Çekmeyi Düşünüyorum.
  • quote:

Ya gerçekten ben LaZzZ bizi kasar diye güvenip gelmiştim servera daha online olduğunu görmedim. Para da yok şans da yok birşey düşmüyor.

Kardesm telefonunu verim konus istersen. Msn de verebilirim. O da öğrenci onun da sınav haftası. İstersen atayım sana telefondan bir miktar para sen yüklettir. Her hafta pazartesi 10 lira atarım M çekersin. LaaZzZ şuana kadar tanıdığım en kaliteli insanlardar biridir. Verdiği sözü tutar, emin ol. Sınav haftası bitsin her gün en az 2 saat kasmazsa sizi ne derseniz olurum. Benim Grifon da da arkadaşım var 52 Lv RedBuLL. Onun bizi kasacağından emin olamadğım için sizi Odin'e davet ettim.
    Tekrar söyleyim pm at istersen telefonunu her pazartesi yollarım 10 lira sana. Parasında değilim. Açılsa şu allahın cezası oyun yükleteceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Legend_Warrior

Benimde 21 LvL Bi Ninjam Var Ama Okçu Yardım Ederseniz Skill 0'LaR ve Bıçakçı Açarım Sonra M'De Çekmeyi Düşünüyorum.

Haftaya ac kardesm kasamıyoruz bu hafta. Sınav haftası bu hafta. Ben zor zar giriorm bizi kascak arkadas hic giremior.
  • Şamanım. %10'a yakın kritik veriyorum. 10 lvl'im. Kasacak olan varsa beklerim

Ayrıca ben de hile buldum, 1-2 haftadır var elimde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ss4Gogeta -- 25 Mayıs 2010; 19:58:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

Şamanım. %10'a yakın kritik veriyorum. 10 lvl'im. Kasacak olan varsa beklerim

Oha :D Eski hileler çalışıo mu yeni versionda ? Yoksa direk çıkarmışlar mı ? Geriden takip ediyoz valla gündemi :/
  • Ya biriniz versin şu hileyi yeter ya.
  • quote:

quote:

Ya gerçekten ben LaZzZ bizi kasar diye güvenip gelmiştim servera daha online olduğunu görmedim. Para da yok şans da yok birşey düşmüyor.

Kardesm telefonunu verim konus istersen. Msn de verebilirim. O da öğrenci onun da sınav haftası. İstersen atayım sana telefondan bir miktar para sen yüklettir. Her hafta pazartesi 10 lira atarım M çekersin. LaaZzZ şuana kadar tanıdığım en kaliteli insanlardar biridir. Verdiği sözü tutar, emin ol. Sınav haftası bitsin her gün en az 2 saat kasmazsa sizi ne derseniz olurum. Benim Grifon da da arkadaşım var 52 Lv RedBuLL. Onun bizi kasacağından emin olamadğım için sizi Odin'e davet ettim.
    Tekrar söyleyim pm at istersen telefonunu her pazartesi yollarım 10 lira sana. Parasında değilim. Açılsa şu allahın cezası oyun yükleteceğim.

Yok kardeşim ben o anlamda demedim. Söz vermedi zaten bize ben daha konuşmadım bile onunla. Parayıda bana atmana gerek yok. Sen açıldığı zaman yüklersin bizi de görürsen seviniriz o kadar.

• quote:

quote:

quote:

Yok kardeşim ben o anlamda demedim. Söz vermedi zaten bize ben daha konuşmadım bile onunla. Parayıda bana atmana gerek yok. Sen açıldığı zaman yüklersin bizi de görürsen seviniriz o kadar.

Bana verdi :) Arkadaslarımı da getircem onları da kasarsın dimi dedim evet dedi. Zaten size çekicem ben item yaptım :) Herkese 30 Lv silahı ve 42 Lv zırhı takılar ve para kalırsada pay edicez aramızda.

• 4.5 indirin. Auto pick-skill-pot'u ayrı indirirsiniz. Onlar dışında yok yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizcc -- 25 Mayıs 2010; 20:21:15 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

Şamanım. %10'a yakın kritik veriyorum. 10 lvl'im. Kasacak olan varsa beklerim

Oha :D Eski hileler çalışıo mu yeni versionda ? Yoksa direk çıkarmışlar mı ? Geriden takip ediyoz valla gündemi :/

Eski değil hile, 8.0 mıydı 8.1 miydi neydi

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.