Şimdi Ara

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! (616. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
48.229
Cevap
72
Favori
4.110.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Lukunku

Sadece on-road için değil off-road için de Ford Connect

Tabii bu muayene sisteminden sonra böyle şeyler takabilirseniz... Off road'a çıkınca takılır aslında, kim görecek...

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!!

@LUKUNKU BENİM ARABAYI KOYMYŞSUN.TEMZ ARABAYMIŞ HE.ACABA BÖYLE BİR KORUMA BARI YAPTIRMAK NE KADARA MAL OLUR.

• BUDA BENİM 2.CONNECTİM.BUNU AZ KULLANIYORUM.

• cok geçmiş olsun... komsum ş.dısından geldiyse sorayım ona.. bu işlerin erbabıdır
  • quote:

Şu anda saat 04:15

Fotoğraf ararken, sitenin birisinden bir virüs geldi, masaüstünde kocaman bir VIRUS ALERT yazısı, sonra bir antivirüs dosyasının indirilmesini istiyor, tabii ki ben indirmiyorum. Ama sonra bilgisayar kilitleniyor, reset atıyor, daha sonra bir kaç kez makinayı açmaya çalışıyorum, tam masaüstü görünüyor, tekrar resetleniyor, sistem geri yükleme işlemi de işlemiyor, zira önceki tarihlerin hepsini otomatik siliyor. Antivirüslerim var, Panda ve NOD32; hiç bir işe yaramadı. Sonunda C sürücüsüne format atmak zorunda kaldım.

Bu problem yaklaşık 2 aydır var ve şu anda 4. kez başıma geldi, her defasında en az bir saatiniz bu işleme gidiyor, ana sürücüye format atmadan işlemlere yeniden başlayamıyorsunuz.

Bu gece daha kötü bir şey oldu; C: sürücüsü yerine çok çok önemli dosyalarımın olduğu başka bir sürücüyü silmişim. Hayır yanlışlık falan yok, WinXp setup'ında bana C olarak gösterdiği sürücüyü sil, yeniden biçimlendir dedim, boyutları da aynıydı, her defasında yaptığımda düzgün işleyen sistem, bugün kafayı yedi. Giden dosyalarıma mı yanayım, zamana mı yanayım, bu virüsü icat eden şerefsizlerin elleri kırılsın diye beddua mı edeyim, bilmiyorum. Daha şimdi yeni yeni sistem kendine gelmeye başladı, ama giden dosyalarımı geri getiremedim. İnternetten program aradım, recover yaparak bari kurtarayım diye, onlar da paralıymış. Dosyalarım gittiiii...

Sizden ricam, gerek bu pislik virüs, gerekse giden dosyalarımla ilgili bana vereceğiniz, tavsiye, bilgi, kısa bilgi, uzun bilgi, information her ne varsa bildirebilir , söyleyebilir, yazabilir misiniz?

Lütfen....

çok geçmiş olsun.. rus sitelerinden program indirilmemesi gerektiğini falan duymuştum. oralarda çok fazla uğraşıyorlarmış bu virüs işleriyle bunu biliyorum. herhangi biryerden birşeyler indirmeden tarama yapmak gerekiyor. bilgisayara indikten onra programı çalıştırmadan da etkili virüsler var mı bilmiyorum. nod 32 yi de birşey sanırdık...

bir de recoveri windows kurtarma diye yapıyordu ama virüsleri silip silmediğini bilmiyorum. eski dosyaları kurtarıp antivirüsle taratıp belki kurtarılabilir...

• quote:

Almanya'da Connect'in en yeni rakipleriyle yapılan test karşılaştırması var. Connect için de benim aracın aynısından seçmişler.

Almanca bilen varsa bize yardımcı olabilir mi?

Linki de burada

ARAÇLAR:
    Ford Tourneo Connect 1.8 TDCi | Peugeot Partner Tepee HDi 110 FAP | Renault Kangoo 1.5 dCi | VW Caddy Life 1.9 TDI

bizim şikayetçi olduğumuz yakıt kategorisinde;

Test consumption (litres per 100 km) ford 6.9 -- peug6.6 --rnlt 7.6 --caddy 7.5

EU consumption (litres per 100 km) 6.0 -- 5.6 -- 5.7 -- 6.2

şeklinde sıralama var. ama genelde 4. ve sonuncu olmuş. güvenlikte ise
    100 üzerinden 22 --70-- 53-- 43 gibi acayip bir ezilmişliğimiz var.

sanırım yeni olmalarından dolayı pejo ve reno nun çok dalda açık üstünlükleri var. glx olmasına karşın onların yanında eski kaldığından bizim ford tökezlemiş durumda. genel puanlamada

5000 puan üzerinden böyle bir durum var. F 2516 ---- P 2802 ---- P 2694 ---- VW 2662

GOOGLE TRANSLATE DEN ANCAK BU KADAR. ALMANCA BİLENLER AYRINTILI OLARAK BİR ÇEVİRSE ÇOK İYİ OLUR VALLAHİ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragotreis -- 26 Ağustos 2008; 11:14:10 >

• buda benim connect beyler aracın içi vip buzdolabı oto lcd tv oto dvd ve bir cok sey war ayrıca fabrika cıkısı arac deıl içi oldugu gibi dosemeli surgulu kapı haric aracın ıcınde kaporta goremezsin.sırada woofer war 25 cm 200 300 watt wooferler nekadar bilgisi olan warmı bide amfi ler

• ufukcan resimler cok ufak
  • quote:

Şu anda saat 04:15

Fotoğraf ararken, sitenin birisinden bir virüs geldi, masaüstünde kocaman bir VIRUS ALERT yazısı, sonra bir antivirüs dosyasının indirilmesini istiyor, tabii ki ben indirmiyorum. Ama sonra bilgisayar kilitleniyor, reset atıyor, daha sonra bir kaç kez makinayı açmaya çalışıyorum, tam masaüstü görünüyor, tekrar resetleniyor, sistem geri yükleme işlemi de işlemiyor, zira önceki tarihlerin hepsini otomatik siliyor. Antivirüslerim var, Panda ve NOD32; hiç bir işe yaramadı. Sonunda C sürücüsüne format atmak zorunda kaldım.

Bu problem yaklaşık 2 aydır var ve şu anda 4. kez başıma geldi, her defasında en az bir saatiniz bu işleme gidiyor, ana sürücüye format atmadan işlemlere yeniden başlayamıyorsunuz.

Bu gece daha kötü bir şey oldu; C: sürücüsü yerine çok çok önemli dosyalarımın olduğu başka bir sürücüyü silmişim. Hayır yanlışlık falan yok, WinXp setup'ında bana C olarak gösterdiği sürücüyü sil, yeniden biçimlendir dedim, boyutları da aynıydı, her defasında yaptığımda düzgün işleyen sistem, bugün kafayı yedi. Giden dosyalarıma mı yanayım, zamana mı yanayım, bu virüsü icat eden şerefsizlerin elleri kırılsın diye beddua mı edeyim, bilmiyorum. Daha şimdi yeni yeni sistem kendine gelmeye başladı, ama giden dosyalarımı geri getiremedim. İnternetten program aradım, recover yaparak bari kurtarayım diye, onlar da paralıymış. Dosyalarım gittiiii...

Sizden ricam, gerek bu pislik virüs, gerekse giden dosyalarımla ilgili bana vereceğiniz, tavsiye, bilgi, kısa bilgi, uzun bilgi, information her ne varsa bildirebilir , söyleyebilir, yazabilir misiniz?

Lütfen....

abim ayni sorun bende de yasandi birkac ay once., aldigim bilgisayari arkadasimiz olouyor geri getirdim ve gecenki gun aldim dedi malesef sen format yerine butun C: D: yi silmissin windowsxpyi yeniden kurarken hicbirsey kurtaramadim

kader napalim

ama bilgisayarimda birkac program vardi benim bilgisayari kendi bilgisayarina baglayarak network olusturdu yani oyle gecirdi programlari benimkine setup falan yok yani

istersen o dosyayi sana gonderebilirim msn uzeri belki bi isine yarayabilir dusundum..

easyrecovry professional var bende

• günaydın yada tünaydın team........
  • iyi günler team nasılsınız
  • slm arkadaşlar uzun zamandan beri girememiştim...herkese slmlar...keyifler iyidir umarım
    quote:

Lukunku
    Yüzbaşı

20 Ağustos 2008; 3:35:40

--------------------------------------------------------------------------------

Haber gruplarına üyelikten gelen bir mail içindeki resimle bu geceyi bitirelim...

Başlığı şöyleydi mailin: Türkler Hollywood filmi çevirirse...

Sabah esprisi..

Ekteki dosya (1)

**CoNNeCT TeaM**

2008 Ford Tourneo Connect GLX + Stil Paket - Metalik Siyah

Fotoğrafları da burada

bu arada en hoşuma giden resim bu...

• slm lar tüm slm edenlere
  • a.s.
  • merhaba, can dostlarim guzel insanlar

burda photoshop lkullanan arkadaslar var herhalde daa (illaki)

kimdir onlar eger sorsam??
    onlardan bi ricam olucak (birisinden)
  • ARKADAŞLAR BİZİM DAYININ 2005 75 PS DELÜX TONİK MAVİ CONNECTİ VAR.DAYIM ŞEKER HASTASI.KÖY YOLUNDA ŞEKER DÜŞÜYO VE ARABAYLA 2 TAKLA ATIYO.ARABA 1 CM DAHA KAYSAYDI UÇURUMDAN UÇACAKLARDI.ARABADA 5 KİŞİ VARDI.HİÇBİRİNİN BURNU BİLE KANAMDAN ARABADAN İNDİ.BİZE HABER GELDİ.GİTTİK ÇEKİCİ ALDIK.2 TAKLA ATTI AMA ARABADA O KADAR ÇOK HASAR YOK.SADECE CAMLAR KIRILDI VE EZİLMELER VAR.DÜŞÜNÜN PERT KARARI VERİLMEDİ.
  • slm arkadaslarrr bugün servise gittim 15 000 bakımın yaptımm neler arastırdım nelerr yavaşa yazıcamm connect in yeni sesiz motrun haberiniz varmıı 75 ve 90 2009 modellerde motorların hepsin 110 luğa motoruna benziyorr deneme sürüşüne basvurdum 75 lık di arac sanki benim 90 gibi kacıyoo bir kapattım 130 dedi havalimanı yolunda yanımdaki arkadasa dedim biraz cıkabilimiyiz dedim adam biraz daha hızlanabilirsinn dedi 165 170 arasıcook rahat gördümm inanamadım hemde dümdüz yolda hiç zorlanmadan banamasın dedi motor sessiz hemde seriiii yakıt konusun da 7.0 , 7.4 arası yakıyomuşş ben bir an düşündüm satayım 75 liğe geri döneyim mi düşünüyorum ama bakıcam basa bas değişirsee düz olan modeli alırızz diye düşünüyorummm

• quote:

Orjinalden alıntı: connectgücü

hoş geldin ... hangi ilden .. adın .. nereden team ı bulduğunu .. aracının rengi ve BG gücünü bizimle paylasırsan senide aramızda gormüş oluruz.. şimdiden hoşgeldin

MERHABA öncelikle aracımdan bilgi vereyim

ARACIM 75 BG 1.8.TDDİ BEYAZ KLİMALI

BEN KAYSERİDEYİM.

DONANIMHABERİ TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İLE TAKİP EDİYORDUM.

D.HABERİ SIK ZİYARET ETTİĞİM İÇİN ARAMA SAYFALARINDA ARAMA YAPARKEN SAYFA BAŞINA ARAYACIĞIMIZ KELİME, SONUNUA D.HABER yazıyordum. Böylece Ford Connect Teamle tanışma fırsatım oldu. Herkese Teşekkür ederim..
  • ARAMIZA HOŞGELDİN KAYSERİNİN NERESİNDE MERKEZMİİ ONLİNE OLMAM DİLEĞİYLEEE
  • quote:

Orjinalden alıntı: kral_cennect

slm arkadaslarrr bugün servise gittim 15 000 bakımın yaptımm neler arastırdım nelerr yavaşa yazıcamm connect in yeni sesiz motrun haberiniz varmıı 75 ve 90 2009 modellerde motorların hepsin 110 luğa motoruna benziyorr deneme sürüşüne basvurdum 75 lık di arac sanki benim 90 gibi kacıyoo bir kapattım 130 dedi havalimanı yolunda yanımdaki arkadasa dedim biraz cıkabilimiyiz dedim adam biraz daha hızlanabilirsinn dedi 165 170 arasıcook rahat gördümm inanamadım hemde dümdüz yolda hiç zorlanmadan banamasın dedi motor sessiz hemde seriiii yakıt konusun da 7.0 , 7.4 arası yakıyomuşş ben bir an düşündüm satayım 75 liğe geri döneyim mi düşünüyorum ama bakıcam basa bas değişirsee düz olan modeli alırızz diye düşünüyorummm

BENCE bizim connect glx cok ses yapiyor

1. viteste kalkarken 2500 3000 devirde iceriye sanki kamyon gibi geliyor
    4. viteste yine ayni ama 5de oyle bi sorun yok 2000 devirde 3750 devirde bile 4ten daha az ses yapiyor

ayarmi bozuk nedir acaba

• Bazı arkadaşlarımızın araçlarını satılık olduğunu görüyorum...

Ben satmayı şimdilik düşünmüyorum ama değerini merak ediyorum.

FORD TOURNEO CONNECT KOMBİ

K120 S STANDART ŞASİ 2004 MODEL ,75 BG, 23 000 KM, RENK:OPAK BEYAZ ,KLİMA

FUL SERVİS BAKIMLI

ARAÇ TEMİZ KM'SİNDEN ANLAYABİLİRSİNİZ...
    AKSESUAR:

ÜST ÇITA ,PERDE
  • 
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.