Şimdi Ara

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! (614. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
48.229
Cevap
72
Favori
4.110.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 612613614615616
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hevesiniz kursağınızda kalmasın ilk defa gorüyorum ve CONNECT i tekrar tebrik ediyorum .. direkler falan sapasağlam duruyor masallah
  • mehmet sen işine gücüne bak .. her zaman kapımız acık .. rahata geçince tekrar gelirsin ...şimdiden kolay gelsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: connectgücü

mehmet sen işine gücüne bak .. her zaman kapımız acık .. rahata geçince tekrar gelirsin ...şimdiden kolay gelsin

Sağolasın kaptan Ya bir de İstanbuldan bir connect çi lazım ama yok ki bi yardımcı olurum ben diyen. Ufak defek eşyalar için Neyse gece gece çok yüzsüzlük yapmıyım

• istanbulda yardımcı olabilecek arkdaşlar yardımcı olabilrler..

bu arada yeni gorüyorum gercekten resmi .. ellerine saglık abi
  • bunlarda benden olsun

arkada hoş logolar ve .. connect sever bi kardeşimiz poz vermiş

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!!

• quote:

Orjinalden alıntı: Lukunku

Ford-Otosan fabrikasına giriş...

Fotoğraflar geliyor...

Bu giriş niye böyle yaw

• @LUKUNKU SENİN KOYDUĞUN 2.RESMİN ORTASINDAKİ 85 KASA TRANSİTİ AZMI KULLANDIK HATTA ARACIN RESMİNİ KOYAYIM.HEMDE PİCKUP

• standart ı zırh gibiydi gerek yoktu ama zahmet etmiş yapmıslar... şimdiden yolldığın ve devam edecek resimler için ellerine sağlık abicim .. bi anda uyuya kalırsam die şimdiden edeyim
  •  *****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!!

• @LUKUNKU

ABİ MAŞŞALLAH NAZAR DEĞMESİN COŞTURMUSUN SİTEYİ YİNE RESİMLERLE.
  • Lukunku hocam ellerine sağlık döktürmüşsün
  • Ewt arkadaşlar pazar günü bi ödemiş gezisi yaptık ailece 40 YTL eurodizel ile 90km sabit hız ile 240 km gidebildim.(Klima+4 kişi)
  • günaydın team
  • günaydın team ... bu arada bende olmayan cok fazla foto var gerçekten .. olmayanların hepsini aldım arşive... evet diğer araçlardan daha kısır portfoyumuz var
  • bu fotolarhttp://fordconnectteam.buygoo.us de de olacakmı
  • quote:

Bunları da ben ilk defa gördüm, çünkü çok aradım, tam 6 aydır arıyorum, dün gece bulmak nasip oldu...

Connect'in prototipinin başında mühendisler tartışıyorlar...

aahh ah, tam bizim de olmamız gereken yer, ne var çağırsalar(dı) şu teamdan 3-5 kişi şuraya. önce arabalardan vereceklerdi birer tane ve sınırsız yakıt, deneyin gelin. benden iyi konfor-rahatlık uzmanı bulamazlar.. karavan gibi yaptırırdım. bir de motor yapılırken yakıt tüketimini azalttırırdık. offff ki of...

resimlere gelince birer kez baktım, daha da bakmayı düşünüyorum. lukunku sana da ne desem bilmiyorum. ama şüphelenmeye başladım artık senden iyice. bir iş var sende, mitmi deseeem, cia mı desem, rusyadan da resim çokken kgb diyesim de geliyor, hacker mi desem yoksa, var sende bir işler ama ney?
    bu kadar resim??? kesin var bi durumlar

vallahi tebrikler, bravo ben de arıyorum ama böylesi zor. hediye ettiğim objektif işe yaramış demek ki

• quote:

Orjinalden alıntı: shadow35

Ewt arkadaşlar pazar günü bi ödemiş gezisi yaptık ailece 40 YTL eurodizel ile 90km sabit hız ile 240 km gidebildim.(Klima+4 kişi)

• quote:

Ve huzurlarınızda Connect'in ilk ve tek çarpışma testi.

Aracın ilk imal edildiği 2002 yıllarında, Ford tarafından uygulanmış testten çıkan Connect'in durumu.

İnşallah daha önceden görmemişsinizdir de, benim de sevincim kursağımda kalmaz...

maalesef ben görmüştüm, hem de yakından...

bana çarpmıştı da o araba ondan sonra o hale geldi

evet nihayet.... eline sağlık lukunku. sonunda bir connect-çarpışma testi maç sonucu bulabildik. bu da standart 50 km hız mı daha mı yüksek ne dersiniz? yolcu kabini maaşallah sapasağlam. yandan çarpmasını da bulursak oh ne ala, aramaya devam.....

• AMERİKADAKİ TAXI CONNECTIN MOTORU:

Specifications (Transit Connect Taxi Concept):
    Body Type: 4-door mini-commercial vehicle
    Layout: front engine, FWD
    Engine: 2.0L, 16-valve DOHC I-4
    Transmission: 5-spd manual
    Brakes (front/rear): disc/disc, ABS, EBD
    Cargo Capacity: 2,123 L (75 cu-ft)
    Fuel Economy (city/hwy): 12.4 / 9.8 L/100 km (19 / 24 mpg)

BİZE 8 ONLARA 16 VALF.
  • 
Sayfa: önceki 612613614615616
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.