Şimdi Ara

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! (612. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
48.229
Cevap
72
Favori
4.110.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 610611612613614
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ufukcan aramıza hoşgeldin ekliyorum senide listeye
  • listede banada yer warmı dostlar eklerseniz sevinirim 90 hp magnum grisi 2007 ve vip (istanbul)
  • zenonlar yolu daha iyi gösteriyor neden desinlerki ama orjinalinde yok yasak derlerse bilmem ama türkiye burası bir çaresi bulunur herhalde bende de var sislerde bile çıkartmam kesinlikle bi ton para vedik arabaya çöpe mi atalım yani
  • arkadaşlar aracı muayneden geçiremeyen olursa bilgim olsun bakarız istanbul içi tabi
  • stopları kırmızıya boyattım komple park sensörü yaptırdım bunlarda yasak mı acaba bide giderken arkadaki kutu bası hiç görmesinler en iyisi çıkartmak
  • bişe olmaz .. bişe derlerse sen connectci anıl babayı tanıomusun de
  • allahtan yeni yaprırdım daha 10 ay var muayne ye bakalım o zamana kadar ne olur aracı götürmeden yaptırcam ama oda biraz tuzlu hemde bakalım seneye kadar heryer böyle olursa o işte yatabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lukunku

quote:

Orjinalden alıntı: hitaf73

kutlarım iyi bir yarıştı ama benim arabam daha temiz (Yenilen pehlivan güreşe doymaz)

size de ayrıca teşekkür ederim.

Yalnız, bir gece şeker tatlı kızınızla birlikte istanbul sahilinde çekilen resminizi, daha sonra yayından kaldırsanız bile benim gibi dikkatli birisinin gözünden kaçmadı ve o fotoğraf çoktan arşive kaydedildi bile. Yenilerini bekleriz. Haberiniz olsun.

Takılıyorum.

Allah size ve kızınıza sağlık, sıhhat içinde uzun ömürler nasip etsin inşallah.

İşte bu da belgesi.

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!!

Hocam gerçekten çok dikkatlisin. O resim sadece 5 dk forumda durdu nasılda farkettin. Yayından kardırma sebebine gelince bizim kız çok mızmızlandı o resmi koyma diye onun için kaldırdım. Kendi şahsi resimlerimi koyarım tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitaf73 -- 23 Ağustos 2008; 12:22:57 >

• tomponlara ve yan plastik çamurluk uçlarına boyayı nerden yaptırabilirim birde bu boyaların orjinal gibi olmadığı döküldüğü söyleniyor doğrumudur fiyatları ne kadardır bilen varsa yarumlarınızı beklerim
  • Özel ilaçları var onu sürüp boyuyyorlar dökülme olmuyor o zaman. Ama araban koyu renkse hiç yaptırtma benc e hem çok para verirsin (350-400 YTL) hemde koyu renkte kendini belli etmiyor.
  • FİYAT O KADAR TUTUYOR MUKİ DIŞARDAKİ TAMİRCİLERDE ARABANIN ÖN TAMPONU ORJİNALİ 95 YTL BOYASI 400 YTL WAY BEE PARAYI İŞÇİLİKTEN GÖTÜRÜYORLAR ANLAŞILAN GERÇİ SERVİSE SORMUŞTUM AMA GARANTİ VERMEDİ DÖKÜLME OLABİLİR DEDİ VE SADECE ÖN TAMPONA 220 + KDV İSTEMİŞLERDİ
  • 90 hp connect im 2007 nin sonu araç

• arkadaşlar resim neden koymuyosunuz görmek istiyorum fordlarınızı buda benimki

• oncelikle ufukcan.. hosgeldin aramiza devamli online gorme dilegiyle insallah ve araban guzel massallah allah kismeye kaza bela baska bir nusubet vermez insallah

ve arkadaslar simdi bu tamamen konumuz disi ama belki yardim edebilirsiniz diye dusundum

simdi bildiginiz gibi turkiyede youtube hala acilmadi 3 ay oldu yuh bee!! neyseh bizde dolayli yollardan giriyoruz tabi ben sahsen ktunnel ile giriyorum

ve orda bi sarkiya rastladim cok begendim ve onun mp3unu istiyorum acaba diyorum onu alabilirmisiniz

youtubeda................. Funda Arar - Bir Tanrıyı Bir de Beni Sakın Unutma
    yazarsaniz o cikiyor

bir el atabilirseniz cok makbule gecicek wallahi

veyahutda proxyserveri degistirerek diger ulkede gorunur gibi youtube orjinal sayfasina girebiliyorsun onuda biri (eger biliyorsa) pm atip gonderebilir

ozaman ben sariyi kendim indirebilirim youtubedan

simdi ktunnel ile girdigim icin link gecerli olmuyor

• arkadaslar ben zisden erken davrandim ve olayi cozdum rahatlikla giriyorum youtube ve herhangi bir siteye
  • quote:

Orjinalden alıntı: connectgücü

iyi geceler VEDKUM ... aracını goremedik gtti

ben bi ara resim koymuştum ama bidaha koyayım

• bu muayene işi gercekden can sıkıcı bir iş ama arkadaşlarında dediği gibi ruhsata işletmek gereke bilir ama banada arabana istedigin ve yakışan bir yan bariyer taktirmak veya üst bar takdirmak ne kadar trafik , yol,güvenlik açısından ne kadar etki eder buda ayrı

tabiki muayene istasyonlarında yapilamsı gereken yol.güvenlik açısından sakıncalı ise mudahele etmekdir

motor far lastik v.s standartlarına katılırım

zaten ben muayene harcınıda hiç anlamış değilim zaten vergisini ödüyorum buda biz oto kullanıcılarına devletin hediyesi herhal

mesela devlet işi ya muayene olmadan harcı ödüyosun oldukdan sonra ödeme yok

gercekden ama gercekden Türkiye de araba sahibi olmak zorr sanat

harcamalar ise muayene harcı+vergi+sigorta+kasko+mazot+otopark parası+v.s

düşünecek olursak aslında hem ekonomiye hemde piyasaya biz oto sahiplerinden daha fazla katkı sağlayan varmı

bir doktor avukat bile biz araç sahipleri kadar vergi ödemiyor mazot üzerinden ödenen vergiyide saymıyorum

YANİ ASLINDA içimi döktümmm

nedir bu ya hep sorun hep para AMA BEN CONNECT İMİ SEVİYORUMMMM

• lukunku abicim sen cokk haklısın doğru diyorsun ama bu işleri birden yapmasalar daha iyi olurdu türk insanını daha ayrıntılı bir acıklama yapmadan bu işleri hemen baslattıla tabi mağduru olanda gene biz oluyoruzz tabi bu işlerin kacısı yok ama tv int dergilerde gazetelerde daha ayrıntılı her hafta vs gibi seylerde bilgilendirseler çok daha iyi olurdu sağlık olsun benim 1 günümü aldı ama gec oldu güc olmasın derler ya kazasız belasız binmek nasip etsin hepinize iyi geceler iyi hafta sonu dilerim sayglarımla....
  • arkadaşlar

araçlarda yaptığınız değişiklikleri işletmek diyorsunuzda ticari araç olup reklam yapıştırıp bunuda sadece logolu olarak işleten dışında göreniniz duyanınız varmı

yani ne bileyim yan barları tavan çıtası filimleri işlenmiş araba gördünüzmü

ben sanmıyorum böyle birşey olacağını hem kim yapacak bu işlemeyi
    ruhsat değişecek tespit yapılacak
    peki tespiti kim yapacak şimdi arabayı extra var diyerek onaylamayan mühendislermi

hepsi bir soru işareti

benim sattığım connectin faturasında renkli camlı yazıyordu ama ruhsatında bu yazılı değildi hem yazılsa ruhsatta nereye yazılacak

polis veya muayenede camlara filimli diye itiraz etseler ve ben faturamı göstersem bu işten yırtabilirmiydim

vallahi hiç sanmıyorum

yukarda bir arkadaş demiş ford orjinal aksesurlı olarak satış yapıyor peki bunların durumu nasıl olacak.

• 
Sayfa: önceki 610611612613614
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.