Şimdi Ara

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! (608. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.229
Cevap
72
Favori
4.110.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 606607608609610
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • on tarafi arka tarafin hizasina getirebilse idim ve hicbir dezavantaj olmasa bence daha guzel duruyor ayni rangerover gibi yuksek

millete yukardan bakiyorsun

ben sahsen boyle dusunuyorum yuksek arabalara biraz ilgim vardir

egerki bu coonect almasa idik ozaman enistenin landroverini alacaktik nasip degilmis connect aldik ve yinede mutluyum iyiki aldik

tek sorun bu arabada su hiz limiti
  • bugün biryere daha yazmıştım, lada, şahin, toros gibi eski arabaların limiti 99 ken connect, caddy ,combo gibi araçların 88 olması çok kötü. bunu bir düzenleseler çok iyi olacak. hatta 110 yapsalar da herkes rahatlasa. öyle yollar var ki 90 la duruyormuşuz gibi oluyor.
  • HERKESİN KENDİ GÖRÜŞÜ TABİ Kİ BENDE ALÇAK ARABAYI SEVİYORUM LASTİKLE ÇAMURLUK ARASI AÇIK OLMICAK SPOR DURACAK BİRAZ HIZINA GELİNCE BEN 180 YAPTIM DAHA BASSAN 200 Ü BULUR BENCE BUDA BU ARABA İÇİN YETERLİ BENCE
  • PARDON YA BEN LİMİT DİYİNCE HIZ ANLADIM YOLU BULURSAM O KADAR TAKMIYORUM LİMİT FALAN ARABA GİDİYOR NAPALIM
  • bizde takmiyorduk iste daha dogrusu onceden bilmiyorduk ama sonra 3 tane ceza yedik toplam 750ytl diye sourusturduk meger oyleymis iste
  • Herkese Selam

Arkadaşlar bir sorum olacaktı.sadık_57 nin dediği gibi makasları aldırıp helezonik yaylı yaptırmanın yol tutuşuna fazla bi zararı olurmu?forumda birisi değiştirilebildiğinden bahsediyordu fazlada masraflı değilmiş ne dersiniz?
  • makasları aldırıp helezon gibi uygulamalar aracı garanti kapsamından çıkartır garanti kapsamında olmasa bile herhangi bir kaza durumunda yasal olarak herhangi bir hak iddia edemeyeceğpiniz gibi 3 ncü şahıslara karşı verdiğiniz zararaları tazminle yükümlü olursunuz.

ayrıca bir fabrika dolusu mühendis senelerdir yapmış denmiş en uygun olarak buna karar verip üretmiş bunun haricinde uygulamalara gitmek can ve mal güvenliğinizi tehlikeye sokacaktır.

iyi sürüşler
  • Anladım sağol en iyisi orjinali.
  • makasları egiyolar ama bu sefer de sert cukura girdiginde yaprak kırıyor makasın her bir parçası oluyor yaprak ve yol tutuşu sıfıra iniyor zaten en iyi yol tutusunu makaslı araçlar saglıyor
  • makaslar la ilgili açıklama yapan tüm arkadaşlar tşk ler galiba oynamanın bir anlamı yok o zaman
  • günaydın team
  • günaydın arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: connectgücü

günaydın team

sana küstüm ben

http://forum.donanimhaber.com/m_24210525/tm.htm

• bakıyorum
  • Günaydınlar

evet en iyisi aksla makasla oynamamak
  • öyle yapmak lazım artık aracın yol tutuşunu kango veya doblo nunkine çevirmeye gerek yok
  • küsmedim tabi de, elbirliğiyle o bakım sayfasını güncel tutmalıyız diye düşünüyorum. sonuçta kürkçü dükkanı gibi hepimizin gideceği yer orası. bu da çok manalı cümle oldu.
  • oylama dün gece kapanıyordu .. dün gece yolculuk esnasında olduğum için sabah kapattım
  • VE 2. GELENEKSEL EN TEMİZ CONNECT YARISMASI SONUCLANDI

http://fordconnectteam.buygoo.us/uye-yaryma-f15/2-geleneksel-en-temyz-connect-yarismasi-anket-sonuclandy-t156.htm#1037

sonuclar üstteki link te
  • 2. GELENEKSEL EN TEMİZ CONNECT YARISMASI 1. cisi LUKUNKU yu aracının temizliğinden dolayı kutluyor kucak dolusu sevgiler ve

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!!

bu kupayı armagan ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 606607608609610
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.