Şimdi Ara

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! (2402. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.229
Cevap
72
Favori
4.110.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24002401240224032404
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende connect almak üzereyim iki araç arasında kaldım birisi connect en dolu plus paket 120 bin km de 2009 model 110 luk. diğeri 2011 model 13 bin km de 90 lık ...ama dolu paket değil..hangisi almak mantıklı olur..dolu paket yüksek km mi. boş paket düşük km mi..yardımalrınızı bekliyorum...
    not: 120 bin km deki araç uzun yolda yapılmış km .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suhann -- 27 Temmuz 2015; 12:32:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suhann

bende connect almak üzereyim iki araç arasında kaldım birisi connect en dolu plus paket 120 bin km de 2009 model 110 luk. diğeri 2011 model 13 bin km de 90 lık ...ama dolu paket değil..hangisi almak mantıklı olur..dolu paket yüksek km mi. boş paket düşük km mi..yardımalrınızı bekliyorum...
    not: 120 bin km deki araç uzun yolda yapılmış km .

Hiç birini alma.Ya GLX 110 al ya da Silver 90 al ama hangisini alırsan al km si düşük ve hasarsız olsun.90 lık Silver her açıdan biraz daha ekonomik olur.
  • melih9003 M kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim....gönlümden 110 luk glx geçiyor.
  • arkadaşlar araca led bağlasam ledi de sinyalden + frenden + kapı açma kapama dan kaplo çekip şartelli bi aparata bağlalasam led çalışırmı birde buralardan kaployu nasıl alabilirim ön tekerlere doğru kaploları nerede toplamalıyım şartel yani düğme muayanede sorun çıkarsa el ile kapatmak için veya daha değişik fikirleri olan varmı

biliyorum bu iş elektrikçinin işi ama ben yapabilirmiyim diye soruyorum acaba olurmu
  • arkadaşlar 2 haftadır araçta gaza bastığımda devir artıyor ama araba gitmiyor sonra toparlanıyor

56 bin km de motor sesi vs gayet iyi sanki baskı balata gibi geldi bana

arac 2009 connct torneo glx
  • Arkadaslar selamin aleykum
    Ben arabadan pek anlamam bu arada ;)
    Babam connect almayi dusunuyo 2006 model bagaj kapagi tek kapi yani birlesik.
    Hangi seri bilmiyorum ama 20 22 bin arasi istiyor saticak kisi
    Araba 75 lik miş
    Sizlerin gorusu benim icin onemli o yuzden yardimlarinizi bekliyorum
    Bu araba bu fiyata alinir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaslar Bizde Yeni Aldik Ss aksama
    110 Ps Siyah Glx 90 binde cok guzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 75 lik connect alınmaz alacaksınız en az 90 lık alın bende 110 luk var 110 lük keyfi baska. 75 ligin yakıtı daha fazla diyorlar

• bugun tamirciye ugradım tahmin ettigim gibi baskı balata dedi nasıl olur da 54 bin de bir aracata baskı balata problemi olur anlamadım?

onceki araclarımda cok uzun kmlerde bile bu sorunu yasamamıstım
  • 2013 model silver aracimizin torpidosuna 15 cm lik tığ iğnesi girdi sizce iceride bi sıkıntı yaparmı kalsa sorun olurmu şimdiden teşekkürler

• 2006 model ford connect delux modelini almayı düşünüyoruz delux modelle standart model arasındaki farklar nelerdir 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: omrkrnn

2013 model silver aracimizin torpidosuna 15 cm lik tığ iğnesi girdi sizce iceride bi sıkıntı yaparmı kalsa sorun olurmu şimdiden teşekkürler

Sıkıntı olmaz, ses yaparsa canınızı sıkabilir..

• Arkadaslar bugun 2.defa kalkısta r ye takmak yerine 4 e tektım evin onunde. Debriyajı cekiyorum cekiyorum gitmiyo araba bostamı falan diye baktım 4 vitesteymis. 2 defa tekrarladım.bunu araba cok az ileriyegitti. Bir zararı olurmu

• quote:

Orijinalden alıntı: trouble48

Arkadaslar bugun 2.defa kalkısta r ye takmak yerine 4 e tektım evin onunde. Debriyajı cekiyorum cekiyorum gitmiyo araba bostamı falan diye baktım 4 vitesteymis. 2 defa tekrarladım.bunu araba cok az ileriyegitti. Bir zararı olurmu

Zararli bir hareket ama bir iki seferden hicbirsey olmaz, kafaya takılacak birsey degil..

• quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

quote:

Arkadaslar bugun 2.defa kalkısta r ye takmak yerine 4 e tektım evin onunde. Debriyajı cekiyorum cekiyorum gitmiyo araba bostamı falan diye baktım 4 vitesteymis. 2 defa tekrarladım.bunu araba cok az ileriyegitti. Bir zararı olurmu

Zararli bir hareket ama bir iki seferden hicbirsey olmaz, kafaya takılacak birsey degil..

Hocam birde haporlor baglamak istiyorumda nerelere almalıyım. On ve arka haporlor nerede oluyor. On haporlor kapıdaki mi, ?
    Nerelere haporlor baglamalıyım. Kapılara birde bagaja mı

• quote:

quote:

quote:

Hocam birde haporlor baglamak istiyorumda nerelere almalıyım. On ve arka haporlor nerede oluyor. On haporlor kapıdaki mi, ?

On kapılarda ve arka bagaj sag sol döşemelerinde hoparlörler. Daha iyileri ile değiştirebilirsiniz ama teybi de degistirmek ve amfi almak gerekebilir..

• quote:

quote:

quote:

quote:

On kapılarda ve arka bagaj sag sol döşemelerinde hoparlörler. Daha iyileri ile değiştirebilirsiniz ama teybi de degistirmek ve amfi almak gerekebilir..

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!!

Hocam sizce on hapolor+arka mı yapayım yoksa on haporlor + fazladan hapolor mu taktırayım

En arkadaki yan bagaj camının altındaki yere haporlor talıyorlar bildigim kadarıyla dobloda gormuatum. 1 saga 1 sola taktırmayı dusunuyoeum. Buraya takılanlara ne deniliruor

• Hayırlı akşamlar arkadaşlar.Allah nasip ederse yarın araç almayı düşünüyoruz.
    Araç ford connect. 2013 model,
    35 bin km, tek sürgülü kapı,
    beyaz renk,
    herhangi bir hasarı yok, sadece arka çamurlukta 2 parça boya var,
    90'lık diye tabir edilen modeli.

Biz bu araca 28.250 TL'ye anlaştık. Sizce nasıl fiyat/performans olarak arkadaşlar?

• İyi forumlar arkadaşlar
    Ford Connect 2007 model 75 PS Delux modeli
    Dizel 190.000Km çift sürgülü
    Hususi otomobil ruhsatlı, gümüş grisi
    otomatik cam,orijinal çelik jant,sis farı, klimalı, cd çalarlı

23.000 TL fiyat pahalı mıdır nasıldır performansa göre ?
  • 
Sayfa: önceki 24002401240224032404
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.