Şimdi Ara

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! (2132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.229
Cevap
72
Favori
4.110.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21302131213221332134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: demirfeza

yahu bende mi yaptırsam acaba 2005 connecte faydası olur mu bu chip işinin malum bizim ki tddı.
    Ha birde şunu sorayım bu connectin motoları1,8 eee beygiri nasıl75 90 110 diye değiştirebiliyorlar silindir hacmi aynı ise beygiri nasıl oluyor farklı şekilde?

Öyle 1.8 olunca motorlar birebir aynı olmuyor. Mesela 110'lukların enjektör ve pompası farklı, turbosu büyük. Parça farklılıkları var. Mehmet Gazihan TDDI versiyondan 105ps çıkartıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Aracınızın bakımlarını aksatmıyorsanız, her dakika redline'a sokmuyorsanız yaptırmamanız için bir sebep yok..
  • merhaba arkadaslar . aslinda bu sitenin kurulmasindan bu yana burda sizlerle birlikde olmam gerekdi ama bu zamana kadar hep okudum sizim bilgilendim sayenizde. benim ilk connectim 2003 model lx di ondan sonra 2006 model delux aldim ondan sonra 2008 glx aldim ve simdide tekrar yeni bitane aliyorum
    yanliz kafama takilan bisi var bu silver ve glx farkli modellermi .? 2 senedir cin halk cumhuriteinde ikamet ediyorum suan hala burdayim bu nedenle yeni modellerle ilgilenebilme sansim hic olmadi gerci yenisini alicam alicam ama en cok babam ve evdekiler kulanir ben turkiyede olursam ancak ozaman kullanabilirim. eger detayli bilgi sizlerden alabilirsem ben burdan direk irtibata gecip alicam..

iyi gunler
  • quote:

Orijinalden alıntı: chinmustafa

merhaba arkadaslar . aslinda bu sitenin kurulmasindan bu yana burda sizlerle birlikde olmam gerekdi ama bu zamana kadar hep okudum sizim bilgilendim sayenizde. benim ilk connectim 2003 model lx di ondan sonra 2006 model delux aldim ondan sonra 2008 glx aldim ve simdide tekrar yeni bitane aliyorum
    yanliz kafama takilan bisi var bu silver ve glx farkli modellermi .? 2 senedir cin halk cumhuriteinde ikamet ediyorum suan hala burdayim bu nedenle yeni modellerle ilgilenebilme sansim hic olmadi gerci yenisini alicam alicam ama en cok babam ve evdekiler kulanir ben turkiyede olursam ancak ozaman kullanabilirim. eger detayli bilgi sizlerden alabilirsem ben burdan direk irtibata gecip alicam..

iyi gunler

Öncelikle hoşgeldin diyelimm
    Normalde 110luk lar GLX olur ama geçen yıl yeni bir seri çıktı SILVER serisi,donanım olarak GLX PP gibi(barlar ve bikaç boyalı yer daha var) ama motoru 90 lık. Ayrıca silver'in sadece aytozu gri, avalon ve fırtına gri renkleri var.
    Bana sorarsan bu seriyi 90lıklar az satıyo diye çıkardılar(benim fikrim) zaten en çok yakanı. Diyeceğim ya 75lik DELUXE ya da 110luk GLX PP :))
    silver
     *****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!!
    siyah glx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesbeyter -- 4 Mayıs 2012; 23:08:16 >

• saolun enesbeyter zaten kamada tekrar glx almak vardi ama silver secenegini gorunce merak ettim secimimi tekrar glx den yana yapicam .. arti fortun sitesinde incelerken gordum 500 tl lik aksesuar alairsaniz 1500 tl indirim diyor araclarda .. bu dogrumu.? eger boyle bisi varsa detaylari nelerdir

iyi gunler
  • merhabalar.yeni connectlerin gri panjur boya kodunu bilen var mı..?
  • Sayfayı renklendirelim ve bahaneyle Megane'ın ilk fotoğrafını paylaşmış olalım. İki aracında kirli olduğu sanırım gözünüzden kaçmaz..

Babaanemin bahçesinde çektim, çok taze henüz 15 dakikalık.

Bu biraz eski ilk aldığımda çekmiştim. Şu an bu halde değil en son dün yıkadım.

• ARKADASLAR EKSOZA ÇIKIŞ TAKAN VARMI KROM GORUNUMLU EKSOZ UCU TAKAN VARSA HERHANGİ Bİ SORUNLA KARSILASTIMI ACABA DUMAN ATMA VESAİRE...
  • quote:

saolun enesbeyter zaten kamada tekrar glx almak vardi ama silver secenegini gorunce merak ettim secimimi tekrar glx den yana yapicam .. arti fortun sitesinde incelerken gordum 500 tl lik aksesuar alairsaniz 1500 tl indirim diyor araclarda .. bu dogrumu.? eger boyle bisi varsa detaylari nelerdir

iyi gunler

Merhaba
    Sitedeki açıklama
    "Mayıs ayına özel 24.000 TL’ye 20 ay %0 faiz avantajıyla Ford sahibi olma fırsatı Ford yetkili satıcılarında! Üstelik tüm Ford Binek Araçlar’da ve Transit Connect’te 1.500 TL’lik takas indirimi ve 500 TL’lik aksesuar alanlara Transit Connect Kombi’de ek 1.500 TL’lik indirim sizleri bekliyor. "
    anladığım kadarıyla 500tl aksesuar alana 1.500 tl araç fiyatında indirim ya da aksesuar indirimi var.Kampanyanın belirli şartları da olabilir.(kapsadığı ürünler vs.) en iyisi arayıp, yada bayiye sormak
    Ama her türlü güzel indirimm Arka,ön,yan bar taktırısın, double din teyip olur vs.)
    biz alırken de Fkasko yapana bi miktar hediye çeki vermişlerdi. üstüne de biraz katıp üst ve yan barları taktırmıştık.

• Sayfayı renlendirmeye devamm
    connecti daha ilk aldığımız haftaen baştaki bizimm, siyahı kuzenlerindi(satıldı)sondaki eniştenin(şirket aracı)
    yazın kaplamaları yaptığımda çekmiştimm

• saolun arkadaslar bilgileriniz icin ama .. kafama takilan bisi oldu yeni kasa ford connectlerin yakin zamanda cikmasi bekleniyor . eger bu dogruysa nekadar zaman sonra cikar simdi kalkip sifir connect alirsin sonra bi bakmissin 2 ay sonra yeni kasasi cikmis bu biraz can sIKICI eger bilen veya saglam kaynakdan ogrenen varsa haberlrinizi bekliyorum eger cikacaksa yakin zamanda beklerim ..

iyi gunler
  • ACİLLLLLLL YARDIM ARKADASLARRRRR LUTFENNNNN :((((((

ARACIN SOL SURGULU KAPI CAMINI BULAMIYORUM İSTANBULDA TANIDIGINIZ CAMCI VEYA CAMCI OLAN VARMI ARANIZDA :( 2010 MODEL 110 BG GLX ARAC CAMIN RENGİ GALAXY GRİ OLARAK GECİYORMUS ARACIN RENGİ 50.YIL MAVİ OLAN

arkadaslar cok guzel bi kampanya buldum markaları yazıyorum

1000watt jbl 30 cm bass
    forwell 4*100 amfi
    bi takım clifroad mid bass
    bitakım oval kolon rexstar
    bi takım ttweeter 200 watt lık
    BUNLARIN HEPSİ TOPLAM 335 LİRA NE DERSİNİZ PAHALIMI EGER UYGUN DERSENİZ BNM TESİSATI ABİMİN HONDAYA TAKICAM BN BU TESİSATI ALIP YAPTIRCAM

• Forwell onları kaldırmaz hiç bulaşma bu tip şeylere inanma :)
    Benım sana tavsıyem kaliteli bir anfi al paraya kıyıp sonra bassınıda bağla ovalınıde kompenantınıda .

Bende forwell flt4060 var sadece kompenant bağlıydı arabadan sökdüm tesisatı komple şimdi geri takacağım ama takarken farklı planım var. Benım araçta 2 anfı var ve anca kesıyorsa gerısını sen dusun :)
    Forwell flt 4060 anfi
    Jamesson usa 960 amfi
    soundstream picasso serisi 120 watt RMS
    Pioneer Champion Serisi 1200 wat 400 RMS
    2 takım pioneer oval var .

forwell flt4060 ve soundstream pıcosso serisi hariç diğerlerini satmayı düşünüyorum. Daha üst seviyeleri çıkmayı düşünüyorum. Yoksa parçalardan memnunum :)
    İstersen P:M at konuşalım...
  • quote:

saolun arkadaslar bilgileriniz icin ama .. kafama takilan bisi oldu yeni kasa ford connectlerin yakin zamanda cikmasi bekleniyor . eger bu dogruysa nekadar zaman sonra cikar simdi kalkip sifir connect alirsin sonra bi bakmissin 2 ay sonra yeni kasasi cikmis bu biraz can sIKICI eger bilen veya saglam kaynakdan ogrenen varsa haberlrinizi bekliyorum eger cikacaksa yakin zamanda beklerim ..

iyi gunler

cumartesi bayiye gitmiştim satış temsilcisi 2014 de showroomlarda olur dedi
  • saolun zaten bende burdan arastiriyorum bende dun ogrendim 2014 de cikacagini onun icin findikkahvesi glx pp siparisini verdim gitmisken bide fiesta 1.4 tdci titanum icinde basvuru yaptim insallah olursa ikisinide alicaz suan fiestada sira var connecte gore gec teslim ediyorlar connectde siyah ve gri vardi ben kahverengi istettim ama insallah bu 4. connectimiz olucak full aksesuar on tarafada gri ek tanpon taktiricam cok guzel olucak insallah resimdeki gibi olucak ama dikiz aynalari veya baska aksesuar kullanmiyicam sadece yan bar ust bar arka ve on gri ek koruma tanponu

• quote:

saolun zaten bende burdan arastiriyorum bende dun ogrendim 2014 de cikacagini onun icin findikkahvesi glx pp siparisini verdim gitmisken bide fiesta 1.4 tdci titanum icinde basvuru yaptim insallah olursa ikisinide alicaz suan fiestada sira var connecte gore gec teslim ediyorlar connectde siyah ve gri vardi ben kahverengi istettim ama insallah bu 4. connectimiz olucak full aksesuar on tarafada gri ek tanpon taktiricam cok guzel olucak insallah resimdeki gibi olucak ama dikiz aynalari veya baska aksesuar kullanmiyicam sadece yan bar ust bar arka ve on gri ek koruma tanponu

http://resim.donanimhaber.com/upfiles/1301888/2F6C650008A64FE9AE934365A858BA42.jpg

öndeki ek gri değilse araç rengi daha çok yakışır kanaatindeyimm.
    Krom'dan vazgeçmeniz iyi olmuş, ben o renge krom yakıştıramıyorum.
    şimdiden hayırlı olsun diyelim:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesbeyter -- 7 Mayıs 2012; 17:15:59 >

• Yapma etme ön eki takma..
  • saolun enes beyter allah herkezin gonlune gore versin insallah .. ilk cikdigi yil 2003 den bu yana 4. connet alisimiz olucak inanin hic bir kere bile sIKILDIGIMI hatirlamiyorum. arac teslim alindiginda kaydimi yaptiricam bende sayfaya

iyi gunler
  • bu akşam evdekilerle konuşup bir bomba patlatabilirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34 dm 0958

Forwell onları kaldırmaz hiç bulaşma bu tip şeylere inanma :)
    Benım sana tavsıyem kaliteli bir anfi al paraya kıyıp sonra bassınıda bağla ovalınıde kompenantınıda .

Bende forwell flt4060 var sadece kompenant bağlıydı arabadan sökdüm tesisatı komple şimdi geri takacağım ama takarken farklı planım var. Benım araçta 2 anfı var ve anca kesıyorsa gerısını sen dusun :)
    Forwell flt 4060 anfi
    Jamesson usa 960 amfi

forwell flt4060 ve soundstream pıcosso serisi hariç diğerlerini satmayı düşünüyorum. Daha üst seviyeleri çıkmayı düşünüyorum. Yoksa parçalardan memnunum :)

hocam bnm tesisatı gosteriyim size sadece anfi ve bass

http://www.hizliupload.com/di-ZVKV0ECS.jpg

bunları sıfırlamak istiyorum arac yuksel model herhangi bi sorun cıkarmak istemiyorum araca tesisat eski cunku

• quote:

Orijinalden alıntı: F2O0C0U9S

quote:

Orijinalden alıntı: 34 dm 0958

Forwell onları kaldırmaz hiç bulaşma bu tip şeylere inanma :)

Forwell flt 4060 anfi
    Jamesson usa 960 amfi

hocam bnm tesisatı gosteriyim size sadece anfi ve bass

http://www.hizliupload.com/di-ZVKV0ECS.jpg

bunları sıfırlamak istiyorum arac yuksel model herhangi bi sorun cıkarmak istemiyorum araca tesisat eski cunku

pionneer eski bir efsane bass larından ve roadstar 400watt amfi bassda 400 watt o kampanyayı almıs olsam ne zararm olur bi tanıdık tesisatcım bana sadece bass ve anfi 350 400 arası fiyat cekti

abimin hondayada suanki tesisatı vermeyi dusunuyodum kararsızım ne yapayım

BU ARADA BİLGİ VEREYİM İLERDE LAZIM OLABİLİR 2 ON AMASOR + SOL ARKA STOP + SOL DİKİZ AYNA 2010 MODEL CONNECTİN PARCALARI TOPLAM 220 TL BİLGİNİZE :D

AMASORLER 60 KUSUR TEKİ

• 
Sayfa: önceki 21302131213221332134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.