Şimdi Ara

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! (1683. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.229
Cevap
72
Favori
4.109.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16811682168316841685
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wkwwlwig

quote:

Orijinalden alıntı: connectgücü

quote:

Orijinalden alıntı: wkwwlwig

Arkadaşlar, dün Mehmet Abi(Redmilka) ile görüştüm, kendisi Antalya Kemer civarlarında bir camping de, kızgın kumlardan serin sulara atlayışlar yapıp, arslan sütünün dibine vuruyor. Bana dedi ki : Foruma yaz, beş kişi ve ağzına kadar dolu bagajla, köpek gibi (kendi tabiri) gazlayarak, 780km yol yaptım, 50lt mazot yaktım.

Elçiye zeval olmaz, söylediklerini bire bir yazdım, takdir sizindir.

Bende bir arayacağımda gündüz uykusundamıdır , akşamüstü denizindemidir , akşam yemeğindemidir demekten uygun zamanı tutturamadım

Hiç çekinmeden arayabilirsin, giderken laptop alacakmış yanına, orada wireless yoktur diye almamış, halbuki öyle bir hizmet varmış, şimdi bilgisayarsız ve internetsiz canı sıkılıyordur.

Wireless'i(wifi) özelligi olan bi telefon alsın ben gibi sorun böyle sorunlar yaşamasın

Sokakta bazı yerlerde ttnet'in kendi wifi'si var bazı yerlerdede kafeler kendi wifi'sini paylaşıyor o nedenle sokakta istedigimde üçretsiz internette dolaşıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34 dm 0958

@connectdoktoru

Sen kendi zevkine bak boşver milleti
    Benim jant boyamamada laf söylemişlerdi ama benim hoşuma gidiyor ondan önemsemiyorum sende öyle yap
    Ama Uğur abinin dediği gibi keşke sislere bağlatsaydın yada diğer alternatif olarak ayrı bir düğmeye bağlat ...

Birşeyi yapıp resimlerinide paylaşıyorsan eleştiriye açıksın demektir

Mehmet abi(lukunku) benım ön ve arka camdakı stickerleri sevmiyor mesela(öndekini sökeçegim)

connectdoktoru'un yapması gereken,
    1. ya sislere yada aynı bi anahtara baglatmak.
    2. ledlerin yerini değiştirmek, bakınca görünmeyen sadece yerdeki ışık görünen şekilde takılmalı.
    3. uzun yolda kullanmaması gerekiyor, sürücüler yorgun oluyor üzerine bide bu dikkatı kolay dagıtır...
  • @ugurkamil

REsmi paylaşırken yorumlara açık olcaksın orası doğruda bazı yorumlar sert oluyor

connectdoktorunun ışıklarına gelincede mavi uzun yolda geceleyin dediğin gibi uyku getirebilir loş ışık nede olsa.Neon gibi birşey çıkmış ortaya ama yorum yaparken resimlerde gördüğünle yorum yapmak pek sağlıklı değil.Ne kadar aydınlık verip ne kadar rahatsızlık verdiğini bilmiyoruz ..
  • quote:

@ugurkamil

REsmi paylaşırken yorumlara açık olcaksın orası doğruda bazı yorumlar sert oluyor

connectdoktorunun ışıklarına gelincede mavi uzun yolda geceleyin dediğin gibi uyku getirebilir loş ışık nede olsa.Neon gibi birşey çıkmış ortaya ama yorum yaparken resimlerde gördüğünle yorum yapmak pek sağlıklı değil.Ne kadar aydınlık verip ne kadar rahatsızlık verdiğini bilmiyoruz ..

Takılan işigi ve mavi ışıgı yakından gördügüm için resimlere göre yorum yapmıyorum

Söyledigim gibi arabaya bakınca ışıgın görünmemesi gerekiyor, o zaman daha güzel görünüyor araç ve daha az dikkat dagıtıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

connectdoktoru'un yapması gereken,
    1. ya sislere yada aynı bi anahtara baglatmak.
    2. ledlerin yerini değiştirmek, bakınca görünmeyen sadece yerdeki ışık görünen şekilde takılmalı.
    3. uzun yolda kullanmaması gerekiyor, sürücüler yorgun oluyor üzerine bide bu dikkatı kolay dagıtır...

Uğur abimin sözünü dinledim elektirkciye gittim ışığın yerini değiştirdim
    VE ışığa düğme takdırdım

Işığın yeni yeri Dingilin alt kısmı ( arka tarafdan görünmüyor)

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!!

Sadece loş bir ışık olusdu ve hıcbır rahatsızlık etmeyecek emınım cunku eskısı gıbı bellı olmuyor
  • Düğmeyi nereye takdırdın ?
    Keşke en başta dinleseydin arka sislere bağlıyarak elektrikçiye uğraş vermezdin hemde kendin fazla zaman harcamazdn

Toplamda me kadar maliyeti oldu? led + montaj?
  • arkadaşlar connectten sonra bugün de octavia yı çizmişler işin ilginci önünde ve arkasında duran arabalarda çizik falan yok sadece bizim araba çizilmiş uğur abi oto aksesuarlardan çizik giderici kalemi temin edebilirmiyim ? yoksa sadece internetten mi sipariş edilebilir ve bu kalem senin arabada tamamen işe yaradı mı ? şimdiden teşekkürler
  • quote:

Düğmeyi nereye takdırdın ?
    Keşke en başta dinleseydin arka sislere bağlıyarak elektrikçiye uğraş vermezdin hemde kendin fazla zaman harcamazdn

Zaten sislerin kendi düğmesi var
    Düğme takdırdım derken sislere bağlattım yani.. sisin düğmesine
    arka sisler acılınca alt ısıkda yanıyor

Eskıden arkadan bakınca dingilin ortasında olduğu için cok ışık verıyordu arkaya
    şımdı ışık alt tarafa vuruyor daha hoş oldu....

led 10 tl + 10 tl işcilik 20 tl ye yaptrdım
    bugün yaptırdığım işleme ise bi sigara aldım ustaya o kadar
  • Oturduğun yerde seni çekemeyenler olabilir bizimde arabayı ilk aldımız zamanlarda sağ sürgülü kapıyı bıçakla çızmışlerdi büyük ihtimalle apartmandan biri yapdı yada diğer bir ihtimalle daha takılmadığım arkadaşlar yapdı (:

• quote:

Orijinalden alıntı: connetdoktoru

quote:

Düğmeyi nereye takdırdın ?

Zaten sislerin kendi düğmesi var
    Düğme takdırdım derken sislere bağlattım yani.. sisin düğmesine
    arka sisler acılınca alt ısıkda yanıyor

Eskıden arkadan bakınca dingilin ortasında olduğu için cok ışık verıyordu arkaya
    şımdı ışık alt tarafa vuruyor daha hoş oldu....

led 10 tl + 10 tl işcilik 20 tl ye yaptrdım
    bugün yaptırdığım işleme ise bi sigara aldım ustaya o kadar

Bende pederden para alıp yaptırırım ama satılcak arabaya masraf yapma diyor
    Geçende fren balatalarını balatalarını boyamak için sprey alcam dedim hayır almıycaksın
    Arabayı satınca yaza kadar araba almıycam diyor sen spreyle bir yerlerini boyama diye
    Birde sinyallin tam üst kısmına beyaz led yaptırcam geçen kangooda görmüşdüm çok güzel duruyordu

Edit:Ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertcanMert.08 -- 28 Temmuz 2010; 13:59:09 >
  • evet haklısınız çekemeyen olduğundan eminim arabayı hiçbir zaman kirli bırakmam her zaman tertemiz halde evin önünde yatıyor .. geçen gün arabaya yumurta atmışlardı şimdide çizdiler ben böyle bi millet görmedim sabah o çiziği görünce moralim 0 a indi bilmiyorum ne yapıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulent-25

evet haklısınız çekemeyen olduğundan eminim arabayı hiçbir zaman kirli bırakmam her zaman tertemiz halde evin önünde yatıyor .. geçen gün arabaya yumurta atmışlardı şimdide çizdiler ben böyle bi millet görmedim sabah o çiziği görünce moralim 0 a indi bilmiyorum ne yapıcam

En azından benim gibi bütün gün uğraşıp cilaladıkdan sonra arabanın kaputunda sigara izmariti görmemişsin
    yada camda bir tane balg*m
  • quote:

arkadaşlar connectten sonra bugün de octavia yı çizmişler işin ilginci önünde ve arkasında duran arabalarda çizik falan yok sadece bizim araba çizilmiş uğur abi oto aksesuarlardan çizik giderici kalemi temin edebilirmiyim ? yoksa sadece internetten mi sipariş edilebilir ve bu kalem senin arabada tamamen işe yaradı mı ? şimdiden teşekkürler

Geçmiş olsun...
    Oto aksesuarcılardada vardır illakı araştırmak lazım...

Çizik gideriçi kalem sadece pasta cila ile çıkaçak cizikleri yok ediyor, yani derin ve boyaya zarar veren ciziklerde bi işe yaramıyor...

Bence git bi boyacıya pasta cila ile gideriliyorsa cizik hallettir
  • quote:

evet haklısınız çekemeyen olduğundan eminim arabayı hiçbir zaman kirli bırakmam her zaman tertemiz halde evin önünde yatıyor .. geçen gün arabaya yumurta atmışlardı şimdide çizdiler ben böyle bi millet görmedim sabah o çiziği görünce moralim 0 a indi bilmiyorum ne yapıcam

işin ilginç yanı hiçbirimiz yakalayamıyoruz bu yapanları
  • Allaha dua ediyorum karşıma çıkar diye valla artık o çizerken kullandığı parmaklarını kırar mıyım öldürür müyüm bilmiyorum sizce ne yapsakarabayı satmayı bile düşünüyoruz bıktık artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulent-25 -- 28 Temmuz 2010; 14:38:32 >
  • quote:

Allaha dua ediyorum karşıma çıkar diye valla artık o çizerken kullandığı parmaklarını kırar mıyım öldürür müyüm bilmiyorum sizce ne yapsakarabayı satmayı bile düşünüyoruz bıktık artık

Evin önü müsaitse kapalı otopark yaptır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

quote:

Allaha dua ediyorum karşıma çıkar diye valla artık o çizerken kullandığı parmaklarını kırar mıyım öldürür müyüm bilmiyorum sizce ne yapsakarabayı satmayı bile düşünüyoruz bıktık artık

Evin önü müsaitse kapalı otopark yaptır...

Yada otopark yolu gözküyor sana
    Yada git bir alışveriş merkezine bırak hem kapalı hem ücretsiz (Geneli)
  • quote:

Ben arabada çizik vuruk göçük olmasına dayanamıyorum
    Arabnn sağ arka direk ceviz büyüklüğünde göçük var ne zman görsem aklıma gelse canım sıkılıyor
  • arabaya lpg attırdığımız için kapalı otopark seçeneği olmuyor şu an aklıma tek gelen şey eve arabayı gören bi kamera kurmak yani dış cepheye en azından kimin yaptığını bulurum sonrası Allah kerim
  • quote:

arabaya lpg attırdığımız için kapalı otopark seçeneği olmuyor şu an aklıma tek gelen şey eve arabayı gören bi kamera kurmak yani dış cepheye en azından kimin yaptığını bulurum sonrası Allah kerim

Mantıklı arabayı tam görebilcek şekilde bir kamera en fazla 100 tl maliyeti olur diyelim ama en azından güvende olur aracınız ..
  • 
Sayfa: önceki 16811682168316841685
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.