Şimdi Ara

DH Newcastle United Taraftarları | QPR 0-6 NU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • newcastle ligin çok üzerinde. newcastle'a yakışan yer premier ligdir. burdan mcclareni saygıyla anıyorum
  • Welcome to Premier League Again.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maine Road

newcastle ligin çok üzerinde. newcastle'a yakışan yer premier ligdir. burdan mcclareni saygıyla anıyorum

Ferrari varken McLaren ne birader?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ohol Oula -- 26 Temmuz 2017; 12:54:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Newcastle ı bu sene çok merak ediyorum.Fm de uçuruyorum burda daa uçsunlar artık

FM oynayanlar varsa ayoze perez i satmayın adam canavar oluyor

• Newcastle'da Hayden kırmızı görmeseydi belki de Cardiff City maçını kazanma ihtimalleri daha fazlaydı. Şu an kazanmaları biraz daha zor gözüküyor. Takımın gol bulabilmesi için Joselu ve Muto ikilisinin şu dakikalarda ekstra çaba göstermesi gerekiyor.
  • Newcastle bir kişi eksik oynuyor ilginç. Cardiff küme düşeceğini her fırsatta belli ediyor.
  • Gol geliyor galiba.
  • Joselu topçu falan değil. Almışsın Rondon'u oyuna sokmuyorsun bir de Shelvey varken Kennedy çöpü penaltı atıyor. Benitez Hocam sen ne yapıyorsun?
  • Joselu ile Perez ikilisi bu sezon her maç birlikte ilk 11 oynarsa sizin işiniz zor. Bu kadroyla doğru düzgün gol atamazsınız. Kennedy neden penaltı attı onu bende anlamadım. Dediğiniz gibi Shelvey daha doğru tercih olabilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noel Gallagher

Aynı Ligden 3 takım tutmak zor olmuyor mu
    4 e kadar yolu var
  • yavaş yavaş burada yerimizi alalım

• ya citynin yaptığı gibi guardiola gibi bir dahiye bırakacaklar ya da psg gibi fm takımı olup metzi yenip esas takımlardan tokat yiyecek

• Yenikale Birlik önümüzdeki yılların en popüler kulüplerinden biri haline gelecek. Konunun ilk sayfalarından bizde yerimizi alalım. Değerlenecek buralar.

• guardiola'yı getirirse tarihin en iyisi olurlar

• devre arası transfer olacak mı takım küme düşmeye oynuyo

• Sanırım tarihin en başarısız satın alma işlemlerinden biri olabilir. Bu takım, hiçbir şekilde düzlüğe çıkamaz.

• Trippier geldi.

• Forvete wood takviyesi geldi. Şu dönemde başka bi ligden forvet almak riskli olurdu. Ligi ve küme düşme mücadelesini fazlasıyla bilen bi forvet wood. Katkı verecektir.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.